Listy Rekonstrukcje stankiewicze.com

Uczniowie Polskiego Gimnazjum Prywatnego z prawem publiczności w Komarnie

powiat Rudki

 w roku szkolnym 1912/1913 i uzyskane przez nich lokaty na koniec roku szkolnego 

Zestawił : Piotr Wiernik w oparciu o Sprawozdanie Dyrekcji Gimnazjum

Bej Piotr klasa II – Uzdolnieni

Borgman Józef klasa I – Uzdolnieni na ogół

Buchta Zdzisław klasa II – Uzdolnieni

Cygan Grzegorz klasa I – Uzdolnieni na ogół

Dubaniowski Mieczysław klasa II – Uzdolnieni

Dżugaj Michał klasa I – Chlubnie uzdolnieni

Fernówna Scheindla klasa II – Uzdolnieni

Gąsior Władysław klasa II – Uzdolnieni

Gerstman Józef klasa I – Uzdolnieni na ogół

Göttingerówna Helena Józefa Anna klasa II – Chlubnie uzdolnieni

Harasymów Adolf klasa I – Chlubnie uzdolnieni

Harasymów Stanisław klasa II – Chlubnie uzdolnieni

Harhala Władysław klasa II – Chlubnie uzdolnieni

Ira Jan klasa I – Uzdolnieni

Jacyk Stanisław klasa I – Uzdolnieni

Kanaś Władysław klasa I – Chlubnie uzdolnieni

Kasprzyszak Maciej klasa II – Uzdolnieni

Kogut Stanisław klasa II – Uzdolnieni na ogół

Kuta Bronisław klasa II – Uzdolnieni

Liberwertówna Sara Reisel klasa II – Chlubnie uzdolnieni

Łabaziewicz Mieczysław klasa II – Uzdolnieni

Maziak Adam klasa I – Uzdolnieni

Mazur Franciszek klasa I – Uzdolnieni

Michułka Władysław klasa I – Uzdolnieni na ogół

Miziniak Franciszek klasa II – Uzdolnieni

Nawelski Władysław klasa I – Uzdolnieni na ogół

Nowakowski Tadeusz klasa II – Uzdolnieni

Partykiewicz Edward klasa II – Chlubnie uzdolnieni

Piliński Kazimierz klasa II – Uzdolnieni

Piotrów Bronisław klasa II – Uzdolnieni

Przyszlak Karol klasa I – Chlubnie uzdolnieni

Rataj Tomasz klasa II – Uzdolnieni na ogół

Rauch Adolf klasa II – Uzdolnieni

Rychlewski Julian klasa I – Chlubnie uzdolnieni

Rychlewski Włodzimierz klasa II – Chlubnie uzdolnieni

Sabatowski Tadeusz klasa II – Uzdolnieni

Schönfeld Manes klasa II – Uzdolnieni

Schubert Szymon klasa I – Uzdolnieni na ogół

Schwariz Aron klasa II – Uzdolnieni

Segal Leib klasa II – Uzdolnieni

Smalec Bronisław klasa I – Uzdolnieni

Stengel Dawid klasa II – Uzdolnieni

Sternberg Samuel klasa I – Uzdolnieni

Szydełko Mateusz klasa II – Chlubnie uzdolnieni

Wajda Władysław klasa I – Uzdolnieni

Wierzbicki Ignacy klasa II – Uzdolnieni

Ziomber Władysław klasa II – Uzdolnieni na ogół

Artykuł pochodzi ze strony Janusza Stankiewicza.

signature

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *