Rekonstrukcje stankiewicze.com

Właściciele wsi w 1926 – 1939 r. w woj. wileńskim.

Nazwiska rozpoczynające się literą “A – K “

przejdź do nazwisk rozpoczynających sie literą ” L – Ż “


wykonanie – Ryszard Sys

Źródło: “Pisarz hipoteczny z  Dziennika Województwa Wileńskiego  1926 – 1939”

(oryginalne skany dokumentów w Jagiellońskim on-line Archiwum)

Właściciel – – ROK WIES POWIAT Nr.KOLONJE


Abel Jankiel – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 392

Abel Abram,Lejb – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 396

Ablam Władysław,Antoni,Piotr,Maria – – 1937 Hermanowicze,herman’j Dzisnienskim 10

Abli Szmul,Rejchel – – 1936 Opsa,opeskiej Braslawskim 109

Aborowicz Agata,Kazimierz – – 1929 Michalowo,Daugiel Swiecianskim 16

Aborowicz Jerzy – – 1929 Michalowo,Daugiel Swiecianskim 28

Aborowicz Adam – – 1932 Pogurbie,Duksztan’j Swiecianskim 1

Aborowicz Jozef – – 1932 Pogurbie,Duksztan’j Swiecianskim 3

Aborowicz Tekla – – 1932 Pogurbie,Duksztan’j Swiecianskim 4

Aborowicz Nikodem – – 1932 Pogurbie,Duksztan’j Swiecianskim 5

Aborowicz Wincenty – – 1932 Pogurbie,Duksztan’j Swiecianskim 8

Aborowicz Stanislaw – – 1932 Pogurbie,Duksztan’j Swiecianskim 9

Aborowicz Agata,Kazimierz Swiecianski – – 1929 Michalowo,Daugielskiej 16

Aborowicz Jerzy Swiecianski – – 1929 Michalowo,Daugielskiej 28

Aborowicz Jan Braslawski – – 1928 Giejstenie,Rymszanskiej 3

Aborowicz Marta,Kazimierz,Józef,Konstanty Braslawski – – 1928 Giejstenie,Rymszanskiej 7

Aborowicz Józef,Stanisław Braslawski – – 1928 Giejstenie,Rymszanskiej 9

Aborowicz Nikodem,Antoni Braslawski – – 1928 Giejstenie,Rymszanskiej 10

Aborowicz Józef s Antoniego Braslawski – – 1928 Giejstenie,Rymszanskiej 8

Aborowicz Augustyn s Onufrego Braslawski – – 1928 Giejstenie,Rymszanskiej 26

Aborowicz Spadk.Napoleona Braslawski – – 1928 Giejstenie,Rymszanskiej 25

Aborowicz Spadk.Antoniego Braslawski – – 1928 Giejstenie,Rymszanskiej 24

Aborowicz Domicela,Izabela,Cecylja Braslawski – – 1928 Giejstenie,Rymszanskiej 23

Aborowicz Wacław Braslawski – – 1928 Giejstenie,Rymszanskiej 28

Aborowicz Anna,Melanja Braslawski – – 1928 Giejstenie,Rymszanskiej 29

Aborowicz Spadk.Michała:Weronika,Grasylda,Genowefa Swiecianski – – 1939 Giedziunele,duksztanskiej 5

Abramowicz Jan – – 1929 Uscie,Slobodzkiej Braslawskim 28

Abramowicz Boleslaw – – 1932 Degutynie,dryswi’l Braslawskim 1

Abramowicz Marja,Jozef,Feliks,Jan,Wiktorja,Marja – – 1932 Degutynie,dryswi’l Braslawskim 2

Abramowicz Piotr – – 1932 Degutynie,dryswi’l Braslawskim 3

Abramowicz Bronislaw – – 1932 Degutynie,dryswi’l Braslawskim 4

Abramowicz Eljasz,Chaim,Mowsza-Icek,Lejb,Josiel,Zalman,Mana++ – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 425

Abramowicz Szolan – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 360

Abramowicz Józef – – 1936 Wazgielance II Braslawskim 26

Abramowicz Michał – – 1937 Nurewiany,dryswiacka Braslawskim 3

Abramowicz Kazimierz – – 1937 Nurewiany,dryswiacka Braslawskim 6

Abramowicz Gabriel – – 1937 Nurewiany,dryswiacka Braslawskim 7

Abramowicz Aniela,Edward – – 1937 Nurewiany,dryswiacka Braslawskim 8

Abramowicz Klementyna – – 1937 Nurewiany,dryswiacka Braslawskim 41

Abramowicz Jozef Braslawski – – 1927 Wazgielance,Rymszanskiej 26

Achramowicz Jan,Agrypina – – 1930 Strapieliczki,Swirskiej Swiecianskim 74

Achramowicz Jan,Agrypina – – 1936 Swir Swiecianskim 48

Achramowicz Ignacy – – 1937 Biedunki,kobylnickiej Postawskim 5

Achramowicz Kazimierz,Józef,Marianna – – 1938 Mizniuny,szumskiej Wilno-Trockim 1

Achramowicz Dominik s Jana – – 1938 Mizniuny,szumskiej Wilno-Trockim 2

Achramowicz Jan I Urszula dz.Macieja – – 1938 Mizniuny,szumskiej Wilno-Trockim 3

Achramowicz Stanisław s Szymona – – 1938 Mizniuny,szumskiej Wilno-Trockim 26

Achramowicz Jan s Michala – – 1938 Mizniuny,szumskiej Wilno-Trockim 52

Achramowicz Józef s Michala – – 1938 Mizniuny,szumskiej Wilno-Trockim 53

Achramowicz Maciej s Antoniego – – 1938 Mizniuny,szumskiej Wilno-Trockim 55

Achramowicz Antoni s Macieja – – 1938 Mizniuny,szumskiej Wilno-Trockim 56

Achramowicz Józef,Jan,Rozalia – – 1938 Mizniuny,szumskiej Wilno-Trockim 57

Achramowicz Marianna Wilejski – – 1939 Bujaki,wiszniewskiej 3

Achranowicz Aniela Swiecianski – – 1939 Subociszki,hoduciskiej 3

Achrem Laryon s Filipa – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 94

Achrem Teodor s Grzegorza – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 37

Achrem Daniel,Natalja dz Jana – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 72

Achrem Piotr s Stefana – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 133

Achrem Ksienja – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 40

Achrem Aleksander,Jozef ss Jakoba – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 111

Achrem Mitrofan,Tatjana,Joachim – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 9

Achrem Aleksander,tatjana,Joachim – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 11

Achrem Jakob s Pawla – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 327

Achrem Teodora,Mikolaj,Nadzieja,Bazyli,Dymitr – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 23

Achrem Anastazja s Wiktora – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 140

Achrem Aleksander s Ignacego – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 71

Achrem Bazyli,Eljasz ss Romana – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 292

Achrem Aleksy s Bartlomieja – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 147

Achrem Wincenty s Pawla – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 22

Achrem Jakob s Wawrzynca – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 53

Achrem Anna,Filip,Jan,Uljana – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 89

Achrem Maksym s Antoniego – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 1

Achrem Jerzy s Antoniego – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 97

Achrem Bazyli s Mikolaja – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 151

Achrem Szymon s Andrzeja – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 123

Achrem Stefan s Eljasza – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 290

Achrem Wlodzimierz s Eljasza – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 44

Achrem Helena,Józef s Jakóba – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 91

Achrem Marja,Jan,Wudula,Nadzieja – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 122

Achrem Miron,Pawel,Piotr – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 287

Achrem Mateuz s Franciszka – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 115

Achrem Grzegorz s Daniela – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 286

Achrem Demjan,Jan,Pawel ss Adama – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 78

Achrem Michal,Jan,Pawel ss Szymona – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 84

Achrem Roman,Jan,Pawel ss Adama – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 80

Achrem Andrzej s Teodora – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 143

Adamkiewicz Eudokia – – 1936 Rzawka,mikoljewskiej Dzisnienskim 18

Adamkiewicz Ignacy – – 1936 Rzawka,mikoljewskiej Dzisnienskim 10

Adamkiewicz Ignacy – – 1937 Prudy 1,Mikołajewskiej Dzisnienskim 10

Adamkowicz Dyonizy,Konstanty,Jan,Józefa – – 1937 Obale,widzkiej Braslawskim 24

Adamkowicz Alfons – – 1937 Obale,widzkiej Braslawskim 29

Adamkowicz Stanisław – – 1937 Obale,widzkiej Braslawskim 27

Adamkowicz Maciej – – 1937 Obale,widzkiej Braslawskim 28

Adamowicz Emilja – – 1930 Grodzie,Polanskiej Oszmianskim 30

Adamowicz Kazimierz – – 1930 Porudomino Wil-Trocki 148

Adamowicz Jozef,Witold,Michal,Feliks,Bonifacy+ – – 1932 Dwojlince,niemen’j Wil-Trockim 14

Adamowicz Paulina,Zygmunt – – 1933 Borkowszczyzna,Tro’j Wil-Trockim 40

Adamowicz Zygmunt,,Nikodem,Antoni,Stanislaw,Paulina,Helena – – 1933 folw.Kazimierowka Wilejskim 9

Adamowicz Paulina,Zygmunt – – 1934 Borkowszczyzna Wil-Trockim 40

Adamowicz Kazimierz – – 1936 Sorokowszczyzna Wil-Tockim 41

Adamowicz Stanislaw,Adam – – 1939 Lojcie,grauzyskiej Oszmianskim 30

Adamowicz Adolf – – 1939 Lojcie,grauzyskiej Oszmianskim 31

Adamowicz Zofia,Franciszek – – 1939 Lojcie,grauzyskiej Oszmianskim 32

Adamowicz Michał – – 1937 Milez,dolhinowskiej Wilejskim 43

Adamowicz Michał – – 1937 Polce,kobylinckiej Postawskim 7

Adamowicz Pawel – – 1937 Litowce,porpiskiej Dzisnienskim 69

Adamowicz Aleksander s Piotra – – 1938 Borsuki,Leonpolskiej Braslawski 12

Adamowicz Sergiusz,Nikifor ss Onufrego – – 1938 Borsuki,Leonpolskiej Braslawski 11

Adamowicz Pawel s Jana I matka Teodora – – 1938 Borsuki,Leonpolskiej Braslawski 5

Adamowicz Spadk. Aleksandra s Antoniego. Zona maria dz. Jozef,Arseniusz,Lida – – 1938 Borsuki,Leonpolskiej Braslawski 25

Adamowicz Tekla c Andrzeja – – 1938 Borsuki,Leonpolskiej Braslawski 3

Adamowicz Spadk.Piotra:Michal,Antonina Murawska,Apolonia Rodziewicz,Magdalena Machmacz – – 1938 zasc Polce,kobylnickiej Postawski 1

Adamowicz Michal – – 1938 Milcz,dolhinowskiej Wilejski 43

Adamowicz Józef,Szymon,Jerzy Postawski – – 1929 zasc.Grzybowszczyzna,Kobylnickiej 3

Adamowicz Kazimierz,Franciszek Postawski – – 1929 zasc.Grzybowszczyzna,Kobylnickiej 5

Adamowicz Andrzej,Ignacy Postawski – – 1929 zasc.Grzybowszczyzna,Kobylnickiej 6

Adamowicz Andrzej Wilejski – – 1939 Niebyszyno I Siwce,dolhinowskiej 7

Adamowicz Jan s Aleksego Wilejski – – 1939 Niebyszyno I Siwce,dolhinowskiej 8

Adamowicz Lukasz s Jana Wilejski – – 1939 Niebyszyno I Siwce,dolhinowskiej 23

Adamowicz Aleksander s Lukasza Wilejski – – 1939 Niebyszyno I Siwce,dolhinowskiej 24

Adamowicz Antoni Wilejski – – 1939 Niebyszyno I Siwce,dolhinowskiej 25

Adamowicz Antoni s Antoniego I Anna c Mikolaja Wilejski – – 1939 Niebyszyno I Siwce,dolhinowskiej 26

Adamowicz Józef Wilejski – – 1939 Niebyszyno I Siwce,dolhinowskiej 27

Adamowicz Jan s Józefa Wilejski – – 1939 Niebyszyno I Siwce,dolhinowskiej 28

Adamowicz Aleksander s Jana Wilejski – – 1939 Niebyszyno I Siwce,dolhinowskiej 29

Adamowicz Ignacy s Michała Wilejski – – 1939 Niebyszyno I Siwce,dolhinowskiej 51

Adamowicz Ignacy s Tomasza Wilejski – – 1939 Niebyszyno I Siwce,dolhinowskiej 55

Adamowicz Mikolaj Wilejski – – 1939 Niebyszyno I Siwce,dolhinowskiej 56

Adamowicz Michałina ss Stanisław,Aleksander,Julian Braslawski – – 1939 Czemiery,leonpolskiej 1

Adamowicz Wiktor Braslawski – – 1939 Czemiery,leonpolskiej 5

Adaszkiewicz Mikolaj – – 1928 Michalowszczyzna Pow.Oszmiana 10,7

Adaszkiewicz Mikolaj Oszmianski – – 1928 Michałowszczyzna,Holszanskiej 10

Afanasjew Anna Dzisnienskim – – 1939 Zalesie,zaleskiej 56

Agafonowa Fionja – – 1936 Male-Gulbiny,rzeszanskiej Wil-Tockim 27

Agaponczyk Raisa – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 159

Ajduk Jan,Leon Swiecianski – – 1939 Liguny,duksztanskiej 42

Ajnbinder Mowsza Wilejski – – 1939 Dolhinow II,dolhinowskiej 24

Ajuczonok Andrzej s Leona – – 1938 Borsuki,Leonpolskiej Braslawski 26

Akaczonok Aleksander I Agata,Olga,Maria Los – – 1937 Skwirce,jaznienskiej Dzisnienskim 18

Akaczonok Aleksy – – 1937 Skwirce,jaznienskiej Dzisnienskim 31

Akaczonok Sergiusz – – 1937 Skwirce,jaznienskiej Dzisnienskim 42

Aksienionek Jan s Antoniego – – 1933 Dziatkowce,slobod’j Braslawskim 9

Aksienionek Aniela,Alfons,Jozef,Piotr,Albina,Marja – – 1933 Dziatkowce,slobod’j Braslawskim 16

Aksienionek Jan s Antoniego Braslawski – – 1929 Dziadkowce,Slobodzkiej 9

Aksienionek Spadk.Adama:zona Aniela ss Alfons,Antoni,Józef,Piotr cc.Albina,Marja Braslawski – – 1929 Dziadkowce,Slobodzkiej 16

Akuto Antonina – – 1937 Rudomino,rudominskiej Wil-Trockim 29

Aladowicz Krystyna,Petronela – – 1934 Kursze Wil-Trocki 52,83

Aladowicz Wincenty – – 1934 Kursze Wil-Trocki 48

Aladowicz Andrzej – – 1934 Kursze Wil-Trocki 45

Aladowicz Kazimierz – – 1934 Kursze Wil-Trocki 38,100

Alancenowicz Aniela – – 1939 Lojcie,grauzyskiej Oszmianskim 5

Alchimionkow Antoni,Grzegorz,Paulina – – 1929 Chacilowce,Glebock Dzisnienskim 9

Alchimionok Antoni,Grzegorz,Paulina – – 1933 Chocilowce,gleboc’j Dzisnienskim 9

Alchimowicz Emilja – – 1931 Suromszczyszna,D’ej Braslawskim 14

Alchimowicz Jozef,Apolin – – 1931 Zmitrowszczyzna Dzisnienskim 2

Alchimowicz Jozef – – 1932 Wielka Olsia,Postaw’j Postawskim 25

Alchimowicz Kazimierz s Teodora – – 1933 Uscie,Mikolajewskiej Dzisienkim 1

Alechnowicz Wladyslaw – – 1933 Macieniszki Braslawskim 3

Alechnowicz Emilja,Pawel,Anna,Julja – – 1933 Macieniszki Braslawskim 4

Alechnowicz Władysław – – 1937 Obale,widzkiej Braslawskim 9

Alechnowicz Antoni Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 77

Alechnowicz Spadk.Jana z Helena ss Adam,Józef,Michał Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 78

Alejun Piotr,Jozefa – – 1933 Upie,Daugieliskiej Swiecianskim 2

Alejun Michal – – 1933 Upie,Daugieliskiej Swiecianskim 5

Aleksa Aniela,Stanislaw,Jozef – – 1928 Galczuny Wil-Trocki 5179

Aleksa Stanislaw – – 1928 Galczuny Wil-Trocki 8180

Aleksa Elzbieta,Natalia – – 1928 Galczuny Wil-Trocki 206

Aleksa Ewa,Karol – – 1928 Galczuny Wil-Trocki 80,28,208

Aleksa Antoni,Jozef,Jozefa,Jerzy,Marjanna – – 1928 Galczuny Wil-Trocki 50154

Aleksa Jerzy – – 1928 Galczuny Wil-Trocki 89234

Aleksa Szymon – – 1928 Galczuny Wil-Trocki 126178

Aleksandrowa Stepanida – – 1930 Rudawka,Przedrod’j Braslawskim 10

Aleksandrowicz Abraham – – 1930 Sorok Tatary,L’skiej Wil-Trocki 10

Aleksandrowicz Emilja – – 1934 Slobodka Polany 44,92,70

Aleksandrowicz Ewa,Michal – – 1934 Slobodka Polany 15,110

Aleksandrowicz Aniela,Waclaw,Michal,Genowefa – – 1934 Slobodka Polany 18,4

Aleksandrowicz Aleksander – – 1934 Slobodka Polany 35,3

Aleksandrowicz Jozef – – 1934 Slobodka Polany 16

Aleksandrowicz Wincenty – – 1934 Slobodka Polany 42

Aleksandrowicz Stanislaw – – 1934 Slobodka Polany 6

Aleksandrowicz Jan s Adama – – 1934 Slobodka Polany 115,9

Aleksandrowicz Jan s Jozefa – – 1934 Slobodka Polany 49

Aleksandrowicz Marja,Antoni,Franciszek,Adolf,Marjanna – – 1934 Slobodka Polany 77,90

Aleksandrowicz Andrzej – – 1931 Wolkolata,Wolokolackiej Postawskim 104

Aleksandrowicz Jozef s Franciszka – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 49

Aleksandrowicz Adolf – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 80

Aleksandrowicz Jan s Antoniego – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 72

Aleksandrowicz Jan s Wincentego – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 226

Aleksandrowicz Kazimierz,Boleslaw – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 87

Aleksandrowicz Antoni s Jozefa – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 161

Aleksandrowicz Teodora,Jozef,Andrzej – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 82

Aleksandrowicz Edward – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 228

Aleksandrowicz Jan s Kazimierza – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 128

Aleksandrowicz Jan s Justyna,Antonina,Emilja,Helena – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 77

Aleksandrowicz Jan s Konstantego – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 25

Aleksandrowicz Wincenty s Michala – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 109

Aleksandrowicz Emilja – – 1936 Bielkiszki,polanskiej Oszmianskim 17

Aleksandrowicz Józef – – 1936 Bielkiszki,polanskiej Oszmianskim 36

Aleksandrowicz Mustafa – – 1938 Dzierkowszczyzna,glebockiej Dzisnienski 79

Aleksandrowicz Helena,Sulejman Wil-Trocki – – 1929 Niemierz,Rudominskiej 77

Aleksandrowicz Marja,Elzbieta Wil-Trocki – – 1929 Niemierz,Rudominskiej 32

Aleksandrowicz Bronisław,Zofja Wil-Trocki – – 1929 Niemierz,Rudominskiej 42

Aleksandrowicz Spadk.Jakuba wdowa Aniela dz.Stanisław,Amelia,Maria,Anna Braslawski – – 1939 Powiacie,drujskiej 5

Aleksandrowicz Spadk.Wincentego wdowa Helena cc Helena,Bronisława,Matylda Braslawski – – 1939 Powiacie,drujskiej 6

Aleksandrowicz Wincenty s Hilarego Braslawski – – 1939 Powiacie,drujskiej 9

Aleksandrowicz Ignacy s Hilarego Braslawski – – 1939 Powiacie,drujskiej 10

Aleksandrowicz Józef s Hilarego Braslawski – – 1939 Powiacie,drujskiej 11

Aleksandrowicz Rozalia c Hilarego Braslawski – – 1939 Powiacie,drujskiej 12

Aleksiejew Spadk. Tomasza – – 1930 Pietkuny,Przeb’iej Braslawskim 10

Aleksiejew Grzegorz – – 1930 Pietkuny,Przeb’iej Braslawskim 11,11a

Aleksiejew Afanas – – 1930 Pietkuny,Przeb’iej Braslawskim 14

Aleksiejew Jozef – – 1930 Pietkuny,Przeb’iej Braslawskim 15

Aleksiejew Lukasz – – 1930 Pietkuny,Przeb’iej Braslawskim 16

Aleksiejew Bazyl – – 1930 Pietkuny,Przeb’iej Braslawskim 17

Aleksiejew Jakob,Fedot,Paulina – – 1933 Zwojryszki,Lyntupskiej Swiecianskim 57

Aleksiejew Marcjan – – 1936 Morgi,hermanowickiej Dzisnienskim 2

Aleksiejew Konofiej – – 1936 Morgi,hermanowickiej Dzisnienskim 3

Aleksiejew Anikiej – – 1936 Morgi,hermanowickiej Dzisnienskim 5

Aleksiejew Fewronja – – 1936 Morgi,hermanowickiej Dzisnienskim 6

Aleksin Emiljan s Jana – – 1933 Bachiry,Hermanowickiej Dzisienkim 23

Aleksin Grzegorz s Józefa I Eufronsinia c Józefa – – 1938 Emilianczyki,luzeckiej Dzisnienski 4

Aleksin Stefa s Józefa – – 1938 Emilianczyki,luzeckiej Dzisnienski 3

Aleksin Eufrosinia,Stefan dz.Józefa Dzisnienskim – – 1939 Emiljanczyki,Luzeckiej 3

Aleksin Grzegorz,Eufrosina Dzisnienskim – – 1939 Emiljanczyki,Luzeckiej 4

Aleksion Walerian s Michala – – 1938 Siostrzence,Widzkiej Braslawski 15

Aleksion Karol s Stanislawa – – 1938 Siostrzence,Widzkiej Braslawski 16

Aleksion Mateusz,Zygmunt ss Mateusza – – 1938 Siostrzence,Widzkiej Braslawski 17

Aleksion Walerjan Braslawski – – 1928 Siestrzence,Widzkiej 15

Aleksion Karol Braslawski – – 1928 Siestrzence,Widzkiej 16

Aleksion Mateusz,Zygmunt Braslawski – – 1928 Siestrzence,Widzkiej 17

Alekso Jan – – 1928 Galczuny Wil-Trocki 12

Alekso Adolf – – 1928 Galczuny Wil-Trocki 13

Aleksy Wincenty – – 1936 Bielkiszki,polanskiej Oszmianskim 4

Aleksy Jan – – 1936 Bielkiszki,polanskiej Oszmianskim 8

Aleksy Józef,Emilja – – 1936 Bielkiszki,polanskiej Oszmianskim 37

Aleksy Franciszek – – 1936 Bielkiszki,polanskiej Oszmianskim 38

Aleksy Ignacy – – 1936 Bielkiszki,polanskiej Oszmianskim 39

Alenowicz Anna,Emiljan – – 1934 Wielkie Lepie,dziewieniskiej Oszmianskim 35

Aleszkiewicz Helena,Aleksander,Kazimierz,Stanislaw – – 1933 Okolica Rudawa Braslawskim 3

Aleszkiewicz Wincenty Wil-Trocki – – 1928 Wojewodziszki,Rzeszanskiej 2

Aleszkiewicz Marcin Wil-Trocki – – 1928 Wojewodziszki,Rzeszanskiej 3

Aleszkiewicz Jan Wil-Trocki – – 1928 Wojewodziszki,Rzeszanskiej 4

Aleszkiewicz Józef Wil-Trocki – – 1928 Wojewodziszki,Rzeszanskiej 10

Aleszkiewicz Wincenty s Wincentego Wil-Trocki – – 1928 Wojewodziszki,Rzeszanskiej 27

Alickun Karol – – 1932 Mielki,Mejszagolskiej Wil-Trockim 22

Alickun Bolesław – – 1938 Dowciany,mejszagolskiej Wilno-Trockim 18

Alisz Tekla, Nadziezda Kolaga – – 1937 Nowe-Turki,parafianowskiej Dzisnienskim 11

Alksnin Wladyslaw,Jozef,Boleslaw,Helena – – 1933 Ameljaniszki Braslawskim 1

Alksnin Jerzy – – 1933 Ameljaniszki Braslawskim 2

Alksnin Konstanty,Alfons,Emilja – – 1933 Ameljaniszki Braslawskim 3

Alksnin Wiktor,Jozefa + Konstanty Milewicz – – 1933 Ameljaniszki Braslawskim 4

Alochno Antoni,Edward,Helena – – 1933 Jaczmieniszki Braslawskim 8

Alochno Maciej,Cecylia – – 1938 Preswiaciszki,Plusskiej Braslawski 7

Alochnowie Maciej,Cacylja – – 1930 Preswieciszki Braslawskim 7

Alonczyk Justyn,Jadwiga,Aniela,Marjanna – – 1936 Opsa,opeskiej Braslawskim 37

Alonczyk Kazimierz – – 1936 Opsa,opeskiej Braslawskim 31

Alperowicz Rachela – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 453

Alszfajn Szmul-Icek – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 468

Alter Gordon – – 1932 Dolna I,Podbrrzeskiej Wil-Trockim 20

Alukowicz Bronislawa – – 1931 Taleniszki,Widzkiej Braslawskim 6

Ambrosewicz Mikolaj – – 1933 Wankowszczyzna Wilejskim 2

Ambrosewicz Zygmunt – – 1933 Wankowszczyzna Wilejskim 6

Ambrosewicz Adolf – – 1933 Wankowszczyzna Wilejskim 9

Ambrosewicz Franciszek – – 1933 Wankowszczyzna Wilejskim 7

Ambrosewicz Jozef – – 1933 Wankowszczyzna Wilejskim 3

Ambrosewicz Franciszek s Jerzego – – 1933 Mizulicze Wilejskim 4

Ambrosewicz Franciszek s Jakoba – – 1933 Mizulicze Wilejskim 5

Ambrosewicz Michal – – 1933 Mizulicze Wilejskim 7

Ambrozego Spadk.Antoniego Oszmianski – – 1929 Kozorezy,Grauzyskiej 20

Ambrozewicz Jozef – – 1929 Burkita Wil-Trocki 2,3,23

Ambrozewicz Marja c Stanislawa – – 1933 Kiezduny,Polanskiej Oszmianskim 18

Ambrozewicz Tomasz – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 115

Ambrozewicz Ignacy s Franciszka – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 6

Ambrozewicz Albina c Józefa – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 3

Ambrozewicz Wilhelm,Emilina, Helena Drobyszowa – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 72

Ambrozewicz Karolina c Józefa – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 27

Ambrozewicz Marianna c Antoniego – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 28

Ambrozewicz Jadwiga c Antoniego – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 10

Ambrozewicz Antoni s Antoniego – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 5

Ambrozewicz Władysław s Antoniego – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 26

Ambrozewicz Józefa – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 12

Ambrozewicz Antonina,Aniela,Waleria,Edward,Antoni – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 136

Ambrozewicz Rozalia,Józef,Maria,Edward,Antoni – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 137

Ambrozewicz Tomasz s Franciszka – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 1

Ambrozewicz Ignacy s Franciszka – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 2

Ambrozewicz Albina c Józefa – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 5

Ambrozewicz Spadk.Hieronima s Ignacego z.Helena Drobyszowa s Wilhelm I c Emilia – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 73

Ambrozewicz Karolina c Józefa – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 84

Ambrozewicz Marianna c Antoniego – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 85

Ambrozewicz Jadwiga c Antoniego – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 86

Ambrozewicz Antoni s Antoniego – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 88

Ambrozewicz Władysław s Antoniego – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 89

Ambrozewicz Spadk.Andrzeja z.Józefa cc Emilia,Sylwestra – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 114

Ambrozewicz Spadk.Szymona z.Antonina cc Aniela,Waleria ss Edward,Antoni – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 115

Ambrozewicz Spadk.Adama z.Rozalia ss Józef c maria – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 116

Ambrożewicz Ignacy I Julian Cybulski Swiecianski – – 1939 Jarzewo,hoduciskiej 14

Ambrożewicz Karol Swiecianski – – 1939 Jarzewo,hoduciskiej 22

Ambrożewicz Ksawery Swiecianski – – 1939 Jarzewo,hoduciskiej 23

Ambrożewicz Antoni Swiecianski – – 1939 Jarzewo,hoduciskiej 24

Ambrożewicz Jerzy,Stanisław Swiecianski – – 1939 Jarzewo,hoduciskiej 33

Amłuck Ohaja c Borucha z cc.Cypa,Zanderowa,Rachela,Widecka,Mina,Gaus,Rezja,Kagan – – 1938 Pilolowka,trockiej Wilno-Trockim 26

Ananicz Wladyslaw – – 1930 Pietkuny,Przeb’iej Braslawskim 3

Ananicz Antoni – – 1930 Pietkuny,Przeb’iej Braslawskim 13

Ananicz Jan – – 1930 Pietkuny,Przeb’iej Braslawskim 18

Ananicz Leon – – 1937 Malonka,kozlowskiej Postawskim 13

Ananicz Apanas – – 1937 Malonka,kozlowskiej Postawskim 29

Ananicz Leon Dzisnienskim – – 1939 Piotrowicze,Szarkowszczyzna 11

Ananjewa Stepanida – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 376

Ananko Bazyl – – 1936 Demjanowicze,wiszniewskiej Wilejskim 1

Ananko Aleksy – – 1936 Demjanowicze,wiszniewskiej Wilejskim 2

Ananko Anastazja – – 1936 Demjanowicze,wiszniewskiej Wilejskim 3

Ananko Jan – – 1936 Demjanowicze,wiszniewskiej Wilejskim 4

Anaszko Emilja I Antonina Woronko – – 1931 Suromszczyszna,D’ej Braslawskim 8

Ancugaj Jan – – 1937 Milez,dolhinowskiej Wilejskim 96

Ancugaj Olga – – 1937 Milez,dolhinowskiej Wilejskim 97

Ancugaj Jan – – 1938 Milcz,dolhinowskiej Wilejski 96

Ancugaj Olga – – 1938 Milcz,dolhinowskiej Wilejski 97

Andrałojć Jan I Michal Lukszo – – 1938 Grebaly,gierwiackiej Wilno-Trockim 13

Andraszkiewicz Feliks – – 1930 Strapieliczki,Swirskiej Swiecianskim 26

Andrejewa Helena – – 1936 Zygmuntowo,mikolajewskiej Dzisnienskim 6

Andrejewski Filip,Pegalia – – 1930 Zajelence Braslawskim 21,29

Andrejewski Kajetan – – 1930 Wisztoki,Polanskiej Oszmianskim 2

Andrejewski Franciszek,Bohdan – – 1930 Wisztoki,Polanskiej Oszmianskim 3

Andrejewski Jan – – 1930 Wisztoki,Polanskiej Oszmianskim 6

Andrejewski Hipolit,Jozef – – 1930 Wisztoki,Polanskiej Oszmianskim 9

Andrukajtis Kazimierz s Kajetana – – 1936 Sanguniszki,mejszag’j Wil-Tockim 18

Andrukajtis Jozef s Kajetana – – 1936 Sanguniszki,mejszag’j Wil-Tockim 19

Andrukianiec Jan – – 1931 Apuszyny,Kiemelskiej Swiecianskim 33

Andrukianiec Piotr – – 1931 Apuszyny,Kiemelskiej Swiecianskim 26

Andrukianiec Pawel – – 1931 Apuszyny,Kiemelskiej Swiecianskim 27

Andrukianiec Kazimierz – – 1931 Apuszyny,Kiemelskiej Swiecianskim 32

Andruszkiewicz Romauld – – 1929 Burkita Wil-Trocki 10

Andruszkiewicz Antoni – – 1937 Rudomino,rudominskiej Wil-Trockim 59

Andruszkiewicz Władysław – – 1937 Bernaty,podbrzeskiej Wil-Trockim 7

Andruszkiewicz Wincenty Wil-Trocki – – 1939 Piotrowszczyzna II,mejszagolskiej 1

Andruszkiewicz Ludwik Wil-Trocki – – 1939 Piotrowszczyzna II,mejszagolskiej 2

Andrylojc Maciej – – 1939 Lojcie,grauzyskiej Oszmianskim 23

Andrylojc Józef – – 1939 Lojcie,grauzyskiej Oszmianskim 24

Andrylojc Stanislaw – – 1939 Lojcie,grauzyskiej Oszmianskim 25

Andrzejczyk Aleksander – – 1936 Czarna,Kozlowszczyzna Postawskim 109

Andrzejczyk Julian – – 1936 Czarna,Kozlowszczyzna Postawskim 110

Andrzejewska Ewa – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 240

Andrzejewska Anastazja – – 1937 Krywoszyny,porpliskiej Dzisnienskim 3

Andrzejewski Jan I Magdalena Wieliczko – – 1933 Jaczmieniszki Braslawskim 6

Andrzejewski Michal – – 1933 Jaczmieniszki Braslawskim 7

Andrzejewski Władysław – – 1937 Krywoszyny,porpliskiej Dzisnienskim 4

Andrzejewski Maria,Franciszek,Stefania,Felicja,Helena,Stanisława – – 1937 Krywoszyny,porpliskiej Dzisnienskim 5

Andrzejewski Adolf Dzisnienskim – – 1929 Powarki,Parafjanowskiej 1

Andzielewko Aleksander – – 1936 Folw.Antopol,zaleskiej Dzisnienskim 3

Andzielewko Antonina – – 1936 Folw.Antopol,zaleskiej Dzisnienskim 4

Andzielewko Grzegorz s Jakuba I Anastazja c Bazylego – – 1938 Wielkie Siolo,hermanowickiej Dzisnienski 34

Andzielewko Maria Dzisnienskim – – 1939 Stomino,luzeckiej 24

Anewicz Bonifacy – – 1931 Kiemiany,Szumkiej Wil-Trocki 22

Anewicz Witold – – 1931 Kiemiany,Szumkiej Wil-Trocki 24

Anieck Józef,Antoni,Augustyn,Leon,Paulina – – 1937 Wasilkowo,Herm’j Dzisnienskim 2

Anisimowicz Anna – – 1932 Arcimowicze,Opeskiej Braslawskim 22

Anisimowowa Agata Dzisnienskim – – 1939 Zalesie,zaleskiej 15

Aniskowicz Emilia c Kazimierza – – 1938 Honczary vel Gonczary,luzeckiej Dzisnienski 30

Aniszkowicz Jan s Antoniego – – 1938 Borsuki,Leonpolskiej Braslawski 15

Aniszkowicz Spadk.Szymona z Olga I ss Jan,Bazyli,Szymon,Wlodzimierz – – 1938 Borsuki,Leonpolskiej Braslawski 19

Ankiancowie Wincenty,Wladyslaw – – 1933 Poszumien,kolty’j Swiecianskim 4

Ankiancowie Teresa,Tekla,Helena,Jan – – 1933 Poszumien,kolty’j Swiecianskim 21

Ankiancowie Franciszek,Aleksander – – 1933 Poszumien,kolty’j Swiecianskim 17

Ankudowicz Domna c Hipolita Dzisnienskim – – 1939 Sawickie,szarkowszczyzna 23

Anosowicz Bazyli – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 17

Anosowicz Maria – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 18

Anosowicz Justyn s Leona – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 19

Anosowicz Ignacy – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 20

Anosowicz Józef – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 21

Anosowicz Jan – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 23

Anosowicz Justyn s Kalistratesa – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 95

Anosowicz Teofil – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 96

Anosowicz Filip – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 97

Anosowicz Mojzesz – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 100

Anosowicz Pawel – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 101

Anosowicz Jan – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 102

Antonczyk Jan – – 1933 Zamosze,Leonpolskiej Braslawskim 12

Antonionok Spadk.Jana z Maria dz.Mikolaj,Aleksander,Lidia Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 13

Antonionok Antoni Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 68

Antonionok Maria,Anna Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 69

Antonionok Klara,Agnieszka Blaszkowa Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 70

Antonionok Szymon Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 73

Antonionok Elzbieta Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 97

Antonow Lukasz – – 1930 Pietryszki,Bohinskiej Dzisnienskim 9

Antonowicz Marja – – 1930 Rudziany,Zablociskiej Swiecianskim 10,25

Anuszkiewicz Wincenty – – 1932 Dunajowka,Szumskiej Wil-Trockim 3

Anuszkiewicz Piotr – – 1932 Dunajowka,Szumskiej Wil-Trockim 18

Anuszkiewicz Wincenty Wil-Trocki – – 1927 Dunajówka,Szumskiej 17

Anuszkiewicz Piotr Wil-Trocki – – 1927 Dunajówka,Szumskiej 34

Apanasewicz Antoni s Mikolaja – – 1936 Janczelewo,koscien’j Wilejskim 1

Apanasionok Piotr – – 1934 Ananicze,prozorockiej Dzisienkim 4

Apanasionok Aleksander,Helena,Pelagja – – 1934 Ananicze,prozorockiej Dzisienkim 5

Apanasionok Pawel – – 1934 Ananicze,prozorockiej Dzisienkim 10

Apanowicz Jozef – – 1933 Berzeniki Swiecianskim 10

Apanowicz Franciszek – – 1933 Berzeniki Swiecianskim 1

Apanowicz Antoni – – 1933 Berzeniki Swiecianskim 3

Apiecionk Piotr,Stefania – – 1939 Szylowicze,kewskiej Oszmianskim 4

Apiotionek Marja – – 1933 Luck Kozlowskie Postawskim 80

Apiotionok Maria – – 1938 Luck-Kozlowski,Kozlowszczyzna Postawskim 80

Aramowicz Stefania – – 1936 Folw.Rózyslaw,krewskiej Oszmianskim 30

Aranowicz Szender – – 1931 Podbrzezie (Miasto) Wil-Trocki 51

Aranowicz Icek – – 1931 Podbrzezie (Miasto) Wil-Trocki 48

Arasnik Jan – – 1937 Rudomino,rudominskiej Wil-Trockim 86

Arasnik Stanisław – – 1937 Rudomino,rudominskiej Wil-Trockim 37

Arasnik Jan – – 1937 Rudomino,rudominskiej Wil-Trockim 34

Arasnik Natalia,Włodzimierz,Paweł,Aleksander,Anna – – 1937 Rudomino,rudominskiej Wil-Trockim 85

Araszkiewicz Adolf – – 1937 Rudomino,rudominskiej Wil-Trockim 108

Araszkiewicz Malwina – – 1937 Rudomino,rudominskiej Wil-Trockim 70

Araszkiewicz Adam,Anna – – 1937 Rudomino,rudominskiej Wil-Trockim 22

Arcewicz Spadk.Jana – – 1930 Porudomino Wil-Trocki 146

Arcewicz Franciszek,Helena,Zofia – – 1936 Sorokowszczyzna Wil-Tockim 43

Archipowa Spadk. Jeremieja – – 1930 Rudawka,Przedrod’j Braslawskim 11

Archipowa Spadk.Anajna – – 1930 Rudawka,Przedrod’j Braslawskim 39

Arcimowicz Koronaty – – 1932 Arcimowicze,Opeskiej Braslawskim 2

Arcimowicz Leokadja – – 1932 Arcimowicze,Opeskiej Braslawskim 6

Arcimowicz Ludwika – – 1932 Arcimowicze,Opeskiej Braslawskim 11

Arcimowicz Jan,Szymon – – 1936 Niwki,koscieniewskiej Wilejskim 5

Arcimowicz Mikita s Marcina – – 1936 Niwki,koscieniewskiej Wilejskim 10

Arcimowicz Romand,Piotr, Ksenia – – 1936 Niwki,koscieniewskiej Wilejskim 18

Arcimowicz Aleksander,Kazimierz,Józef ss Jana – – 1936 Niwki,koscieniewskiej Wilejskim 42

Arcimowicz Felicja,Józef,Wincenty,Bronislaw,Piotr,Paulina,Lena – – 1936 Niwki,koscieniewskiej Wilejskim 43

Arcimowicz Aleksy s Filipa – – 1936 Niwki,koscieniewskiej Wilejskim 60

Arcimowicz Ambrozy s Filipa – – 1936 Niwki,koscieniewskiej Wilejskim 61

Arcimowicz Mikolaj s Mikolaja – – 1936 Niwki,koscieniewskiej Wilejskim 71

Arcimowicz Krysztof Swiecianski – – 1927 Ozany,Daugieliskiej 13

Arciszewski Józef,Felikds,Jan,Aniela córka I Aniela matka – – 1937 Rudomino,rudominskiej Wil-Trockim 88

Arciszewski Franciszek – – 1937 Rudomino,rudominskiej Wil-Trockim 94

Arciszewski Julian,Emilia – – 1937 Rudomino,rudominskiej Wil-Trockim 61

Arciszewski Józef – – 1937 Rudomino,rudominskiej Wil-Trockim 15

Arciszewski Stanisław – – 1937 Rudomino,rudominskiej Wil-Trockim 60

Arciszewski Anna,Stanisław,Zofia – – 1937 Rudomino,rudominskiej Wil-Trockim 35

Arciszewski Benedykt,Józefa – – 1937 Rudomino,rudominskiej Wil-Trockim 87

Arciszewski Feliks – – 1937 Rudomino,rudominskiej Wil-Trockim 68

Arciszewski Bazyli,Jan – – 1937 Sloboda-Dryhucka,Mikołajewskiej Dzisnienskim 21

Arcybowicz Antoni s Joachima – – 1932 Dulino,Kozlowszczyzna Postawskim 112

Arcymowicz Bartolomiej – – 1929 Michalowo,Daugiel Swiecianskim 11

Arcymowicz Bartlomiej Swiecianski – – 1929 Michalowo,Daugielskiej 11

Ardziejewski Robert,Helena – – 1937 Weslawinieta,Smorgon Oszmianskim 219

Ardziejewski Wincenty – – 1937 Weslawinieta,Smorgon Oszmianskim 169

Arest Jerofiejew – – 1930 Strapieliczki,Swirskiej Swiecianskim 82

Arhramowicz Jan – – 1931 Apuszyny,Kiemelskiej Swiecianskim 28

Arlukieiwcz Katarzyna – – 1937 Hermanowicze,herman’j Dzisnienskim 38

Aronowicz Gita – – 1931 Podbrzezie (Miasto) Wil-Trocki 33

Aronowicz Szender – – 1932 Dolna I,Podbrrzeskiej Wil-Trockim 25

Aronowicz Icek – – 1932 Dolna I,Podbrrzeskiej Wil-Trockim 27

Aronowicz Gita – – 1932 Dolna I,Podbrrzeskiej Wil-Trockim 35

Artamonow Jan – – 1931 Lasunowo,Mankow’j Postawskim 5

Artamonow Charlampij – – 1931 Lasunowo,Mankow’j Postawskim 9

Artamonow Porfirij – – 1931 Lasunowo,Mankow’j Postawskim 11

Artamonow Leonij – – 1931 Lasunowo,Mankow’j Postawskim 8

Asaczow Andrzej – – 1933 Kramniszki Wil-Trocki 11

Asajewicz Anna – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 129

Asajewicz Antoni – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 128

Asajonok Elżbieta,Tomasz,Grzegorz,Bazyl,Włodzimierz,Julia,Anna – – 1937 Milez,dolhinowskiej Wilejskim 14

Asajonok Elzbieta,Tomasz,Grzegorz,Bazyli,Wlodzimierz,Julja,Anna – – 1938 Milcz,dolhinowskiej Wilejski 14

Astyk Zofia – – 1938 Wiciuny,podbrzeskiej Wilno-Trockim 14

Aszkielaniec Zygmunt Braslawski – – 1929 zasc.Podsosna vel Czarny,Widzkiej 2

Atenowicz Aleksander s Jana – – 1934 Wielkie Lepie,dziewieniskiej Oszmianskim 4

Atenowicz Stanislaw s Jana – – 1934 Wielkie Lepie,dziewieniskiej Oszmianskim 46

Atmienowicz Antoni,Michal,Aniela – – 1928 Galczuny Wil-Trocki 112156

Atmienowicz Michał – – 1937 Rudomino,rudominskiej Wil-Trockim 31

Atminis Juljan – – 1933 Popiszki,Gierwiackiej Wil-Trocki 4

Atminis Emilja,Jozef,Konstanty,Stanislaw,Marjanna,Geowefa – – 1933 Popiszki,Gierwiackiej Wil-Trocki 3

Atrachimowicz Bazyl,Aleksander,Wlodzimierz – – 1931 Laskowo,Herman’l Dzisnienskim 1

Atrachimowicz Mieczyslaw – – 1935 Wolki,luczajskiej Postawskim 3

Atrachimowicz Antoni – – 1937 Iwanówka,porpliskiej Dzisnienskim 2

Atrachimowicz Szymon – – 1937 Litowce,porpiskiej Dzisnienskim 42

Atrachimowicz Jan – – 1937 Litowce,porpiskiej Dzisnienskim 13

Atrachimowicz Franciszek – – 1937 Litowce,porpiskiej Dzisnienskim 94

Atrachimowicz Piotr – – 1937 Litowce,porpiskiej Dzisnienskim 81

Atrachimowicz Antoni,Wasylina – – 1937 Litowce,porpiskiej Dzisnienskim 61

Atrachimowicz Mikołaj – – 1937 Litowce,porpiskiej Dzisnienskim 5

Atrachimowicz Antoni s Ignacego – – 1937 Litowce,porpiskiej Dzisnienskim 64

Atrachimowicz Lukierja, Tomasz I Agata Szucikowie Braslawski – – 1929 zasc.Bierzanka,Bohinskiej 3

Atrachimowicz Jan Braslawski – – 1929 zasc.Bierzanka,Bohinskiej 5

Atrasakiewicz Jan – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 35

Atroszko Antoni – – 1933 Wesolowo,Smolw’j Braslaswskim 24

Atroszko Waclaw – – 1933 Wesolowo,Smolw’j Braslaswskim 14

Atroszko Jozef – – 1933 Wesolowo,Smolw’j Braslaswskim 4

Audruszkiewicz Feliks – – 1936 Swir Swiecianskim 6

Augul Jan – – 1931 Miciuny Wil-Trocki 78,55,102

August Kazimierz – – 1931 Augusty,Rzeszanskiej Wil-Trocki 1

August Stanislaw – – 1931 Augusty,Rzeszanskiej Wil-Trocki 2

August Jan – – 1931 Augusty,Rzeszanskiej Wil-Trocki 3

August Konstanty – – 1931 Augusty,Rzeszanskiej Wil-Trocki 4

August Kazimierz – – 1932 Folwark Pustolowka Wil-Trockim 1

August Stanislaw – – 1932 Folwark Pustolowka Wil-Trockim 2

August Jan – – 1932 Folwark Pustolowka Wil-Trockim 3

August Konstanty – – 1932 Folwark Pustolowka Wil-Trockim 4

Augustynowicz Wiktor s Michal – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 102,85,167

Augustynowicz Jadwiga, Genowefa – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 42,73,141

Augustynowicz Agata c Franciszka, Paulina c Jana – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 52,74,166

Augustynowicz Pawel,Bronislaw,Pelagia – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 19138

Augustynowicz Feliks s. Karola – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 132

Augustynowicz Jan s. Jozefa I Jadwigi – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 24177

Augustynowicz Jan s. Juliana – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 50,175,80

Augustynowicz Jan,Jadwiga dz Piotra,Emilia – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 103

Augustynowicz Jadwiga c. Jana – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 122

Augustynowicz Magdalena,Marianna cc. Michala – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 5127

Augustynowicz Antoni s. Jana – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 124

Augustynowicz Jan s. Jozefa – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 66,81,125

Augustynowicz Jozef s Eliasza – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 163

Augustynowicz Anna c Igncego – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 117

Augustynowicz Antoni s Jozefa – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 104

Augustynowicz Antoni,Weronika dz. Augustyna – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 44,97

Augustynowicz Julian s Augustyna – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 111

Augustynowicz Ignacy s Elzbiety – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 27,92

Augustynowicz Walerian s Pawla – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 47,86,133

Augustynowicz Julian s Jozefa – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 121

Augustynowicz Roberta c Juliana – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 79

Augustynowicz Malwina c Dominika – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 9113

Augustynowicz Michal s Jozefa – – 1933 Nowosiolki,Wojstomskiej Swiecianskim 6

Augustynowicz Stanislaw s Wincentego – – 1933 Nowosiolki,Wojstomskiej Swiecianskim 37

Augustynowicz Maciej,Anna,Marja – – 1933 Nowosiolki,Wojstomskiej Swiecianskim 36

Augustynowicz Michal,Jan,Andrzej,Emilja – – 1933 Nowosiolki,Wojstomskiej Swiecianskim 35

Augustynowicz Stanislaw,Wincenty s Jerzego – – 1933 Nowosiolki,Wojstomskiej Swiecianskim 70

Augustynowicz Michal – – 1937 Studzienica,smorgonskiej Oszmianskim 20

Augustynowicz Adolf,Feliks,Maria dz. Wincentego – – 1937 Studzienica,smorgonskiej Oszmianskim 69

Augustynowicz Sabina,Kazimierz,Józef,Maria dz.Benedykta Wilejski – – 1939 Krunie,Wojstomskiej 50

Auksztol Aniela,Feliks,Tadeusz,Elżbieta,Lucja,Regina z I dz Nikodema – – 1937 Bendary,dryswiackiej Braslawskim 21

Auksztol Stefania – – 1937 Bendary,dryswiackiej Braslawskim 25

Auksztol Spadk.Nikodema z Aniela dz.Feliks,Tadeusz,Elzbieta,Lucja,Regina – – 1938 Zwirynie,opeskiej Braslawski 21

Auksztol Stefania I Helena Szylinowa – – 1938 Zwirynie,opeskiej Braslawski 25

Auksztul Jozef,Mikolaj – – 1930 Borkowszczyzna Braslawskim 5

Auksztulewicz Kazimierz s Kazimierza – – 1934 Wielkie Lepie,dziewieniskiej Oszmianskim 25

Awgul Sylwester – – 1931 Waszkuny,Gierwaity Wil-Trocki 3

Awgul Wincenty – – 1931 Waszkuny,Gierwaity Wil-Trocki 6

Awgul Waclaw I Jozef Bublewicz – – 1931 Waszkuny,Gierwaity Wil-Trocki 9

Awgul Bolesław – – 1938 Grebaly,gierwiackiej Wilno-Trockim 20

Awgul Augustyn,Konstanty,Zygmunt – – 1938 Grebaly,gierwiackiej Wilno-Trockim 21

Awgul Aleksander I Ignacy – – 1938 Grebaly,gierwiackiej Wilno-Trockim 22

Awgul Spadk.Jakuba:wdowa Józefa dz.Stanisława,Janina I Ignacy – – 1938 Grebaly,gierwiackiej Wilno-Trockim 23

Awin Karol – – 1933 Zalesie,Komajskiej Swiecianskim 2

Awin Antoni – – 1933 Zalesie,Komajskiej Swiecianskim 3

Awin Wincenty Swiecianski – – 1939 Jarzewo,hoduciskiej 8

Awin Antoni,Michał,Karol,Leon Swiecianski – – 1939 Jarzewo,hoduciskiej 12

Awin Karol s Karola Dzisnienskim – – 1939 Treskuny,Mikolajewskiej 14

Awinowa Eleonora Swiecianski – – 1939 Subociszki,hoduciskiej 11

Awinowa Józefa Dzisnienskim – – 1939 Treskuny,Mikolajewskiej 12

Awizyn Michał Wil-Trocki – – 1929 Niemierz,Rudominskiej 49

Awlas Roman – – 1935 Wolki,luczajskiej Postawskim 3

Awlas Joachim – – 1935 Wolki,luczajskiej Postawskim 26

Awlas Anna c Teodora Kuraczonka Postawski – – 1939 Ziemce,woropajewskiej 5

Awlas Roman I Mieczyslaw Altrchimowicz – – 1933 Wolki,Luczajskiej Postawskim 25

Awlas Joachim – – 1933 Wolki,Luczajskiej Postawskim 27

Awlasewicz Nikonor,Elzbieta,Anna – – 1933 Kobiele,Porpliskiej Dzisnienskim 1

Awlasewicz Tomasz – – 1933 Kobiele,Porpliskiej Dzisnienskim 2

Awlasewicz Wladyslaw – – 1933 Kobiele,Porpliskiej Dzisnienskim 29

Awłasewicz Lukasz Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 49

Awłasik Franciszek c Franciszka Dzisnienskim – – 1939 Zaulki,pliskiej 8

Awłasionek Spadk.Ignacego z Franciszka Dzisnienskim – – 1939 Zaulki,pliskiej 55

Awłasionek Spadk.Stanisława z Józefa ss Władysław,Antoni Dzisnienskim – – 1939 Zaulki,pliskiej 9

Awłasionek Ignacy I c Franciszka Dzisnienskim – – 1939 Zaulki,pliskiej 53

Awłasionek Julian I c Franciszka Dzisnienskim – – 1939 Zaulki,pliskiej 10

Awłasionek Bolesław Dzisnienskim – – 1939 Zaulki,pliskiej 40

Awłasionek Wincenty Dzisnienskim – – 1939 Zaulki,pliskiej 4

Awłasow Prochor I marka Praskowia Dzisnienskim – – 1939 Zalesie,zaleskiej 31

Awłasow Praskowia cc Siekowa Anna I Eudokia Dzisnienskim – – 1939 Zalesie,zaleskiej 40

Awłasow Eliasz Dzisnienskim – – 1939 Zalesie,zaleskiej 49

Awłasow Piotr Dzisnienskim – – 1939 Zalesie,zaleskiej 50

Awłasow Gabriel Dzisnienskim – – 1939 Zalesie,zaleskiej 51

Awłasow Irena Dzisnienskim – – 1939 Zalesie,zaleskiej 52

Awłasow Daria Dzisnienskim – – 1939 Zalesie,zaleskiej 62

Awrejcewicz Teodor – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 148

Awrejcewicz Katarzyna,Nil,Aleksy,Michal – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 12

Awrejcewicz Stefan – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 16

Awrejcewicz Jan – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 52

Awrejcewicz Michal – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 68

Awrejcewicz Helena – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 45

Awsiukiewicz Antoni – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 10

Awsiukiewicz Michal – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 64

Awsiukiewicz Bronislaw,Jozef – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 23

Awsiukiewicz Marja,Wiktorja,Michal – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 43

Awsiukiewicz Bonifacy – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 279

Babicz Leon – – 1932 Majkuny Wil-Trockim 2

Babicz Jan – – 1932 Majkuny Wil-Trockim 13

Babicz Michal – – 1932 Majkuny Wil-Trockim 17

Babicz Wincenty – – 1936 Babicze,prozorckiej Dzisnienskim 3

Babicz Jan – – 1936 Babicze,prozorckiej Dzisnienskim 4

Babicz Antoni – – 1936 Babicze,prozorckiej Dzisnienskim 5

Babicz Apolonja – – 1936 Babicze,prozorckiej Dzisnienskim 2

Babiczowa Marja – – 1936 Sachnowicze,prozorckiej Dzisnienskim 18

Babiej Tekla – – 1937 Weslawinieta,Smorgon Oszmianskim 17

Babryszko Helena – – 1931 Suromszczyszna,D’ej Braslawskim 41

Babyszko Donat Braslawski – – 1929 Leoszki,Slobodzkiej 26

Bachier Katarzyna Dzisnienskim – – 1939 Tumasze,Glebockiej 26

Bachier Stefan s Feliksa Dzisnienskim – – 1939 Tumasze,Glebockiej 30

Bachir Jan,Ignacy,Roman ss Michala I matka Agata c Antoniego – – 1938 Wielkie Siolo,hermanowickiej Dzisnienski 157

Bachir Aleksander s Adama – – 1938 Wielkie Siolo,hermanowickiej Dzisnienski 151

Bachir Wlodzimierz s Adama – – 1938 Wielkie Siolo,hermanowickiej Dzisnienski 20

Bachir Piotr s Wlodzimierz – – 1938 Wielkie Siolo,hermanowickiej Dzisnienski 16

Bachir Pelagia Dzisnienskim – – 1939 Olchowce,Szarkowszczyzna 7

Bachirowa Julja – – 1932 Orzechowno,Gleb’j Dzisnienskim 7

Bachmalowa Marfa – – 1937 Apidamy,lyntupskiej Swiecianskim 14

Bachwalow Marfa,Jan 1,Jan 2,Jewstafij,Domna,Marfa,Darasida,Kapitalina – – 1937 Apidamy,lyntupskiej Swiecianskim 18

Baczul Onufry – – 1929 Zakiszki Wil-Tocki 13,3

Baczul Kazimierz – – 1929 Burkita Wil-Trocki 4

Baczul Jozef – – 1929 Burkita Wil-Trocki 6

Baczul Antoni – – 1929 Burkita Wil-Trocki 7,13

Baczul Spadk.Stanislawa Wilenskim – – 1927 Wybranciszki,Podbrzeskiej 5

Baczul Anna Wilenskim – – 1927 Wybranciszki,Podbrzeskiej 11

Baczul Waclaw Wilenskim – – 1927 Wybranciszki,Podbrzeskiej 17

Baczul Feliks Wilenskim – – 1927 Wybranciszki,Podbrzeskiej 19

Baczul Jozef Wilenskim – – 1927 Wybranciszki,Podbrzeskiej 20

Baczul Józef I Leonara Komarowska Wil-Trocki – – 1928 Baranele,Podbrzeskiej 22

Bagan Tadeusz Braslawski – – 1929 zasc.Podsosna vel Czarny,Widzkiej 6

Bahryn-Kamiński Adolf Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 18

Bajkocz Michalina – – 1937 Rudomino,rudominskiej Wil-Trockim 25

Bajkowski Jozef s Jana I Marja – – 1933 Kamionka Oszmianskim 11

Bajkowski Dominik s Szymona – – 1938 Mizniuny,szumskiej Wilno-Trockim 36

Bajkowski Jan s Szymona – – 1938 Mizniuny,szumskiej Wilno-Trockim 37

Bajnarowicz Kazimiera – – 1932 Arcimowicze,Opeskiej Braslawskim 33

Bajus Spadk. Wlodzimierza wdowa Olga ss Bazyli,Wincenty,Stefan I Stefan – – 1938 Puhacze,rakowskiej Molodecki 26

Bakasenas Zofia – – 1939 Kowale,solskiej Oszmianskim 60

Bakinowski Edward – – 1936 Swirki,parafianowskiej Dzisnienskim 29

Bakunowicz Eljasz – – 1934 Markiniety,holszanskiej Oszmianskim 15

Bakunowicz Pawel – – 1934 Markiniety,holszanskiej Oszmianskim 19

Bakunowicz Ignacy – – 1934 Markiniety,holszanskiej Oszmianskim 26

Bakunowicz Spadk. Wincentego:Katarzyna,Teodor,Jozef,Wlodzimierz,Stefanja – – 1934 Markiniety,holszanskiej Oszmianskim 12

Bakunowicz Spadk.Eljasza:tekla,Zofja,Marja – – 1934 Markiniety,holszanskiej Oszmianskim 2

Bakunowicz Spadk. Jakoba: Marja – – 1934 Markiniety,holszanskiej Oszmianskim 4

Balaban Jan – – 1936 Reduta,lyntopskiej Swiecianskim 25

Balaj Borys – – 1933 Luck Kozlowskie Postawskim 23

Balaj Borys – – 1938 Luck-Kozlowski,Kozlowszczyzna Postawskim 23

Balaj Jan s Józefa Postawski – – 1939 Ziemce,woropajewskiej 33

Balaj Adam s Feliksa Postawski – – 1939 Ziemce,woropajewskiej 65

Balaj Jan,Adam,Malwina Postawski – – 1939 Ziemce,woropajewskiej 34

Balcewicz Aniela – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 30

Balcewicz Jan s Franciszka – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 82

Balcewicz Ludwik s Franciszka – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 4

Balcewicz Jozef s Jana – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 84

Balcewicz Jan s Jakoba – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 7

Balcewicz Aniela – – 1938 Kiwiszki,mickunskiej Wilno-Trockim 7

Balcewicz Jan s Franciszka – – 1938 Kiwiszki,mickunskiej Wilno-Trockim 24

Balcewicz Ludwik s Franciszka – – 1938 Kiwiszki,mickunskiej Wilno-Trockim 25

Balcewicz Józef s Jana – – 1938 Kiwiszki,mickunskiej Wilno-Trockim 40

Balcewicz Spadk.Piotra:Franciszka Czeriawska,Jadwiga I Paulina Balcewicz – – 1938 Kiwiszki,mickunskiej Wilno-Trockim 41

Balcewicz Jan s Jakuba – – 1938 Kiwiszki,mickunskiej Wilno-Trockim 49

Balczynski Jozef s Kajetana – – 1936 Korkozyszki,podbrodzkiej Swiecianskim 12

Balejko Michał,Bronisław Braslawski – – 1939 Podziawy,przebrodzkiej 2

Balejko Ignacy s Szymona Braslawski – – 1939 Podziawy,przebrodzkiej 3

Balejko Lubow Braslawski – – 1939 Podziawy,przebrodzkiej 5

Balejko Marcin s Józefa Braslawski – – 1939 Podziawy,przebrodzkiej 16

Balejko Rozalia Braslawski – – 1939 Podziawy,przebrodzkiej 17

Balejko Michał s Jana Braslawski – – 1939 Podziawy,przebrodzkiej 18

Balejko Bronisław Braslawski – – 1939 Podziawy,przebrodzkiej 19

Balejko Franciszek Braslawski – – 1939 Podziawy,przebrodzkiej 25

Balejko Zofia dz.Zenon,Bolesław,Onufry Braslawski – – 1939 Podziawy,przebrodzkiej 26

Balejko Mateusz s Lukasza Braslawski – – 1939 Podziawy,przebrodzkiej 27

Balejko Marcin s Bazylego Braslawski – – 1939 Podziawy,przebrodzkiej 36

Balejko Weronika I s Michał Braslawski – – 1939 Podziawy,przebrodzkiej 38

Balejko Franciszek,Józef oraz Michałina Podziawa Braslawski – – 1939 Podziawy,przebrodzkiej 52

Balendanowicz Longin – – 1929 Burkita Wil-Trocki 20

Balinski Witold s Konstantego – – 1935 Nasielany,podbrodskiej Swiecianskim 50

Baloban Adam – – 1933 Folw.Hojduszowo,Pliskiej Dzisienkim 8

Baloban Justyn,Edward,Elzbieta,Adolfina – – 1933 Folw.Hojduszowo,Pliskiej Dzisienkim 6

Baloban Anna,Kazimierz,Marja,Stanislawa,Jozefa – – 1933 Folw.Hojduszowo,Pliskiej Dzisienkim 9

Balobosow Matrona,Piotr s Arseniusza – – 1938 Maciesze,Jodzkiej Braslawski 50

Baloszko Alfiej – – 1935 Wolki,luczajskiej Postawskim 15

Balsis Urszula – – 1937 Obale,widzkiej Braslawskim 19

Baltrul Maciej – – 1933 Mirkliszki Swiecianskim 23

Baltruszewicz Jan – – 1933 Poszumien,kolty’j Swiecianskim 22

Baltruszewicz Boleslaw,Józef,Leon,Melanja,Marja dz. Jana – – 1936 Reduta,lyntopskiej Swiecianskim 18

Baltruszewicz Domicela – – 1936 Werekale Sudackie Swiecianskim 11

Baltruszewicz Aniela,Julian,Nikodem – – 1937 Rynkiany,swiecanskiej Swiecianskim 24

Baltruszewicz Władysław,Józefa,Maria – – 1937 Rynkiany,swiecanskiej Swiecianskim 5

Baltrys Piotr – – 1933 Mirkliszki Swiecianskim 1

Baluj Tadeusz – – 1931 Suromszczyszna,D’ej Braslawskim 9

Baluj Wladyslaw,Olga,Elzbieta – – 1931 Suromszczyszna,D’ej Braslawskim 50

Balysz Teodor s Piotra – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 1

Balysz Dyonizy s Andrzeja – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 2

Balysz Michal s Teodora – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 3

Balysz Bazyli – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 8

Balysz Dawid s Bazylego – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 16

Balysz Wlodzimierz – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 18

Balysz Konstanty s Józefa – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 19

Balysz Wiktor,Aleksander ss Jozefa – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 20

Balysz Dymitr s Leona – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 36

Balysz Wlodzimierz s Pawla – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 39

Balysz Jerzy s Pawla – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 40

Balysz Wiktor s Pawla – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 41

Balysz Aleksy s Wincentego I siostra Nadzieja – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 42

Balysz Olga z Pawla I Stefania – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 43

Balysz Cyryl s Mikolaja I Stefania – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 44

Balysz Elzbieta,Bazyli,Dawid – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 45

Balysz Makar s Adama – – 1939 Burczaki,smorgonskiej Oszmianskim 1

Balysz Eustachy s Mikolaja – – 1939 Burczaki,smorgonskiej Oszmianskim 2

Balysz Radion s Andrzeja – – 1939 Trzeci Maj,smorgonskiej Oszmianskim 9

Balysz Trofim s Andrzeja – – 1939 Trzeci Maj,smorgonskiej Oszmianskim 11

Balysz Demina ,Julia – – 1939 Trzeci Maj,smorgonskiej Oszmianskim 14

Balysz Wincenty s Michala – – 1939 Trzeci Maj,smorgonskiej Oszmianskim 15

Balysz Michal s Stefana – – 1939 Trzeci Maj,smorgonskiej Oszmianskim 17

Balysz Stefan – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 189

Balysz Krystyna c Filipa – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 2

Balysz Helena wdowa po Ignacym synowie Piotr,Bazyli – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 3

Balysz Justyna wdowa po Dawidzie s Wlodzimierz c Wera – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 4

Balysz Michal s Stefan I Barbary – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 5

Balysz Nikon s Stefana – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 6

Balysz Michal s Andrzeja – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 7

Balysz Andrzej s Andrzeja – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 8

Balysz Helena wdowa po Jakubie s Bazyli c Natalia – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 9

Balysz Wlodzimierz s Jakuba – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 10

Balysz Demian s Michala – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 11

Balysz Helena – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 13

Balysz Michal s Stefana – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 16

Balysz Wlodzimierz s Stefana – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 17

Balysz Wiktor s Stefana – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 18

Balysz Leon s Eliasza – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 19

Balysz Stanislaw s Eliasza – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 20

Balysz Antonina wdowa po Bazylim I córka Nadzieja – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 21

Balysz Maksym s Stefana – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 22

Balysz Joachim s Justyna – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 24

Balysz Stefan s Grzegorza – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 25

Balysz Szymon,Justyna,Maria,Aleksandra dz.Grzegorza – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 26

Balysz Justyn s Dymitra – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 27

Balysz Piotr s Ignacego – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 28

Balysz Roman s Ignacego – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 29

Balysz Aleksandra wdowa po Jerzym I syn Piotr – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 31

Balysz Spirydon s Teodora – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 32

Balysz Maria wdowa po Teodorze s Maksym c Nadzieja – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 33

Balysz Prokop s Tefana – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 34

Balysz Mikolaj,Jan,Nadzieja dz.Romana – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 35

Balysz Wlodzimierz s Michala – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 36

Balysz Jan s Antoniego – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 39

Balysz Jan s Mikolaja – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 40

Balysz Aleksander s Nikona – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 45

Balysz Stefan s Nikona – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 46

Balysz Antoni,Mikolaj,Olga,Anna,Wera dz. Trofima – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 48

Balysz Cyryl s Izydora – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 49

Balysz Andrzej s Mikolaja – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 55

Balysz Olga wdowa po Stefanie – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 56

Balysz Wera – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 64

Bałasz Jan,Aleksandra dz.Michała Dzisnienskim – – 1939 Cielesze,Prozorockiej 1

Bałasz Bazyli,Jan,Zachariasz ss Tomasza Dzisnienskim – – 1939 Cielesze,Prozorockiej 2

Bałasz Michał s Wincentego Dzisnienskim – – 1939 Cielesze,Prozorockiej 3

Bałasz Andrzej s Wincentego Dzisnienskim – – 1939 Cielesze,Prozorockiej 6

Bałasz Andrzej,Arseniusz,Mikolaj,Olga dz.Arseniusza I wdowa Elzbieta Dzisnienskim – – 1939 Cielesze,Prozorockiej 11

Bałasz Filip Dzisnienskim – – 1939 Dzienisowo,Mikolajewskiej 14

Bałasz Julian Dzisnienskim – – 1939 Dzienisowo,Mikolajewskiej 15

Bałasz Olga Dzisnienskim – – 1939 Dzienisowo,Mikolajewskiej 16

Bałasz Aleksander Dzisnienskim – – 1939 Dzienisowo,Mikolajewskiej 17

Bandar Teresa – – 1930 Turczylowo Braslawskim 9

Banicewicz Trofim s Michala – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 41

Baniel Katarzyna,Waclaw,Stanislaw,Jozef,Wiktor,Jozefa – – 1934 Wielkie Lepie,dziewieniskiej Oszmianskim 7

Baniewicz Hipolit – – 1929 Wolkowszczyzna Oszminskim 8,41

Baniewicz Spadk.Aleksandra – – 1931 Jawcewory,Niem’j Wil-Trocki 3

Baniewicz Wiktor – – 1931 Jawcewory,Niem’j Wil-Trocki 4

Baniewicz Alfons – – 1931 Jawcewory,Niem’j Wil-Trocki 8

Baniewicz Jozef,Zuzanna,Adolfina – – 1931 Jawcewory,Niem’j Wil-Trocki 10

Baniewicz Helena z Balinskich – – 1935 Nasielany,podbrodskiej Swiecianskim 10

Baniewicz Spadk.Aleksandra: Antoni I Felicja Kierulowa – – 1938 Jawelewory,niemeuczynskiej Wilno-Trockim 3

Baniewicz Wiktor – – 1938 Jawelewory,niemeuczynskiej Wilno-Trockim 4

Baniewicz Alfons – – 1938 Jawelewory,niemeuczynskiej Wilno-Trockim 8

Baniewicz Józef,Zuzanna I Adolfina – – 1938 Jawelewory,niemeuczynskiej Wilno-Trockim 10

Baniewwicz Hipolit – – 1930 Wolkowszczyzna Oszmianski 8,41

Baran Spadk.Eugenii maz Teodor – – 1939 Szylowicze,kewskiej Oszmianskim 40

Baran Anastazja,Wlodzimierz,Piotr,Mikolaj – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 52

Baran Dyonizy,Michal – – 1939 Burczaki,smorgonskiej Oszmianskim 16

Baran Bazyli s Józefa – – 1939 Burczaki,smorgonskiej Oszmianskim 17

Baran Chaja – – 1937 Drujsk,slobódzkiej Braslawskim 20

Baran Ginda-Rocha,Berel,Samuil – – 1937 Drujsk,slobódzkiej Braslawskim 27

Baran Zelik – – 1937 Drujsk,slobódzkiej Braslawskim 49

Baran Konstanty Wilejski – – 1939 Pleszczany,chocienczyckiej 15

Baran Jan Wilejski – – 1939 Pleszczany,chocienczyckiej 16

Baran Antoni Wilejski – – 1939 Pleszczany,chocienczyckiej 17

Baranczuk Wincenty,Mikołaj,Weronika – – 1937 Zapole,prozorockiej Dzisnienskim 16

Baranow Eleuteriusz s Andrzeja Braslawski – – 1939 Konowalowszczyzna,slobodzkiej 2

Baranow Eleuteriusz s Jana Braslawski – – 1939 Konowalowszczyzna,slobodzkiej 4

Baranowa Nadzieja – – 1934 Soroki,Glebockiej Dzisienkim 35

Baranowska Jozefa I Wladyslawa Lapszewiczowna – – 1932 Cudzieniszki Oszminaskim 7

Baranowska Domicela – – 1933 Poszumien,kolty’j Swiecianskim 30

Baranowska Zofja – – 1936 Madziuniszki,rzeszanskiej Wil-Trockim 4

Baranowska Zofja Tugan-Mirza Wil-Trocki – – 1929 Niemierz,Rudominskiej 13

Baranowski Spadk. Jozefa – – 1930 Strapieliczki,Swirskiej Swiecianskim 2

Baranowski Boleslaw,Józef,Konstancja,Juljan dz. Józefa – – 1936 Swir Swiecianskim 13

Baranowski Antoni – – 1936 Male-Gulbiny,rzeszanskiej Wil-Tockim 9

Baranowski Konstanty s Augustyna – – 1936 Male-Gulbiny,rzeszanskiej Wil-Tockim 10

Baranowski Malwina,Zygmunt,Feliks – – 1936 Male-Gulbiny,rzeszanskiej Wil-Tockim 11

Baranowski Konstanty s Michala – – 1936 Male-Gulbiny,rzeszanskiej Wil-Tockim 12

Baranowski Jan,Wiktor,Wiera,Aleksandra dz. Jana – – 1938 Borsuki,Leonpolskiej Braslawski 22

Baranowski Aleksander s Klemensa – – 1938 Borsuki,Leonpolskiej Braslawski 20

Baranowski Andrzej s Klemensa – – 1938 Borsuki,Leonpolskiej Braslawski 8

Baranowski Michal s Klemensa – – 1938 Borsuki,Leonpolskiej Braslawski 14

Baranowski Jerzy s Klemensa – – 1938 Borsuki,Leonpolskiej Braslawski 9

Baranowski Andrzej – – 1938 Kozly,krasnienskiej Molodecki 7

Baranowski Bazyli – – 1938 Kozly,krasnienskiej Molodecki 8

Baranowski Jan – – 1938 Kozly,krasnienskiej Molodecki 9

Baranowski Teodor – – 1938 Kozly,krasnienskiej Molodecki 10

Baranowski Spadk.Jana z.Petronela I c Anastazja Choroszewska – – 1938 Kozly,krasnienskiej Molodecki 11

Baranowski Hilary – – 1938 Kozly,krasnienskiej Molodecki 12

Baranowski Spadk.Makarego zona II veto Maria Miszarko dz.Aleksander,Eugenia,Daria,Maria – – 1938 Kozly,krasnienskiej Molodecki 21

Baranowski Spadk.Ignacego z Maria ss Jan,Teodor,Bazyli,Władysław – – 1938 Kozly,krasnienskiej Molodecki 22

Baranowski Antoni Wilenskim – – 1927 Wybranciszki,Podbrzeskiej 8

Baranowski Konstanty Wilenskim – – 1927 Wybranciszki,Podbrzeskiej 18

Baranowski Romuald Wilejski – – 1939 Bujaki,wiszniewskiej 26

Baranowski Franciszek s Antoniego Postawski – – 1939 Bałaje,woropajewskiej 1

Baranowski Wincenty s Franciszka Postawski – – 1939 Bałaje,woropajewskiej 2

Baranowski Antoni s Feliksa Postawski – – 1939 Bałaje,woropajewskiej 37

Barańczuk Wincenty s Marcina – – 1938 Czeszki,prozorockiej Dzisnienski 25

Barkowski Marcin Wil-Trocki – – 1929 Niemierz,Rudominskiej 96

Barloszewicz Jozef s Tadeusza – – 1935 Zydziszki,trockiej Wil-Tockim 30

Barsukow Stefan – – 1934 Kruki Swiecianskim 7,28,29,30,17

Barsukow Paramon – – 1934 Kruki Swiecianskim 16,19,59

Barsul Adam – – 1930 Masiuny,Dziew’kiej Oszmianskim 28

Barszczewska Jadwiga c Aleksandra Braslawski – – 1939 Powiacie,drujskiej 27

Bartosewicz Antoni Wil-Trocki – – 1927 Gowstany,Niemenczynskiej 6

Bartosewicz Jan Wil-Trocki – – 1927 Gowstany,Niemenczynskiej 19

Bartoszewicz Franciszek – – 1929 Osinowka,Wiszniew Wilejskim 9

Bartoszewicz Wladyslaw,Zofja – – 1930 Wisztoki,Polanskiej Oszmianskim 1

Bartoszewicz Jadwiga – – 1930 Sorok Tatary,L’skiej Wil-Trocki 12

Bartoszewicz Michal s Wincentego – – 1934 Gryciuny Wil-Trocki 52,58,29

Bartoszewicz Antoni – – 1933 Kobiele,Porpliskiej Dzisnienskim 23

Bartoszewicz Wincenty – – 1933 Kobiele,Porpliskiej Dzisnienskim 24

Bartoszewicz Marja – – 1933 Kobiele,Porpliskiej Dzisnienskim 32

Bartoszewicz Teofila – – 1933 Kobiele,Porpliskiej Dzisnienskim 33

Bartoszewicz Adolf – – 1933 Kobiele,Porpliskiej Dzisnienskim 34

Bartoszewicz Tadeusz,Stanislaw,Franciszek – – 1936 Bendary Dolne Wil-Trockim 15

Bartoszewicz Michal – – 1936 Grynciuny,niemen’j Wil-Trockim 52

Bartoszewicz Piotr,Jan – – 1937 Glity,trockiej Wil-Trockim 23

Bartoszewicz Tomasz – – 1937 Glity,trockiej Wil-Trockim 19

Bartoszewicz Marcin – – 1937 Glity,trockiej Wil-Trockim 21

Bartoszewicz Mikolaj – – 1938 Gotówki,hoduciskiej Swiecianski 18

Bartoszewicz Michal – – 1938 Dowciany,mejszagolskiej Wilno-Trockim 1

Bartoszewicz Anna – – 1938 Waskance,niemenczynskiej Wilno-Trockim 27

Bartoszewicz Marja,Felicja Wil-Trocki – – 1929 Niemierz,Rudominskiej 86

Bartoszewicz Mikolaj Dzisnienskim – – 1939 Treskuny,Mikolajewskiej 18

Bartunski Herasim – – 1936 Bierzynka,swiecianskiej Swiecianskim 1

Bartunski Sergiusz – – 1936 Bierzynka,swiecianskiej Swiecianskim 2

Bartunski Sergiusz s Kondrata – – 1936 Bierzynka,swiecianskiej Swiecianskim 3

Bartunski Foka – – 1936 Bierzynka,swiecianskiej Swiecianskim 4

Bartunski Potap,Saweli – – 1936 Bierzynka,swiecianskiej Swiecianskim 5

Baryło Mikita – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 29

Baryło Gabriel I siostra Olga – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 176

Bas Josiel – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 353

Basewicz Jan,Konstanty – – 1932 Jodlowicze,opeskiej Braslawskim 10

Basewicz Jan,Konstanty ss Karola – – 1935 Sadlowicze,opeskiej Braslawskim 39

Basiukiewicz Józef – – 1937 Zaleszczyzna,trockiej Wil-Trockim 7

Basiukiewicz Stanisława,Ludwik – – 1937 Zaleszczyzna,trockiej Wil-Trockim 4

Basiukiewicz Józef s Jana – – 1938 Zaleszczyzna,trockiej Wilno-Trockim 7

Basiukiewicz Stanisława I syn Ludwik – – 1938 Zaleszczyzna,trockiej Wilno-Trockim 4

Baslyk Jan s Antoniego – – 1936 Niwki,koscieniewskiej Wilejskim 7

Baslyk Denis s Mikolaja – – 1936 Niwki,koscieniewskiej Wilejskim 26

Baslyk Michal s Mikolaja – – 1936 Niwki,koscieniewskiej Wilejskim 32

Baslyk Ignacy s Stanislawa – – 1936 Niwki,koscieniewskiej Wilejskim 33

Baslyk Wiktor s Antoniego – – 1936 Niwki,koscieniewskiej Wilejskim 47

Baslyk Prochor s Wiktora – – 1936 Niwki,koscieniewskiej Wilejskim 67

Basłak Gabriel Dzisnienskim – – 1939 Dzienisowo,Mikolajewskiej 45

Basłak Antoni Dzisnienskim – – 1939 Dzienisowo,Mikolajewskiej 46

Basłak Bazyli Dzisnienskim – – 1939 Dzienisowo,Mikolajewskiej 47

Basłak Szymon Dzisnienskim – – 1939 Dzienisowo,Mikolajewskiej 48

Basłak Paraskewa Dzisnienskim – – 1939 Dzienisowo,Mikolajewskiej 49

Basłyk Dymitr – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 45

Basłyk Gerasym – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 46

Basłyk Barbara – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 47

Basłyk Grzegorz – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 93

Basłyk Szymon – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 94

Bastamski Ajzik – – 1930 Sorok Tatary,L’skiej Wil-Trocki 43

Bastamski Icek – – 1930 Sorok Tatary,L’skiej Wil-Trocki 68

Bastamski Srol – – 1930 Sorok Tatary,L’skiej Wil-Trocki 47,50

Bastamski Abram – – 1930 Sorok Tatary,L’skiej Wil-Trocki 67,90

Bastamski Gierszen – – 1930 Sorok Tatary,L’skiej Wil-Trocki 23

Bastowski Maciej – – 1936 Miszkince,podbrzeskiej Wil-Trockim 17

Bastyk Stefan – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 136

Baszewa Natalja – – 1936 Zygmuntowo,mikolajewskiej Dzisnienskim 9

Baszko Dominik s Hilarego Dzisnienskim – – 1939 Tumasze,Glebockiej 27

Baszlykiewicz Boleslaw – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 258

Baszowa Anna Braslawski – – 1939 Zadworce,hohinskiej 11

Batura Ludwik – – 1930 Strapieliczki,Swirskiej Swiecianskim 22,17

Batura Ludwik – – 1936 Swir Swiecianskim 17

Batura Edward,Mieczyslaw,Fabian,Lubomir,Anna,Olga dz. Jerzego – – 1936 Swir Swiecianskim 32

Baturo Melania – – 1936 Swir Swiecianskim 51

Baturo Stanislaw,Jan – – 1936 Male-Gulbiny,rzeszanskiej Wil-Tockim 1

Baturo Antoni s Jana – – 1936 Male-Gulbiny,rzeszanskiej Wil-Tockim 2

Baturo Stanislaw s Jana – – 1936 Male-Gulbiny,rzeszanskiej Wil-Tockim 3

Baturo Paulina,Stanislaw,Janina – – 1936 Male-Gulbiny,rzeszanskiej Wil-Tockim 4

Baturo Piotr – – 1936 Male-Gulbiny,rzeszanskiej Wil-Tockim 5

Baturo Adam – – 1936 Male-Gulbiny,rzeszanskiej Wil-Tockim 6

Baturowa Petronela – – 1930 Sorok Tatary,L’skiej Wil-Trocki 49,97,126

Batury Spadk.Jerzego – – 1930 Strapieliczki,Swirskiej Swiecianskim 35

Batury Spadk.Mikolaja – – 1930 Strapieliczki,Swirskiej Swiecianskim 39

Bazarewicz Tenzila – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 339

Bazewicz Juljan – – 1931 Miciuny Wil-Trocki 60112

Bazewicz Karolina – – 1931 Miciuny Wil-Trocki 27108

Bazewicz Ludwik – – 1931 Miciuny Wil-Trocki 18123

Baziewicz Karolina – – 1928 Galczuny Wil-Trocki 32148

Baziewicz Andrzej – – 1928 Galczuny Wil-Trocki 114228

Baziewicz Jozef – – 1928 Galczuny Wil-Trocki 55172

Bazis Antoni,Jozef,Jadwiga – – 1934 Kursze Wil-Trocki 66

Bazylo Teodor,Lidja,Nadzieja,Michal – – 1936 Lozowiki,kozlowska Postawskim 25

Beczelis Nikodem,Marcela,Jadwiga,Stanisław – – 1937 Rynkiany,swiecanskiej Swiecianskim 21

Bednar Jadwiga – – 1930 Zarnele,Mickunskiej Wil-Trocki 9,13

Begal Izroil – – 1932 Dolna I,Podbrrzeskiej Wil-Trockim 23

Bejnar Michaline I Jozefa Dunder – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 3

Bejnar Kazimierz – – 1934 Wysiolki,Daugiel’j Swiecianskim 15

Bejnara Spadk.Kazimierza:Justyn,Agnieszka Swiecianski – – 1939 Giedziunele,duksztanskiej 6

Bejnarowicz Antoni – – 1938 Gotówki,hoduciskiej Swiecianski 6

Bejnarowicz Szymon – – 1938 Gotówki,hoduciskiej Swiecianski 13

Bejnarowicz Antoni Dzisnienskim – – 1939 Treskuny,Mikolajewskiej 6

Bejnarowicz Szymon Dzisnienskim – – 1939 Treskuny,Mikolajewskiej 13

Bejner Franciszek – – 1931 Jodance,Podbreskiej Wil-Trockim 33

Bekisz Jan, Emilja Macko – – 1933 folw.Kazimierowka Wilejskim 7

Bekisz Juljan, Franciszka Marcinkjan – – 1933 folw.Kazimierowka Wilejskim 8

Benjar Magdelena – – 1930 Grotony,Dryswiackiej Braslawskim 36

Benjar Kazimierz Swiecianski – – 1929 Lawrynczukiszki,Daugieliskiej 15

Berent Jozefa,Jozefa,Leopold,Juljan,Franciszek,Fabjan – – 1933 Zolwa,braslaswskiej Braslawskim 4

Bereznowski Stanislaw,Juljan – – 1936 Jawniuny,mejszag’j Wil-Trockim 1

Bereznowski Kazimierz,Jan ss Piotra – – 1936 Jawniuny,mejszag’j Wil-Trockim 2

Bereznowski Kazimierz s Piotra – – 1936 Jawniuny,mejszag’j Wil-Trockim 3

Bereznowski Feliks s Józefa – – 1936 Jawniuny,mejszag’j Wil-Trockim 4

Bereznowski Antoni s Adama – – 1936 Jawniuny,mejszag’j Wil-Trockim 5

Berkman Tewel,Szymsza,Rocha – – 1937 Drujsk,slobódzkiej Braslawskim 28

Berkman Michel – – 1937 Drujsk,slobódzkiej Braslawskim 50

Berkman Mendel – – 1937 Drujsk,slobódzkiej Braslawskim 51

Berkowski Spadk.Wladyslawa – – 1930 Rudziany,Zablociskiej Swiecianskim 4

Berlinski Onufry,Michał,Franciszek – – 1937 Zelaniszki,daugieliskiej Swiecianskim 1

Berlinski Kazimierz,Michał,Franciszek – – 1937 Zelaniszki,daugieliskiej Swiecianskim 3

Berlinski Witold Swiecianski – – 1929 Wirszuple,Daugieliskiej 10

Berliński Michał Swiecianski – – 1939 Giedziunele,duksztanskiej 1

Berliński Kazimierz Swiecianski – – 1939 Giedziunele,duksztanskiej 2

Bernacka Ludwika c Ignacego – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 4109

Bernandys Marta, Albina I Weronika Waszkiewicz – – 1937 Zybaki,rymszanskiej Braslawskim 23

Bernatowicz Nikodem – – 1937 Rynkiany,swiecanskiej Swiecianskim 19

Bernatowicz Andrzej – – 1937 Rynkiany,swiecanskiej Swiecianskim 3

Bernatowicz Franciszek,Konstanty,Bolesław – – 1937 Bernaty,podbrzeskiej Wil-Trockim 2

Bernatowicz Ignacy – – 1937 Bernaty,podbrzeskiej Wil-Trockim 5

Bezdel Bronislaw z prawem dozywocia Klotyldy Bezdel – – 1933 Bohi,Szarkowskiej Dzisnienskim 8

Bezdziel Julja – – 1933 Dziatkowce,slobod’j Braslawskim 20

Bezdziel Julja Braslawski – – 1929 Dziadkowce,Slobodzkiej 20

Bezzubienok Piotr – – 1937 Pozenki,Mikołajewskiej Dzisnienskim 3

Bezzubienok Jan – – 1937 Pozenki,Mikołajewskiej Dzisnienskim 4

Bezzubienok Aleksander – – 1937 Pozenki,Mikołajewskiej Dzisnienskim 5

Biala Olga – – 1936 Sawionki,pliskiej Dzisnienskim 21

Bialogrzywiec Agata,Andrzej – – 1933 Wolki,Luczajskiej Postawskim 1

Bialogrzywiec Leon – – 1933 Wolki,Luczajskiej Postawskim 4

Bialogrzywiec Teodor I Antonina Tanana – – 1933 Wolki,Luczajskiej Postawskim 5

Bialogrzywiec Agato,Antoni – – 1933 Wolki,Luczajskiej Postawskim 26

Bialogrzywiec Agata,Andrzej – – 1935 Wolki,luczajskiej Postawskim 21

Bialogrzywiec Teodor I Antonina Tanana – – 1935 Wolki,luczajskiej Postawskim 14

Bialogrzywiec Agata,Antoni – – 1935 Wolki,luczajskiej Postawskim 22

Bialogrzywiec Leon – – 1935 Wolki,luczajskiej Postawskim 23

Bialozorczyk Teodor – – 1933 Logowce III,Mikolajewskiej Dzisienkim 10

Bialy Aleksander – – 1936 Sawionki,pliskiej Dzisnienskim 22

Bialy Wlodzimierz – – 1936 Sawionki,pliskiej Dzisnienskim 14

Bialy Jan,Ignacy – – 1936 Sawionki,pliskiej Dzisnienskim 9

Białozorczyk Nestor z zona Irena I matka zony Maria Baslak Dzisnienskim – – 1939 Dzienisowo,Mikolajewskiej 37

Biclun Ignacy – – 1936 Opsa,opeskiej Braslawskim 3

Biczun Mojzesz – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 40

Biczun Konstanty – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 41

Biczun Jerzy,Melania,Anna – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 42

Biczun Grzegorz – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 43

Biczun Jan – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 119

Biczun Dymitr – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 120

Biczun Zachariasz – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 126

Biczun Nicyfor – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 127

Biczun Wincenty – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 128

Biczun Andrzej I Jan – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 129

Biczun Jakub – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 134

Biedalski Rozalja,Albin,Emilja – – 1931 Bezwodna Wil-Trockim 3

Biedalski Jozef – – 1931 Bezwodna Wil-Trockim 7

Biedalski Anna – – 1931 Bezwodna Wil-Trockim 34

Biejnis Bartlomiej – – 1934 Kursze Wil-Trocki 41,78

Biejnis Aleksander – – 1934 Kursze Wil-Trocki 1

Biekiesz Paweł s Szymona Dzisnienskim – – 1939 Tumasze,Glebockiej 2

Biekiesz Piotr,Ignacy ss Stanisława oraz Urszula Dzisnienskim – – 1939 Tumasze,Glebockiej 3

Biekiesz Adolf s Stefana Dzisnienskim – – 1939 Tumasze,Glebockiej 4

Biekiesz Franciszek s Piotra Dzisnienskim – – 1939 Tumasze,Glebockiej 5

Biekiesz Antoni s Piotra Dzisnienskim – – 1939 Tumasze,Glebockiej 6

Biekiesz Jan s Dominika Dzisnienskim – – 1939 Tumasze,Glebockiej 22

Biekiesz Bronisław s Dominika Dzisnienskim – – 1939 Tumasze,Glebockiej 23

Biekiesz Jan s Władysława Dzisnienskim – – 1939 Tumasze,Glebockiej 24

Biekiesz Franciszek s Władysława Dzisnienskim – – 1939 Tumasze,Glebockiej 25

Bieksza Antonina – – 1934 Kursze Wil-Trocki 24,99

Bieksza Andrzej,Jozef,Weronika,Monika – – 1934 Kursze Wil-Trocki 46

Bielaj Andrzej Dzisnienskim – – 1939 Dzienisowo,Mikolajewskiej 24

Bielaj Spadk.Pawla wdowa Ksienia dz.Mikolaj,Lidia Dzisnienskim – – 1939 Dzienisowo,Mikolajewskiej 25

Bielaj Tekla Dzisnienskim – – 1939 Dzienisowo,Mikolajewskiej 26

Bielajszysa Spadk.Ksawerego Swiecianski – – 1928 Daszki,Jasiewskiej 20

Bielak Julia,Helena,Eugenia,Nina – – 1938 Naroty,Smorgonska Oszmianskim

Bielapko Spadk.Antoniego Swiecianski – – 1928 Daszki,Jasiewskiej 1

Bielapko Spadk.Józefa Swiecianski – – 1928 Daszki,Jasiewskiej 32

Bielawska Michalina – – 1930 Borkowszczyzna Braslawskim 33

Bielawski Kazimierz – – 1930 Borkowszczyzna Braslawskim 32

Bielawski Jozef – – 1930 Borkowszczyzna Braslawskim 43

Bielawski Franciszek – – 1930 Jolomance,Rymsz’j Braslawskim 31

Bielawski Antoni,Helena,Emilja – – 1930 Jolomance,Rymsz’j Braslawskim 11

Bielawski Kazimierz,Augustyn – – 1930 Jolomance,Rymsz’j Braslawskim 22

Bielawski Domicela,Emilja,Aniela,Jerzy – – 1930 Jolomance,Rymsz’j Braslawskim 22/33

Bielawski Feliks – – 1930 Jolomance,Rymsz’j Braslawskim 1

Bielawski Ksawera,Adolf,Helena,Aleksadra – – 1930 Jolomance,Rymsz’j Braslawskim 20

Bielawski Spadkobiercy – – 1931 Kiemiany,Szumkiej Wil-Trocki 47

Bielawski Adolf s Jozefa – – 1933 Uscie,Mikolajewskiej Dzisienkim 7

Bielawski Franciszek s Jozefa – – 1933 Jaloniance,Rymszanskiej Braslawskim 31

Bielawski Antoni,Helena,Emilja dz. Jana – – 1933 Jaloniance,Rymszanskiej Braslawskim 11

Bielawski Kazimierz,Augustyn ss Wincentego – – 1933 Jaloniance,Rymszanskiej Braslawskim 33

Bielawski Domicela c Dominika + – – 1933 Jaloniance,Rymszanskiej Braslawskim 22

Bielawski Feliks s Gabrjela – – 1933 Jaloniance,Rymszanskiej Braslawskim 1

Bielawski Ksawera c Jana – – 1933 Jaloniance,Rymszanskiej Braslawskim 30

Bielawski Jerzy – – 1936 Opsa,opeskiej Braslawskim 10

Bielawski Korowaty,Salomea,Genowefa – – 1936 Opsa,opeskiej Braslawskim 6

Bielawski Wladyslaw s Jana – – 1936 Pietrucie II,podbr’j Wil-Trockim 27

Bielawski Wladyslaw s Jerzego – – 1936 Pietrucie II,podbr’j Wil-Trockim 28

Bielawski Józef – – 1936 Pietrucie II,podbr’j Wil-Trockim 29

Bielawski Jan – – 1937 Zelaniszki,daugieliskiej Swiecianskim 2

Bielawski Michał,Jerzy,Piotr,Aniela – – 1937 Zelaniszki,daugieliskiej Swiecianskim 4

Bielawski Andrzej – – 1937 Zelaniszki,daugieliskiej Swiecianskim 7

Bielawski Mikołaj – – 1937 Zelaniszki,daugieliskiej Swiecianskim 8

Bielawski Jan Wil-Trocki – – 1929 Niemierz,Rudominskiej 53

Bieldziuk Helena c Jana – – 1938 Lucyn,grodeckiej Molodecki 21

Bielewicz Ludwik,Stanislaw,Antonina – – 1934 Slobodka Polany 72,82

Bielewicz Michal – – 1934 Slobodka Polany 29,57,111

Bielewicz Ignacy – – 1934 Slobodka Polany 64,85

Bielewicz Marja,Józef,Wiktor – – 1936 Chocilki,swirskiej Swiecianskim 10

Bielewicz Józef,Wiktor ss Michala – – 1936 Chocilki,swirskiej Swiecianskim 11

Bielewicz Franciszek s Franciszka – – 1936 Chocilki,swirskiej Swiecianskim 12

Bielewicz Albin s Józefa – – 1936 Chocilki,swirskiej Swiecianskim 22

Bielewicz Marja c Jana – – 1936 Chocilki,swirskiej Swiecianskim 23

Bielewicz Michal s Józefa – – 1936 Chocilki,swirskiej Swiecianskim 30

Bielewicz Wincenty s Jerzego – – 1936 Chocilki,swirskiej Swiecianskim 45

Bielewicz Rozalja c Jerzego – – 1936 Chocilki,swirskiej Swiecianskim 46

Bielewicz Maria Wilejski – – 1939 Dolhinow II,dolhinowskiej 1

Bielewicz Piotr s Marcina Wilejski – – 1939 Dolhinow II,dolhinowskiej 2

Bielewicz Mikolaj s Justyna Wilejski – – 1939 Dolhinow II,dolhinowskiej 33

Bielewicz Anna z Aleksandrowicz Braslawski – – 1939 Powiacie,drujskiej 7

Bielewicz Julian Braslawski – – 1939 Powiacie,drujskiej 19

Bielewicz Anna c Tomasza Braslawski – – 1939 Powiacie,drujskiej 87

Bielikow Spadk.Bazlego – – 1930 Strapieliczki,Swirskiej Swiecianskim 80

Bielikow Spadk.Aleksego – – 1930 Strapieliczki,Swirskiej Swiecianskim 58

Bielikow Grzegorz – – 1930 Strapieliczki,Swirskiej Swiecianskim 84

Bielikow Spadk.Jana – – 1930 Strapieliczki,Swirskiej Swiecianskim 85

Bielikow Spadk.Macieja – – 1930 Strapieliczki,Swirskiej Swiecianskim 86

Bielikow Spadk.Fenagiei – – 1930 Strapieliczki,Swirskiej Swiecianskim 57

Bielikow Grzegorz – – 1936 Swir Swiecianskim 60

Bielikow Grzegorz s Jana – – 1936 Swir Swiecianskim 61

Bielikowa Teodora – – 1936 Swir Swiecianskim 56

Bielikowa Eudokja – – 1936 Swir Swiecianskim 59

Bielikowa Anna – – 1936 Swir Swiecianskim 62

Bielikowa Fenagieja – – 1936 Swir Swiecianskim 63

Bielinis Kazimierz – – 1929 Bielany,Braslawskiej Braslawskim 7

Bielinis Spadkobiercy Gabryla – – 1929 Bielany,Braslawskiej Braslawskim 11

Bielinis Jan – – 1937 Hermanowicze,herman’j Dzisnienskim 17

Bielinis Kazimierz – – 1938 Bielany,mikolajskiej Dzisnienski 7

Bielinis Spadk.Gabriela:wdowa Juliana dz.Waclaw,Walerian,Leokadia,Anna – – 1938 Bielany,mikolajskiej Dzisnienski 11

Bieliński Wincenty,Justyn Swiecianski – – 1927 Ozany,Daugieliskiej 52

Bielkiewicz Feliks – – 1934 Dukiele Wil-Trocki 27,57,2

Bielkiewicz Wladyslaw – – 1934 Dukiele Wil-Trocki 31,56,1

Bielkiewicz Piotr – – 1934 Dukiele Wil-Trocki 12,26,63

Bielkiewicz Marja,Jadwiga – – 1934 Dukiele Wil-Trocki 22,64

Bielkiewicz Bronislaw,Feliks,Antonina,Jadwiga,Wiktoria – – 1934 Dukiele Wil-Trocki 13

Bielkowicz Maksymillian Wilejski – – 1939 Niebyszyno I Siwce,dolhinowskiej 17

Bielous Aleksy – – 1936 Folw.Janczyno,leonpolskiej Braslawskim 2

Bielous Piotr – – 1936 Folw.Janczyno,leonpolskiej Braslawskim 3

Bielous Szymon Braslawski – – 1939 Czurylowo Dalekie,leonpolskiej 17

Bielous Wlodzimierz,Mikolaj,Zofia,Anastazja Braslawski – – 1939 Czurylowo Dalekie,leonpolskiej 22

Bielous Wlodzimierz Braslawski – – 1939 Czurylowo Dalekie,leonpolskiej 34

Bielski Adam – – 1932 Lepie,Dziewienskiej Oszminaskim 5

Bielski Jozef s Ambrozego – – 1933 Kamionka,Holszanskiej Oszmianskim 6

Bielski Tekla c Józefa – – 1937 Cymbaliszki,duksztanskiej Swiecianskim 10

Bielski Filip s Marcina – – 1938 Pawlinowo,prozorockiej Dzisnienski 17

Bielski Mikolaj s Szymona – – 1938 Pawlinowo,prozorockiej Dzisnienski 8

Bielski Bazyli s Szymona – – 1938 Pawlinowo,prozorockiej Dzisnienski 9

Bielski Ignacy s Szymona – – 1938 Pawlinowo,prozorockiej Dzisnienski 1

Bielski Anna c Józefa – – 1938 Pawlinowo,prozorockiej Dzisnienski 10

Biencewicz Juljan – – 1930 Dawidki,Koscien’iej Wilejskim 15

Bieniecewicz Kazimierz – – 1933 Nowosiolki,Wojstomskiej Swiecianskim 118

Bieniecewicz Andrzej – – 1933 Nowosiolki,Wojstomskiej Swiecianskim 34

Bienkunski Boleslaw – – 1935 Bohusze,kreskiej Oszmianskim 12

Bienkunski Jozefa,Stanislawa – – 1935 Bohusze,kreskiej Oszmianskim 17

Bierdzionok Pimien – – 1936 Male-Gulbiny,rzeszanskiej Wil-Tockim 28

Bierniakowicz Magdalena,Jakób,Nadzieja,Nina,Anna – – 1936 Pusty Uhol,pliskiej Dzisnienskim 8

Biernikowicz Jozef – – 1933 Jozefinopol,Hoduciskiej Swiecianskim 12

Biernikowicz Jan – – 1933 Jozefinopol,Hoduciskiej Swiecianskim 15

Bieroza Jamieljan – – 1933 Kirylino,Slobodzkiej Braslaswskim 23

Bieroza Bazyli,Lukierja dz Dymitra – – 1936 Rupiny,duksztanskiej Swiecianskim 49

Bieroza Iwon,Jan ss Michala – – 1936 Rupiny,duksztanskiej Swiecianskim 23

Bieroza Filip,Mojzesz ss Emiljana – – 1936 Rupiny,duksztanskiej Swiecianskim 19

Bieroza Andrzej s Maksyma – – 1936 Rupiny,duksztanskiej Swiecianskim 16

Bieroza Marja c Grzegorsza – – 1936 Rupiny,duksztanskiej Swiecianskim 70

Bieroza Jemieljan Braslawski – – 1928 Kiryno,Slobodzkiej 23

Bierwiaczonek Ignacy s Franciszka – – 1936 Girstuny,glebockiej Dzisnienskim 18

Bierwiaczonek Justyn s Piotra – – 1936 Girstuny,glebockiej Dzisnienskim 26

Bierwiaczonek Zuzanna c Jana,Stanislaw I Feliksa dz Wincentego – – 1936 Girstuny,glebockiej Dzisnienskim 40

Bierwiaczonek Adolf s Józefa – – 1936 Girstuny,glebockiej Dzisnienskim 39

Bierwiaczonok Spadk.Izydora ss Piotr I Justyn – – 1938 Prusy,kozlowszczyzna Postawski 15

Bierwiaczonok Spadk.Adama ss Kazimierz,Zygmunt,Jan c Celina – – 1938 Prusy,kozlowszczyzna Postawski 16

Bierwiaczonok Abdon s Macieja – – 1938 Prusy,kozlowszczyzna Postawski 17

Bierwiaczonok Ignacy s Mikolaja – – 1938 Prusy,kozlowszczyzna Postawski 18

Bierwiaczonok Konstanty s Ignacego – – 1938 Prusy,kozlowszczyzna Postawski 19

Bierwiaczonok Michal s Mikolaj – – 1938 Prusy,kozlowszczyzna Postawski 20

Bierwiaczonok Spadk.Józefa ss Antoni,Franciszek,Wincenty – – 1938 Prusy,kozlowszczyzna Postawski 21

Bierzubionok Afanasij – – 1937 Zaborce,Mikołajewskiej Dzisnienskim 18

Bierzubionok Aleksander – – 1937 Zaborce,Mikołajewskiej Dzisnienskim 19

Bierzubionok Konstanty – – 1937 Zaborce,Mikołajewskiej Dzisnienskim 20

Biesiekierski Jan,Jozef,Konstanty,Kazimierz+ – – 1931 Taleniszki,Widzkiej Braslawskim 3

Bilddakiewicz Aleksander – – 1930 Sorok Tatary,L’skiej Wil-Trocki 19,62

Bilewicz Michal – – 1930 Strapieliczki,Swirskiej Swiecianskim 67

Bilewicz Jan – – 1930 Strapieliczki,Swirskiej Swiecianskim 68

Bilewicz Klemens – – 1930 Strapieliczki,Swirskiej Swiecianskim 67,64

Bilewicz Michal – – 1936 Strapieliszki,Swir Swiecianskim 65

Bilewicz Jan – – 1936 Strapieliszki,Swir Swiecianskim 66

Bilewicz Klemens – – 1936 Strapieliszki,Swir Swiecianskim 67

Bilkiewicz Jan – – 1936 Poszyle,rzeszanskiej Wil-Trockim 11

Bilkiewicz Boleslaw – – 1936 Poszyle,rzeszanskiej Wil-Trockim 1

Bincewicz Spadk.Gabriela s Piotr c Rozalia Wilejski – – 1939 Krunie,Wojstomskiej 80

Bincewicz Jan s Jana,Jacek,Franciszek,Julian,Emilia,Anna,Bronisława dz.Antoniego Wilejski – – 1939 Krunie,Wojstomskiej 3

Binder Kazimierz – – 1936 Labunce,daugieliska Swiecianskim 19

Binder Antoni – – 1936 Labunce,daugieliska Swiecianskim 15

Binder Jan,Marjanna – – 1936 Labunce,daugieliska Swiecianskim 3

Binder Weronika,Aniela – – 1936 Labunce,daugieliska Swiecianskim 4

Binder Ewa,Marja,Paulina,Helena,Emilja,Bronislawa – – 1936 Labunce,daugieliska Swiecianskim 1

Binder Maciej – – 1936 Labunce,daugieliska Swiecianskim 7

Binder Jozef – – 1936 Labunce,daugieliska Swiecianskim 42

Binicewicz Julia – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 7

Bir Dawid – – 1936 Opsa,opeskiej Braslawskim 81

Bisikirska Michalina – – 1937 Rudomino,rudominskiej Wil-Trockim 21

Bisikirski Onufry – – 1934 Szakaryszki,Daugiel’j Swiecianskim 2

Bisluk Michałina I ss Jan,Piotr Wilejski – – 1939 Krunie,Wojstomskiej 70

Bisluk Mikolaj Wilejski – – 1939 Krunie,Wojstomskiej 52

Bisluk Jan,Helena dz.Antoniego Wilejski – – 1939 Krunie,Wojstomskiej 86

Bisluk Piotr,Justyn,Elzbieta,Katarzyna Wilejski – – 1939 Krunie,Wojstomskiej 87

Bisluk Wincenty Wilejski – – 1939 Krunie,Wojstomskiej 2

Biszewski Spadk.Stanislawa:zona Stanislawa,Puciala,Edward,Mieczyslaw,Zygmunt – – 1934 Markiniety,holszanskiej Oszmianskim 10

Bitowt Feliks – – 1938 Dowciany,mejszagolskiej Wilno-Trockim 6

Bizunowicz Pawel s Macieja z bratem Józefem I wujem Michalem – – 1938 Podmerecz,turgiel Wilno-Trockim 25

Bizunowicz Spadk.Jana wdowa Emilia dz.Wiktor,Franciszek,Waclaw,Urszula,Stanisława – – 1938 Podmerecz,turgiel Wilno-Trockim 5

Bizunowicz Spadk.Adama wdowa Paulina dz.Feliks,Jan,Stanisław,Andrzej – – 1938 Podmerecz,turgiel Wilno-Trockim 14

Bizunowicz Jan s Piotra – – 1938 Podmerecz,turgiel Wilno-Trockim 26

Bizunowicz Józef s Piotra – – 1938 Podmerecz,turgiel Wilno-Trockim 7

Bizunowicz Spadk.Adama wdowa Paulina dz. Bronisław,Władysław,Michal,Józef,Franciszek,Stanisława – – 1938 Podmerecz,turgiel Wilno-Trockim 12

Blaszkiewicz Maria – – 1936 Rzawka,mikoljewskiej Dzisnienskim 18

Blaszkiewicz Michal – – 1936 Rzawka,mikoljewskiej Dzisnienskim 21

Blaszkiewicz Maria,Eudokia Adamkiewicz – – 1937 Prudy 1,Mikołajewskiej Dzisnienskim 18

Blaszkiewicz Michał – – 1937 Prudy 1,Mikołajewskiej Dzisnienskim 21

Blaszkiewicz Kazimierz – – 1937 Szaragi,Mikołajewskiej Dzisnienskim 2

Blaszkiewicz Hilary – – 1937 Szaragi,Mikołajewskiej Dzisnienskim 8

Blaszkiewicz Jan – – 1937 Szaragi,Mikołajewskiej Dzisnienskim 11

Blaszkiewicz Helena,Grzegorz,Józef,Afanzy,Leofampia,Lidia – – 1937 Szaragi,Mikołajewskiej Dzisnienskim 10

Blaszkiewicz Taras – – 1937 Szaragi,Mikołajewskiej Dzisnienskim 13

Blazejewicz Franciszek – – 1929 Daciszki,Widzkiej Braslawskim 1

Blazewicz Wladyslaw – – 1934 Pikieliszki Wil-Trocki 40,42

Blazewicz Antonina I Spadk. Edwarda – – 1931 Suromszczyszna,D’ej Braslawskim 11

Blazewicz Bronislaw – – 1931 Suromszczyszna,D’ej Braslawskim 10

Blazewicz Domicela – – 1933 Dudy,Daugieliskiej Swiecianskim 3

Blazewicz Janina – – 1936 Jawniuny,mejszag’j Wil-Trockim 44

Blazewicz Antonina – – 1937 Mierkwiany,mielagianskiej Swiecianskim 1

Blazewicz Jan s Piotra – – 1938 Chmieziutka,Podbrzeskiej Wil-Trockim 1

Blazjewski Krystyna – – 1928 Michalowszczyzna Pow.Oszmiana 74

Blazko Grasylda,Piotr,Jozef – – 1933 Kisiele,zukojnskiej Swiecianskim 35

Blazuk Stefanja – – 1932 Arcimowicze,Opeskiej Braslawskim 46

Blazyjewska Krystyna Oszmianski – – 1928 Michałowszczyzna,Holszanskiej 74

Blazys Justyn – – 1933 Poszumien,kolty’j Swiecianskim 108

Blazys Michal – – 1933 Dudy,Daugieliskiej Swiecianskim 7

Blazys Kazimierz – – 1933 Dudy,Daugieliskiej Swiecianskim 8

Blic Rejza – – 1930 Sorok Tatary,L’skiej Wil-Trocki 45

Blinow Jozef I Anastazja Kowalewa – – 1929 Rodziewszczyzna Braslawskim 8

Blinowa Barbara Braslawski – – 1939 Konowalowszczyzna,slobodzkiej 20

Blyszko Jan s Bazylego Dzisnienskim – – 1939 Szarabaje Nowe,Glebockiej 18

Błaszko Michał s Jana Wilejski – – 1939 Chocilowicze,wiszniewskiej 6

Błaszko Kajetan s Józefa Wilejski – – 1939 Chocilowicze,wiszniewskiej 7

Bobkiewicz Jozef s Wincentego – – 1934 Filipki,krzywickiej Wilejskim 58

Bobojc Franciszek – – 1932 Milejszuny Oszminaskim 6

Bobojc Wincenty – – 1932 Milejszuny Oszminaskim 11

Bobojc Michal – – 1932 Milejszuny Oszminaskim 12

Bobojc Johanna,Jan,Apolonja – – 1932 Milejszuny Oszminaskim 13

Bobojc Wojciech – – 1932 Milejszuny Oszminaskim 14

Bobrowicz Spadk. Antoniego – – 1930 Porudomino Wil-Trocki 100

Bobrowicz Karol – – 1930 Porudomino Wil-Trocki 98

Bobrowicz Spadk. Michala – – 1930 Porudomino Wil-Trocki 170

Bobrowicz Wincenty – – 1930 Porudomino Wil-Trocki 169

Bobrowicz Jan – – 1930 Porudomino Wil-Trocki 168

Bobrowicz Franciszek – – 1934 Kursze Wil-Trocki 51

Bobrowicz Henryk,Longin – – 1936 Sorokowszczyzna Wil-Tockim 13

Bobrowicz Karol – – 1936 Sorokowszczyzna Wil-Tockim 18

Bobrowicz Jozef,Jan,Bronislawa,Aleksander – – 1936 Sorokowszczyzna Wil-Tockim 19

Bobrowicz Wincenty – – 1936 Sorokowszczyzna Wil-Tockim 20

Bobrowicz Jan – – 1936 Sorokowszczyzna Wil-Tockim 21

Bobrowicz Jan – – 1937 Sloboda,zosnianskiej Postawskim 2

Bobrowicz Wiktor,Hilary – – 1937 Sloboda,zosnianskiej Postawskim 3

Bobrowicz Wincenty – – 1937 Sloboda,zosnianskiej Postawskim 4

Bobrowicz Szymon – – 1937 Sloboda,zosnianskiej Postawskim 13

Bobrowicz Piotr – – 1937 Sloboda,zosnianskiej Postawskim 15

Bobrowicz Marianna – – 1937 Sloboda,zosnianskiej Postawskim 28

Bobrowicz Józef Wil-Trocki – – 1928 Taraszyszki,Solecznickiej 12

Bobrowicz Władysław Wilejski – – 1939 Dolhinow II,dolhinowskiej 8

Bobrowko Antoni,Janina Kowalska – – 1933 Wolki,Luczajskiej Postawskim 10

Bobrowko Antoni,Janina Kowalska – – 1935 Wolki,luczajskiej Postawskim 24

Bobrowska Weronika c Stanislawa – – 1934 Osipany,Solskiej Oszmianskim 1

Bobrowska Justyna – – 1936 Sazonowszczyzna Dzisnienskim 25

Bobrowska Weronika c Stanislawa – – 1935 Gaudziewicze,Solskiej Oszmianskim 1

Bobrowska Aniela – – 1938 Bulaszki,Porpliskiej Dzisnienski 8

Bobrowski Waclaw – – 1929 Ladoklanie Wil-Tocki 4,1,11

Bobrowski Waclaw – – 1931 Jadoklanie,wornlanskiej Wil-Trocki 4

Bobrowski Jakub – – 1937 Mironczyki,Mikołajewskiej Dzisnienskim 9

Bobrowski Borys – – 1937 Mironczyki,Mikołajewskiej Dzisnienskim 8

Bobrowski Ignacy – – 1937 Mironczyki,Mikołajewskiej Dzisnienskim 14

Bobrowski Piotr,Aleksander,Julian,Włodzimierz,Julia,Anna,Apolonia – – 1937 Litowce,porpiskiej Dzisnienskim 54

Bobrowski Ksenia,Helena – – 1937 Litowce,porpiskiej Dzisnienskim 102

Bobrowski Adam – – 1937 Litowce,porpiskiej Dzisnienskim 11

Bobrowski Ignacy – – 1937 Litowce,porpiskiej Dzisnienskim 8

Bobrowski Zenon,Stefania,Anna – – 1937 Litowce,porpiskiej Dzisnienskim 50

Bobrowski Konstanty – – 1938 Maciesze,Jodzkiej Braslawski 58

Bobrowski Antoni – – 1938 Maciesze,Jodzkiej Braslawski 57

Bobryk Jan s Jana – – 1939 Trzeci Maj,smorgonskiej Oszmianskim 2

Bobryk Piotr s Jana – – 1939 Trzeci Maj,smorgonskiej Oszmianskim 41

Bobrykowa Olga – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 41

Bobyszko Cecylja,Michal,Stanislaw,Jozef I Antonina Jodczyk – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 73

Bochan Justyn,Adolf,Wladyslaw,Genowefa,Justyna – – 1933 Krukowszczyzna Postawskim 19

Bochan Michal – – 1933 Nowy-Kurzeniec Wilejskim 3

Bochwalowa Marta – – 1938 Apidamy,lyntupskiej Swiecianski 25

Bochwalowa Spadk.Lizaferia z Marta dz.Jan I,Jan II,Eustachy,Domna,Marta,Dorosyda,Kapitolina – – 1938 Apidamy,lyntupskiej Swiecianski 44

Bocian Antoni,Stefanja,Michal I Stanislaw – – 1933 Spichalszczyzna,Jasnienskiej Dzisienkim 17

Bogdan Spadk.Tytusa wdowa Teodora ss Jakub,Aleksander – – 1938 Iwoncewicze,krasnienskiej Molodecki 4

Bogdan Spadk.Sylwestra wdowa Elzbieta s Mikolaj I siostra Mokryna – – 1938 Iwoncewicze,krasnienskiej Molodecki 5

Bogdan Grzegorz – – 1938 Iwoncewicze,krasnienskiej Molodecki 18

Bogdan Bazyli – – 1938 Iwoncewicze,krasnienskiej Molodecki 19

Bogdanowicz Jozef,Ludwika,Bronislawa – – 1929 Zakiszki Wil-Tocki 12

Bogdanowicz Domicela – – 1929 Zakiszki Wil-Tocki 8

Bogdanowicz Helena – – 1929 Zakiszki Wil-Tocki 10,2

Bogdanowicz Spadk. Samuela – – 1930 Sorok Tatary,L’skiej Wil-Trocki 53,78,79,

Bogdanowicz Jozef s Jozefa – – 1936 Korkozyszki,podbrodzkiej Swiecianskim 44

Bogdanowicz Ignacy s Piotra – – 1936 Korkozyszki,podbrodzkiej Swiecianskim 45

Bogdanowicz Ignacy s Jozefa – – 1936 Korkozyszki,podbrodzkiej Swiecianskim 46

Bogdanowicz Marianna,Wincenty,Witold,Bronislaw,Stanislawa – – 1936 Korkozyszki,podbrodzkiej Swiecianskim 47

Bogdanowicz Ignacy – – 1938 Nowosiolki,mickunskiej Wil-Trockim 15

Bogdanowicz Jan Wil-Trocki – – 1928 Baranele,Podbrzeskiej 27

Bogdziewicz Kajetan Wil-Trocki – – 1928 Baranele,Podbrzeskiej 6

Bogin Adam – – 1931 Apuszyny,Kiemelskiej Swiecianskim 2

Bogino Franciszek – – 1938 Puhacze,rakowskiej Molodecki 10

Bogino Spadk.Stefana wdowa Helena cc Janina I Michalina – – 1938 Puhacze,rakowskiej Molodecki 21

Bogino Jan – – 1938 Puhacze,rakowskiej Molodecki 22

Bogino Mikolaj I Józef – – 1938 Puhacze,rakowskiej Molodecki 73

Bogorodż Adam s Michała Braslawski – – 1939 Michejowce I,slobodzkiej 2

Bogorodż Alfons s Michała Braslawski – – 1939 Michejowce I,slobodzkiej 1

Bogorodż Paweł s Michała Braslawski – – 1939 Michejowce I,slobodzkiej 28

Bogorodż Kazimierz,Józef ss Adama (s Ignacego) Braslawski – – 1939 Michejowce I,slobodzkiej 6

Bogorodż Julian,Adam Braslawski – – 1939 Michejowce I,slobodzkiej 7

Bogorodż Leon,Zofia Braslawski – – 1939 Michejowce I,slobodzkiej 30

Bogorodż Stefan,Kazimierz Braslawski – – 1939 Michejowce I,slobodzkiej 31

Bogorodż Adam s Stefana Braslawski – – 1939 Michejowce I,slobodzkiej 4

Boguszewicz Jan,Aleksy,Michał,Bazyli,Antonina,Marta,Paulina – – 1937 Zaborce,Mikołajewskiej Dzisnienskim 3

Boguszewicz Jan – – 1938 Maciesze,Jodzkiej Braslawski 19

Boguszewicz Janina c Jozefa – – 1938 Maciesze,Jodzkiej Braslawski 67

Bohdanowicz Franciszek – – 1929 Jozefpol Braslawskim 2

Bohdanowicz Stanislaw,Julja,Adela – – 1929 Jozefpol Braslawskim 4

Bohdanowicz Plotyn,Marja,Michalina – – 1930 Wisztoki,Polanskiej Oszmianskim 23,37

Bohdanowicz Ignacy,Salomea,Lucjanna – – 1930 Wisztoki,Polanskiej Oszmianskim 29

Bohdanowicz Spadk. Jana – – 1930 Grodzie,Polanskiej Oszmianskim 10

Bohdanowicz Mateusz – – 1931 Kiemiany,Szumkiej Wil-Trocki 49

Bohdanowicz Spadk.Jana – – 1931 Kiemiany,Szumkiej Wil-Trocki 46

Bohdanowicz Spadk.Antoniego – – 1931 Kiemiany,Szumkiej Wil-Trocki 17

Bohdanowicz Katarzyna – – 1931 Bezwodna Wil-Trockim 23

Bohdanowicz Abraham,Almira – – 1931 Wolkolata,Wolokolackiej Postawskim 169

Bohdanowicz Jan s Jozefa – – 1933 Kiezduny,Polanskiej Oszmianskim 3

Bohdanowicz Bronislaw s Jakoba – – 1933 Kiezduny,Polanskiej Oszmianskim 4

Bohdanowicz Antoni,Jan,Kazimiera dz. Konstantego – – 1933 Kiezduny,Polanskiej Oszmianskim 11

Bohdanowicz Zelidja – – 1934 Pietkieniszki,Trockiej Wil-Trockim 9

Bohdanowicz Bernard – – 1934 Pietkieniszki,Trockiej Wil-Trockim 5

Bohdanowicz Jan – – 1934 Pietkieniszki,Trockiej Wil-Trockim 7

Bohdanowicz Stefan – – 1934 Pietkieniszki,Trockiej Wil-Trockim 8

Bohdanowicz Emilja – – 1934 Pietkieniszki,Trockiej Wil-Trockim 6

Bohdanowicz Helena – – 1937 Bernaty,podbrzeskiej Wil-Trockim 4

Bohdanowicz Franciszka, Franciszek Skowronski – – 1937 Zybaki,rymszanskiej Braslawskim 20

Bohdanowicz Piotr – – 1938 Rymszany,rymszanskiej Braslawski 6

Bohdanowicz Wincenty – – 1938 Rymszany,rymszanskiej Braslawski 7

Bohdanowicz Antoni Wil-Trocki – – 1927 Lewony,Podbrzeskiej 1

Bohdanowicz Kazimierz Wil-Trocki – – 1927 Lewony,Podbrzeskiej 2

Bohdanowicz Onufry Wil-Trocki – – 1927 Lewony,Podbrzeskiej 3

Bohdanowicz Wincenty s Andrzeja Wil-Trocki – – 1927 Lewony,Podbrzeskiej 4

Bohdanowicz Wincenty s Jozefa Wil-Trocki – – 1927 Lewony,Podbrzeskiej 5

Bohdanowicz Franciszek Braslawski – – 1929 Józefpol,Dryswiackiej 2

Bohdanowicz Stanislaw,Julja,Adela Braslawski – – 1929 Józefpol,Dryswiackiej 4

Bohdziewicz Wincenty,Franciszek – – 1934 Kursze Wil-Trocki 57,91

Bohdziewicz Teofila,Stanisław z I s Adolfa – – 1937 Weslawinieta,Smorgon Oszmianskim 165

Bohdziewicz Adolf s Florina – – 1937 Weslawinieta,Smorgon Oszmianskim 203

Bohdziewicz Walerian – – 1937 Weslawinieta,Smorgon Oszmianskim 157

Bohdziewicz Wea,Józefa – – 1937 Weslawinieta,Smorgon Oszmianskim 22

Bohdziewicz Amelia,Wiktor,Leonard,Julia,Helena,Aleksandra z I dz Romana – – 1937 Weslawinieta,Smorgon Oszmianskim 20

Bohdziewicz Grzegorz – – 1937 Weslawinieta,Smorgon Oszmianskim 21

Bohdziewicz Onufry – – 1937 Weslawinieta,Smorgon Oszmianskim 226

Bohdziewicz Józef,Monika – – 1937 Weslawinieta,Smorgon Oszmianskim 227

Bohdziewicz Julian – – 1937 Weslawinieta,Smorgon Oszmianskim 253

Bohdziewicz Felicjan I Marianna Januszewska Wil-Trocki – – 1939 Puciatowszczyzna,solecznickiej 2

Bohdziewicz Melania Wil-Trocki – – 1939 Puciatowszczyzna,solecznickiej 3

Bohorodz Barbara – – 1929 Uscie,Slobodzkiej Braslawskim 1

Bohunszewicz Urszula – – 1930 Jolomance,Rymsz’j Braslawskim 7

Bohuszewicz Konstanty – – 1933 Loszany,bienickiej Molodeckim 15

Bohuszewicz Urszula c Jerzego – – 1933 Jaloniance,Rymszanskiej Braslawskim 7

Bohuszewicz Anna – – 1935 Bohusze,kreskiej Oszmianskim 14

Bojar Aleksander – – 1929 Zwirble,Dryswiackiej Braslawskim 9

Bojar Jozef – – 1929 Zwirble,Dryswiackiej Braslawskim 10

Bojar Antoni – – 1929 Zwirble,Dryswiackiej Braslawskim 11

Bojar Leon – – 1929 Zwirble,Dryswiackiej Braslawskim 12

Bojarowicz Bronislaw,Waclaw,Jadwiga – – 1930 Wisztoki,Polanskiej Oszmianskim 5

Bojarowicz Ignacy – – 1930 Wisztoki,Polanskiej Oszmianskim 24

Bojarowicz Romuald,Antoni – – 1930 Wisztoki,Polanskiej Oszmianskim 16

Bojarun Kazimierz – – 1938 Nowosiolki,mickunskiej Wil-Trockim 12

Bojarun Mateusz – – 1938 Nowosiolki,mickunskiej Wil-Trockim 14

Bojarun Stanisław – – 1938 Nowosiolki,mickunskiej Wil-Trockim 20

Bojarun Aleksander – – 1938 Nowosiolki,mickunskiej Wil-Trockim 23

Bokiej Michał,Aleksander,Józef,Anna – – 1937 Pilolowka,trockiej Wil-Trockim 34

Bokszewicz Zofja – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 271

Bokszewicz Teofil,Stanislaw – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 270

Bolkiewicz Jozefa, Adela Sniezko – – 1936 Poszylajcie, Wil-Trockim 7

Boloszko Bazyl – – 1931 Laskowo,Herman’l Dzisnienskim 5

Boloszko Jozef – – 1931 Laskowo,Herman’l Dzisnienskim 6

Bolsewicz Michal vel Hajdukiewicz – – 1936 Male-Gulbiny,rzeszanskiej Wil-Tockim 13

Boltakis Feliks – – 1934 Lawrynczukiski,Daugiel’j Swiecianskim 2

Boltakis Joachim – – 1934 Lawrynczukiski,Daugiel’j Swiecianskim 11

Boltakis Klemens – – 1934 Lawrynczukiski,Daugiel’j Swiecianskim 12

Boltowa Magdalena c Lucjana – – 1938 folw.Grunwald,kozlowszczyzna Postawski 9

Boltrunas Jozef – – 1931 Drawcze,Mejszag’j Wil-Trocki 9

Bolunda Hipolit – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 140

Bolunda Kazimierz – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 153

Bolundo Sabina – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 152

Bolundz Klemens – – 1933 Okolica Rudawa Braslawskim 34

Bolundz Zenon – – 1933 Okolica Rudawa Braslawskim 35

Bolundz Filip – – 1933 Okolica Rudawa Braslawskim 36

Bolzan Wiktorja – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 103

Bołądż Izydor Dzisnienskim – – 1927 Brazdzieliszki,Bohinskiej 4

Bołądż Ignacy Dzisnienskim – – 1927 Brazdzieliszki,Bohinskiej 6

Bołotnik Wincenty – – 1938 Puhacze,rakowskiej Molodecki 38

Bołt Helena Dzisnienskim – – 1939 Piotrowicze,Szarkowszczyzna 25

Bołtakis Feliks Swiecianski – – 1929 Lawrynczukiszki,Daugieliskiej 2

Bołtakis Joachim Swiecianski – – 1929 Lawrynczukiszki,Daugieliskiej 11

Bołtakis Klemens Swiecianski – – 1929 Lawrynczukiszki,Daugieliskiej 13

Bołtucho Stefan s Franciszka Wilejski – – 1939 Dolhinow (ulPilsudskiego),dolhinowskiej 16

Bołtucho Józef,Michał Wilejski – – 1939 Dolhinow (ulPilsudskiego),dolhinowskiej 45

Bołtunow Agurjan Braslawski – – 1939 Konowalowszczyzna,slobodzkiej 7

Bomberg Melania – – 1936 Swir Swiecianskim 3

Bondar Marja,Marja,Teofla,Pawel – – 1933 Bachiry,Hermanowickiej Dzisienkim 12

Bondar Barsyli s Szymona – – 1933 Bachiry,Hermanowickiej Dzisienkim 25

Bondar Mikolaj s Szymona – – 1933 Bachiry,Hermanowickiej Dzisienkim 26

Bondarenok Maria c Andrzeja – – 1938 Ciereszki,Krzywickiej Wilejski 33

Bondarew Pantielej – – 1930 Zapolosie,Przeb’kiej Braslawskim 20

Bondarew Timofiej – – 1930 Zapolosie,Przeb’kiej Braslawskim 26

Bondarew Fiedul – – 1930 Zapolosie,Przeb’kiej Braslawskim 3

Bondarowicz Ludwika – – 1929 Mamakalnia Wil-Tocki 5

Bonder Jozefa Braslawski – – 1927 Kowaliszki,Slobodzkiej 2

Bonder Jozef Braslawski – – 1927 Kowaliszki,Slobodzkiej 3

Bont Nochim – – 1936 Opsa,opeskiej Braslawskim 105

Boratyńska Józefa – – 1938 Borsuki,dokszyckiej Dzisnienski 54

Boratyński Józef – – 1938 Borsuki,dokszyckiej Dzisnienski 55

Borawska Magdalena Wil-Trocki – – 1927 Dunajówka,Szumskiej 13

Borejko Spadk.Franciszka zona Franciszka I s Józef – – 1938 Dzierkowszczyzna,glebockiej Dzisnienski 27

Borejko Stefan – – 1938 Dzierkowszczyzna,glebockiej Dzisnienski 15

Borejko Spadk.Józefa s Waclaw I c Józefa – – 1938 Dzierkowszczyzna,glebockiej Dzisnienski 84

Borejko Albina (zona Jana) – – 1938 Dzierkowszczyzna,glebockiej Dzisnienski 38

Borejko Waclaw s Józefa – – 1938 Dzierkowszczyzna,glebockiej Dzisnienski 87

Borejko Waclaw s Walerego – – 1938 Dzierkowszczyzna,glebockiej Dzisnienski 19

Borejko Józef – – 1938 Bujwidze,mickunskiej Wilno-Trockim 1

Borejko Paweł,Bazyli,Helena Braslawski – – 1939 Czurylowo Dalekie,leonpolskiej 31

Borejko Dorota,Mikolaj,Olga,Zofia Braslawski – – 1939 Czurylowo Dalekie,leonpolskiej 35

Borejko Atanazy Braslawski – – 1939 Czurylowo Dalekie,leonpolskiej 38

Borejko Antastazja I Dzieduszkiewiczowie Piotr,Józef,Luba Braslawski – – 1939 Czurylowo Dalekie,leonpolskiej 39

Borejszo Jan – – 1932 Lepie,Dziewienskiej Oszminaskim 1

Borejszo Jozef – – 1932 Lepie,Dziewienskiej Oszminaskim 2

Borejszo Stanislaw – – 1932 Lepie,Dziewienskiej Oszminaskim 3

Borejszo Jozef s Macieja – – 1934 Wielkie Lepie,dziewieniskiej Oszmianskim 55

Borejszy Spadk.Adama – – 1930 Masiuny,Dziew’kiej Oszmianskim 2,15

Borejszy Spadk.Andrzeja – – 1930 Masiuny,Dziew’kiej Oszmianskim 3,14

Borkowska Konstancja, Stanislaw,Adela – – 1936 Zwirynie,dryswiackiej Braslawskim 19

Borkowska Aleksandra – – 1938 Puhacze,rakowskiej Molodecki 40

Borkowski Adam – – 1929 Pilakolnia Wil-Tocki 12,19

Borkowski Pawel – – 1929 Pilakolnia Wil-Tocki 11,18

Borkowski Napoleon – – 1929 Pilakolnia Wil-Tocki 3

Borkowski Konstanty – – 1929 Pilakolnia Wil-Tocki 10,17

Borkowski Jan – – 1929 Pilakolnia Wil-Tocki 4

Borkowski Benedykt – – 1929 Pilakolnia Wil-Tocki 2

Borkowski Franciszek – – 1930 Borkowszczyzna Braslawskim 8

Borkowski Spadk. Michale – – 1930 Borkowszczyzna Braslawskim 18

Borkowski Ignacy – – 1930 Borkowszczyzna Braslawskim 23

Borkowski Spadk. Franciszka – – 1930 Borkowszczyzna Braslawskim 4

Borkowski Antoni,Jan,Boleslaw,Stanislaw + – – 1930 Borkowszczyzna Braslawskim 24

Borkowski Juljan – – 1930 Borkowszczyzna Braslawskim 10

Borkowski Antoni – – 1930 Borkowszczyzna Braslawskim 18,4

Borkowski Jozef – – 1930 Borkowszczyzna Braslawskim 38

Borkowski Antoni,Marcin,Jakob – – 1930 Zloukty,Turgielskeij Wil-Trocki 8

Borkowski Maciej,Michal – – 1930 Zloukty,Turgielskeij Wil-Trocki 65

Borkowski Sylwester,Maciej,Kazimierz,Feliks – – 1930 Zloukty,Turgielskeij Wil-Trocki 2

Borkowski Jan,Juljan,Aleksander,Kazimierz+6 – – 1933 Poszumien,kolty’j Swiecianskim 50

Borkowski Michalina,Jozef,Julian,Grzegorz,Stefania – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 48

Borkowski Adam s Jerzego – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 60

Borkowski Jan s Antoniego – – 1938 Buniany,grausz’j Oszmianskim 39

Borkowski Michal s Jana – – 1938 Buniany,grausz’j Oszmianskim 40

Borkowski Julian s Jana – – 1938 Buniany,grausz’j Oszmianskim 41

Borkowski Kazimierz – – 1937 Lesna,turgielskiej Wil-Trockim 1

Borkowski Adam – – 1937 Lesna,turgielskiej Wil-Trockim 2

Borkowski Jan – – 1937 Lesna,turgielskiej Wil-Trockim 4

Borkowski Aleksander – – 1937 Lesna,turgielskiej Wil-Trockim 6

Borkowski Adam,Jan,Aleksander – – 1937 Lesna,turgielskiej Wil-Trockim 12

Borkowski Jan – – 1938 Male-Stolpiniety,zukojnskiej Swiecianski 9

Borkowski Edward – – 1938 Male-Stolpiniety,zukojnskiej Swiecianski 20

Borkowski Helena z synem Albin – – 1938 Male-Stolpiniety,zukojnskiej Swiecianski 21

Borkowski Spadk.Ignacego Oszmianski – – 1929 Kozorezy,Grauzyskiej 23

Borkowski Cezary,Antoni Oszmianski – – 1929 Kozorezy,Grauzyskiej 10

Borkowski Spadk.Antoniego Oszmianski – – 1929 Kozorezy,Grauzyskiej 12

Borkowski Spadk.Franciszka Oszmianski – – 1929 Kozorezy,Grauzyskiej 14

Borodzicz Piotr s Piotra Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 43

Borodzicz Jan s Andrzeja Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 44

Borowik Ludwik – – 1931 Suromszczyszna,D’ej Braslawskim 27

Borowik Józef s Michała – – 1937 Bendary,dryswiackiej Braslawskim 12

Borowik Emilia – – 1937 Bendary,dryswiackiej Braslawskim 20

Borowik Stefania,Jan,Mikołaj z I dz Adama – – 1937 Bendary,dryswiackiej Braslawskim 5

Borowik Konstanty – – 1937 Bendary,dryswiackiej Braslawskim 6

Borowik Michał – – 1937 Bendary,dryswiackiej Braslawskim 24

Borowik Maria,Edward,Jan,Leokadia,Wanda,Helena – – 1937 Bendary,dryswiackiej Braslawskim 14

Borowik Józef,Franciszek,Elżbieta – – 1937 Bendary,dryswiackiej Braslawskim 3

Borowik Józef s Michala – – 1938 Zwirynie,opeskiej Braslawski 12

Borowik Emilia – – 1938 Zwirynie,opeskiej Braslawski 20

Borowik Spadk.Adama z Stefania ss Jan,Mikolaj – – 1938 Zwirynie,opeskiej Braslawski 5

Borowik Konstanty – – 1938 Zwirynie,opeskiej Braslawski 6

Borowik Michal – – 1938 Zwirynie,opeskiej Braslawski 24

Borowik Spadk.Klemensa z Maria dz:Edward,Jan,Leokadia,Wanda,Helena – – 1938 Zwirynie,opeskiej Braslawski 14

Borowik Józef,Franciszek,Elzbieta – – 1938 Zwirynie,opeskiej Braslawski 3

Borowik Teodor Dzisnienskim – – 1939 Zaulki,pliskiej 32

Borowik Piotr Dzisnienskim – – 1939 Zaulki,pliskiej 29

Borowik Bronisław Dzisnienskim – – 1939 Zaulki,pliskiej 30

Borowik Antoni Dzisnienskim – – 1939 Zaulki,pliskiej 31

Borowiniec Antoni – – 1937 Krywoszyny,porpliskiej Dzisnienskim 1

Borowska Magdalena – – 1932 Dunajowka,Szumskiej Wil-Trockim 5

Borowy Jan s Bartlomieja Dzisnienskim – – 1939 Cielesze,Prozorockiej 7

Borowy Antoni s Bartlomieja Dzisnienskim – – 1939 Cielesze,Prozorockiej 8

Borowy Józef s Bartlomieja Dzisnienskim – – 1939 Cielesze,Prozorockiej 9

Borowy Konstaty I matka Agata Wilejski – – 1939 Litwinki,kurzenieckiej 1

Borowy Józef s Lukasza Wilejski – – 1939 Litwinki,kurzenieckiej 29

Borowy Aleksander,Mikolaj,Piotr ss Antoniego Wilejski – – 1939 Litwinki,kurzenieckiej 30

Borowy Daria c Stefana Wilejski – – 1939 Litwinki,kurzenieckiej 31

Bortka Rafał s Tekli – – 1938 Wielkie Siolo,hermanowickiej Dzisnienski 159

Bortkieiwicz Melchoir – – 1938 Nowosiady,solcezniekiej Wil-Trockim 12

Bortkiewicz Stanislaw – – 1932 Mielki,Mejszagolskiej Wil-Trockim 14

Bortkiewicz Agata – – 1936 Dajnowo,oranskiej Wil-Trockim 11

Bortkiewicz Anna – – 1936 Dajnowo,oranskiej Wil-Trockim 13

Bortkiewicz Rozalia – – 1936 Dajnowo,oranskiej Wil-Trockim 14

Bortkiewicz Piotr,Jan – – 1937 Lisica/Hornostaje,pliskiej Dzisnienskim 20

Bortkiewicz Antoni,Jan – – 1937 Lisica/Hornostaje,pliskiej Dzisnienskim 5

Bortkiewicz Ludwika,Bronisława – – 1937 Lisica/Hornostaje,pliskiej Dzisnienskim 6

Bortkiewicz Adela,Stanisława,Maria,Franciszka,Stefania,Sabina – – 1937 Lisica/Hornostaje,pliskiej Dzisnienskim 7

Bortkiewicz Józef – – 1937 Lisica/Hornostaje,pliskiej Dzisnienskim 2

Bortkiewicz Stanisław,Wincenty,Jadwiga – – 1937 Lisica/Hornostaje,pliskiej Dzisnienskim 18

Bortkiewicz Edward,Bolesław,Józefa – – 1937 Lisica/Hornostaje,pliskiej Dzisnienskim 23

Bortkiewicz Piotr – – 1937 Lisica/Hornostaje,pliskiej Dzisnienskim 19

Bortkiewicz Stanisława,Wacław,Wiktor – – 1937 Lisica/Hornostaje,pliskiej Dzisnienskim 21

Bortkiewicz Józef,Emilia – – 1937 Lisica/Hornostaje,pliskiej Dzisnienskim 13

Bortkiewicz Romuald – – 1937 Pietkieliszki,niemenczynskiej Wil-Trockim 4

Bortkiewicz Piotr,Jan ss Tomasza – – 1938 Lisice,Pliskiej Dzisnienski 20

Bortkiewicz Antoni,Jan ss Tomasza – – 1938 Lisice,Pliskiej Dzisnienski 5

Bortkiewicz Spadk.Antoniego z Ludwika – – 1938 Lisice,Pliskiej Dzisnienski 6

Bortkiewicz Spadk.Stefane z Adela dz Stanislawa, Maria,Franciszka,Stefania,Sabina – – 1938 Lisice,Pliskiej Dzisnienski 7

Bortkiewicz Józef – – 1938 Lisice,Pliskiej Dzisnienski 2

Bortkiewicz Spadk. Jakuba z Stanislawa dz Wincenty,Jadwiga – – 1938 Lisice,Pliskiej Dzisnienski 18

Bortkiewicz Edward, Boleslaw – – 1938 Lisice,Pliskiej Dzisnienski 23

Bortkiewicz Piotr – – 1938 Lisice,Pliskiej Dzisnienski 19

Bortkiewicz Spadk. Justyna s Stanislawa dz Waclaw,Wiktor – – 1938 Lisice,Pliskiej Dzisnienski 21

Bortkiewicz Spadk.Piotra dz Jozef,Emilia – – 1938 Lisice,Pliskiej Dzisnienski 13

Bortkiewicz Albin Dzisnienskim – – 1939 Ostrowszczyzna,Jaznienskiej 15

Bortkiewicz Melchior,Apolonia Wil-Trocki – – 1939 Puciatowszczyzna,solecznickiej 1

Bortko Franciszek – – 1934 Soroki,Glebockiej Dzisienkim 24

Bortko Jozef – – 1934 Soroki,Glebockiej Dzisienkim 6

Bortko Marja,Aleksander,Paulina – – 1934 Soroki,Glebockiej Dzisienkim 4

Bortko Aleksander – – 1934 Soroki,Glebockiej Dzisienkim 19

Bortko Piotr – – 1934 Soroki,Glebockiej Dzisienkim 32

Bortko Michal – – 1934 Soroki,Glebockiej Dzisienkim 26

Bortko Aleksandra,Jan,Marja Gossowa – – 1934 Soroki,Glebockiej Dzisienkim 7

Bortko Jan – – 1934 Soroki,Glebockiej Dzisienkim 30

Bortko Karol – – 1934 Soroki,Glebockiej Dzisienkim 17

Bortko Antoni – – 1934 Soroki,Glebockiej Dzisienkim 3

Bortko Wojciech – – 1934 Soroki,Glebockiej Dzisienkim 21

Bortko Emilja,Jozef,Adolf,Jadwiga – – 1934 Soroki,Glebockiej Dzisienkim 23

Bortkun Zygmunt,Stanisław,Anna Braslawski – – 1929 zasc.Podsosna vel Czarny,Widzkiej 5

Bortnik Mikita – – 1937 Skwirce,jaznienskiej Dzisnienskim 17

Bortnik Maksym – – 1937 Skwirce,jaznienskiej Dzisnienskim 19

Bortnik Bazyli – – 1937 Skwirce,jaznienskiej Dzisnienskim 20

Bortnik Antoni – – 1937 Skwirce,jaznienskiej Dzisnienskim 24

Bortnik Stefa s Jana I Helena – – 1937 Skwirce,jaznienskiej Dzisnienskim 25

Bortnik Ignacy – – 1937 Skwirce,jaznienskiej Dzisnienskim 34

Bortnik Piotr – – 1937 Skwirce,jaznienskiej Dzisnienskim 37

Bortnik Stefan s Antoniego – – 1937 Skwirce,jaznienskiej Dzisnienskim 40

Borys Antoni – – 1930 Szyrki Postawskim 8,17,42

Borys Teodor,Jozef – – 1930 Szyrki Postawskim 18,66

Borys Bazyl,Jozef – – 1930 Szyrki Postawskim 19,67

Borys Anatol,Jan – – 1930 Szyrki Postawskim 13,53

Borys Jan – – 1930 Szyrki Postawskim 26,61

Borys Aleksy,Antoni,Nestor,Euronzyna+ – – 1930 Szyrki Postawskim 25,60

Borys Aleksander – – 1930 Szyrki Postawskim 23,68

Borys Ignacy – – 1930 Szyrki Postawskim 24,59

Borys Antoni – – 1930 Szyrki Postawskim 5,43

Borys Teodor,Piotr,Mikita,Justyn,Anatol+ – – 1930 Szyrki Postawskim 3,44

Borys Jozef – – 1930 Szyrki Postawskim 4,51

Borys Antoni s Wincentego – – 1938 Szyrki,postawskiej Postawski 10

Borys Teodor s Adama z bratem Józef – – 1938 Szyrki,postawskiej Postawski 18

Borys Bazyli s Adama I brat Józef – – 1938 Szyrki,postawskiej Postawski 19

Borys Anatol s Antoniego I brat Jan matka Tekla – – 1938 Szyrki,postawskiej Postawski 20

Borys Jan s Mikolaja – – 1938 Szyrki,postawskiej Postawski 24

Borys Aleksy s Józefa z bracmi Antoni,Nestor siostra Eufrozyna I matka Justyna – – 1938 Szyrki,postawskiej Postawski 25

Borys Aleksander s Mikolaja – – 1938 Szyrki,postawskiej Postawski 26

Borys Ignacy s Mikolaja – – 1938 Szyrki,postawskiej Postawski 27

Borys Teodor s Józefa I bracci Piotr,Mikita,Justyn,Anatol I matka Ksenia – – 1938 Szyrki,postawskiej Postawski 28

Borys Józef s Jana – – 1938 Szyrki,postawskiej Postawski 29

Borysewicz Jozef – – 1934 Osipany,Solskiej Oszmianskim 19

Borysewicz Jozef – – 1935 Gaudziewicze,Solskiej Oszmianskim 19

Borysionok Teodor,Natalja – – 1934 Ananicze,prozorockiej Dzisienkim 2

Borysionok Michal,Zofja – – 1934 Ananicze,prozorockiej Dzisienkim 7

Borysionok Katarzyna,Ignacy – – 1934 Ananicze,prozorockiej Dzisienkim 8

Borysionok Maciej s Maksyma – – 1934 Ugrowo,prozorockiej Dzisienkim 5

Borysionok Antoni s Jozefa – – 1934 Ugrowo,prozorockiej Dzisienkim 6

Borysionok Serafima,Mikolaj,Wlodzimierz – – 1934 Ugrowo,prozorockiej Dzisienkim 7

Borysionok Tekla,Jan,Nadzieja,Anna – – 1934 Ugrowo,prozorockiej Dzisienkim 8

Borysionok Stefan – – 1936 Sachnowicze,prozorckiej Dzisnienskim 16

Borysow Dziemientij – – 1938 Maciesze,Jodzkiej Braslawski 62

Borysow Amelian,Anna – – 1938 Maciesze,Jodzkiej Braslawski 43

Borysow Archip – – 1938 Maciesze,Jodzkiej Braslawski 63

Borysow Manuil – – 1938 Maciesze,Jodzkiej Braslawski 21

Borysow Ustinia – – 1938 Maciesze,Jodzkiej Braslawski 39

Boszkin Notel – – 1936 Opsa,opeskiej Braslawskim 133

Botwinionok Spadk.Tadeusza z Konstancja ss Paweł,Piotr Dzisnienskim – – 1939 Piotrowicze,Szarkowszczyzna 43

Boublis Jan s Józefa – – 1936 Dajnowo,oranskiej Wil-Trockim 29

Bowczys Piotr Swiecianski – – 1929 Lawrynczukiszki,Daugieliskiej 6

Bowgierd Anastazja,Piotr – – 1930 Popiszki,Rzesz’iej Wil-Trocki 25

Bowgierd Franciszek – – 1930 Popiszki,Rzesz’iej Wil-Trocki 9

Bowsza Kazimierz s Andrzeja – – 1938 Grebaly,gierwiackiej Wilno-Trockim 10

Bowsza Jan – – 1938 Grebaly,gierwiackiej Wilno-Trockim 11

Bowsza Stanisław,Bronisław,Józef,Felicja – – 1938 Grebaly,gierwiackiej Wilno-Trockim 12

Bowszyc Adam – – 1929 Michalowo,Daugiel Swiecianskim 3

Bowszyc Urszula – – 1929 Michalowo,Daugiel Swiecianskim 39

Bowszyc Michal – – 1929 Michalowo,Daugiel Swiecianskim 40

Bowszyc Adam Swiecianski – – 1929 Michalowo,Daugielskiej 3

Bowszyc Urszula Swiecianski – – 1929 Michalowo,Daugielskiej 39

Bowszyc Michal Swiecianski – – 1929 Michalowo,Daugielskiej 40

Bowszys Piotr – – 1934 Lawrynczukiski,Daugiel’j Swiecianskim 6

Bozelko Franciszka c Andrzeja – – 1936 Swirki,parafianowskiej Dzisnienskim 1

Bozelko Jozef,Adolf,Zofia dz. Adama – – 1936 Swirki,parafianowskiej Dzisnienskim 25

Bozelko Franciszek – – 1936 Swirki,parafianowskiej Dzisnienskim 26

Bozelko Zofia – – 1936 Swirki,parafianowskiej Dzisnienskim 27

Bozelko Jan,Anna – – 1936 Swirki,parafianowskiej Dzisnienskim 28

Bozko Jan – – 1938 Juchowicze,lebiedziewskiej Molodeckiego 19

Bozyczkowa Melania – – 1939 Mizany,Soly Pow.Oszmiana 12,18,20

Bożyczko Adam – – 1938 Przogrodz,miadziolskiej Postawski 23

Branicki Spadk.Józefa:Józef,Waclaw,Jan – – 1938 Dowciany,mejszagolskiej Wilno-Trockim 27

Brasel Piotr – – 1932 Dunajowka,Szumskiej Wil-Trockim 16

Brasel Piotr Wil-Trocki – – 1927 Dunajówka,Szumskiej 28

Brazewicz Tomasz – – 1938 Grebaly,gierwiackiej Wilno-Trockim 24

Brazewicz Ignacy – – 1938 Grebaly,gierwiackiej Wilno-Trockim 25

Brazulis Antoni,Justyn,Aniela,Agata – – 1933 Upie,Daugieliskiej Swiecianskim 1

Broel Spadk. Feliksa hr.Broel Piatera – – 1930 Podzisienniki Braslawskim II,IIII+

Broel-Plater Spadk.Feliksa Dzisnienskim – – 1927 Brazdzieliszki,Bohinskiej 9

Brojczyk Jan – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 78

Brojda Hirsz – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 311

Browko Petronela,Andrzej,Karolina Wilejski – – 1939 Krunie,Wojstomskiej 83

Browko Michał Wilejski – – 1939 Krunie,Wojstomskiej 51

Browko Rozalia I s Jan Wilejski – – 1939 Krunie,Wojstomskiej 59

Browko Adolf Wilejski – – 1939 Krunie,Wojstomskiej 32

Browko Anna dz.Antoni,Janina,Feliksa Wilejski – – 1939 Krunie,Wojstomskiej 60

Browko Karolina I dz.Wincenty,Piotr,Jadwiga,Anastazia,Helena,Anna Wilejski – – 1939 Krunie,Wojstomskiej 65

Browko Walerian,Feliks,Jan,Wincenty ss Mikolaja Wilejski – – 1939 Krunie,Wojstomskiej 71

Brujko Anna c Wincentego – – 1933 Bachiry,Hermanowickiej Dzisienkim 3

Brujko Pawel s Ignacego – – 1933 Bachiry,Hermanowickiej Dzisienkim 6

Brujko Juljan s Jana – – 1933 Bachiry,Hermanowickiej Dzisienkim 9

Brujko Arkadiusz s Józefa – – 1938 Wielkie Siolo,hermanowickiej Dzisnienski 101

Brujko Bazyli s Józefa – – 1938 Wielkie Siolo,hermanowickiej Dzisnienski 93

Brujko Piotr s Józefa – – 1938 Wielkie Siolo,hermanowickiej Dzisnienski 92

Brujko Eufrosinia c Józefa I matka Awdotia c Leona – – 1938 Wielkie Siolo,hermanowickiej Dzisnienski 91

Brujko Grzegorz s Michala – – 1938 Wielkie Siolo,hermanowickiej Dzisnienski 64

Brujko Michal s Michala – – 1938 Wielkie Siolo,hermanowickiej Dzisnienski 63

Brujko Jan s Jana I matka Helena – – 1938 Wielkie Siolo,hermanowickiej Dzisnienski 24

Bruzgielewicz Maciej s Kazimierza – – 1936 Dajnowo,oranskiej Wil-Trockim 22

Bruzgielewicz Adam s Jana – – 1936 Dajnowo,oranskiej Wil-Trockim 23

Bruzgis Aleksander s Aleksandra,Malwina – – 1936 Dajnowo,oranskiej Wil-Trockim 35

Bruzgis Kajetan s Antoniego – – 1936 Dajnowo,oranskiej Wil-Trockim 38

Bruzgis Boleslaw s Bartlomieja – – 1936 Dajnowo,oranskiej Wil-Trockim 39

Bruzgis Aleksander – – 1936 Dajnowo,oranskiej Wil-Trockim 40

Bruzgis Adam s Bartlomieja – – 1936 Dajnowo,oranskiej Wil-Trockim 41

Bruzgis Adam s Marcina – – 1936 Dajnowo,oranskiej Wil-Trockim 42

Bruzgis Jan s Krzysztofa – – 1936 Dajnowo,oranskiej Wil-Trockim 43

Bruzgis Adam,Bronislaw,Jan,Emilia – – 1936 Dajnowo,oranskiej Wil-Trockim 44

Bruzgis Marcianna – – 1936 Dajnowo,oranskiej Wil-Trockim 45

Brys Kazimierz s Józefa – – 1936 Reduta,lyntopskiej Swiecianskim 12

Brys Andrzej s Wincentego – – 1936 Reduta,lyntopskiej Swiecianskim 13

Brysiuk Spad.Justyna zona Maria – – 1938 Slemierniki,gródeckiej Molodecki 1

Brysiuk Aleksy I Tatiana – – 1938 Slemierniki,gródeckiej Molodecki 2

Brysiuk Jan s Bazylego – – 1938 Slemierniki,gródeckiej Molodecki 3

Brysiuk Cyryl – – 1938 Slemierniki,gródeckiej Molodecki 4

Brysiuk Spadk.Konstantego ss Jan I Aleksy – – 1938 Slemierniki,gródeckiej Molodecki 13

Brysiuk Spadk.Jana dz.Michal,Jan,Józef,Aleksander,Anna – – 1938 Slemierniki,gródeckiej Molodecki 15

Brysiuk Spadk.Wlodzimierza wdowa Tatiana dz.Bazyli,Ignacy,Józef,Antoni,Mikolaj,Paulina,Luba – – 1938 Slemierniki,gródeckiej Molodecki 50

Brysiuk Maria – – 1938 Slemierniki,gródeckiej Molodecki 52

Brzeski Andrzej – – 1934 Brzeski,kobylnickiej Swiecianskim 1

Brzeski Piotr – – 1934 Brzeski,kobylnickiej Swiecianskim 2

Brzeski Wasil – – 1934 Brzeski,kobylnickiej Swiecianskim 4

Brzezowski Antoni – – 1936 Sazonowszczyzna Dzisnienskim 20

Brzezowski Blazej – – 1936 Sazonowszczyzna Dzisnienskim 19

Brzozowska Wiktoria, Joanna Wróblewska – – 1937 Pilolowka,trockiej Wil-Trockim 4

Brzozowska Ignacy s Kazimierza – – 1937 Pilolowka,trockiej Wil-Trockim 6

Brzozowska Piotr s Andrzeja – – 1937 Pilolowka,trockiej Wil-Trockim 13

Brzozowska Jan s Piotra – – 1937 Pilolowka,trockiej Wil-Trockim 29

Brzozowska Zofia (matka),Bolesław,Franciszek,Anna,Zofia (córka) – – 1937 Pilolowka,trockiej Wil-Trockim 9

Brzozowska Benedykt s Wincentego – – 1937 Pilolowka,trockiej Wil-Trockim 10

Brzozowska Władysław s Wincentego – – 1937 Pilolowka,trockiej Wil-Trockim 7

Brzozowska Wiktoria c Piotra I synowie Czeslaw I Franciszek Lawrukajtys – – 1938 Pilolowka,trockiej Wilno-Trockim 9

Brzozowski Ignacy s Kazimierza – – 1938 Pilolowka,trockiej Wilno-Trockim 13

Brzozowski Piotr s Andrzeja – – 1938 Pilolowka,trockiej Wilno-Trockim 15

Brzozowski Jan s Piotra – – 1938 Pilolowka,trockiej Wilno-Trockim 16

Brzozowski Zofia synowie Bolesław,Franciszek I córki Anna I Zofia – – 1938 Pilolowka,trockiej Wilno-Trockim 17

Brzozowski Benedykt s Wincentego – – 1938 Pilolowka,trockiej Wilno-Trockim 18

Brzozowski Władysław s Wincentego – – 1938 Pilolowka,trockiej Wilno-Trockim 19

Brzozowski Bracia Michal I Aleksander stryj Józef I zona Michala,Anna – – 1938 Pilolowka,trockiej Wilno-Trockim 20

Brzymowski Jan s Jana – – 1932 Stara-Buda,Trockiej Wil-Trockim 2

Brzymowski Aleksander s Piotra – – 1932 Stara-Buda,Trockiej Wil-Trockim 6

Brzymowski Jozef s Piotra – – 1932 Stara-Buda,Trockiej Wil-Trockim 4

Bubel Piotr Swiecianski – – 1927 Ozany,Daugieliskiej 3

Bubel Michal s Jana Swiecianski – – 1927 Ozany,Daugieliskiej 76

Bubel Michal s Karola Swiecianski – – 1927 Ozany,Daugieliskiej 77

Bubel Michal s Macieja Swiecianski – – 1927 Ozany,Daugieliskiej 59

Bubel Michal s Marceli Swiecianski – – 1927 Ozany,Daugieliskiej 36

Bubel Nikodem Swiecianski – – 1927 Ozany,Daugieliskiej 51

Bublewicz Kazimierz,Wincenty – – 1931 Waszkuny,Gierwaity Wil-Trocki 4

Bublewicz Jozef,Adam,Jan,Franciszek – – 1931 Waszkuny,Gierwaity Wil-Trocki 10

Bublewicz Franciszek,Konstanty,Antoni,Florjan+ – – 1931 Waszkuny,Gierwaity Wil-Trocki 12

Bublewicz Antoni – – 1931 Waszkuny,Gierwaity Wil-Trocki 39

Bublewicz Ksawery I Michaline Brazewiczowa – – 1931 Waszkuny,Gierwaity Wil-Trocki 13

Bublewicz Franciszek – – 1931 Waszkuny,Gierwaity Wil-Trocki 14

Bublewicz Feliks – – 1931 Waszkuny,Gierwaity Wil-Trocki 15

Bublewicz Wincenty – – 1931 Waszkuny,Gierwaity Wil-Trocki 16

Bublewicz Spadk.Macieja – – 1931 Waszkuny,Gierwaity Wil-Trocki 17

Bublewicz Andrzej – – 1931 Waszkuny,Gierwaity Wil-Trocki 18

Bublewicz Witalis – – 1931 Waszkuny,Gierwaity Wil-Trocki 19

Bublewicz Jozefa – – 1931 Waszkuny,Gierwaity Wil-Trocki 20

Bublewicz Wladyslaw,Bronislaw,Jan,Wincenty+ – – 1931 Waszkuny,Gierwaity Wil-Trocki 21

Bublewicz Stefan – – 1933 Zielonka,Gierwaickiej Wil-Trockim 13

Bublewicz Franciszek – – 1933 Zielonka,Gierwaickiej Wil-Trockim 14

Bublewicz Wincenty – – 1933 Zielonka,Gierwaickiej Wil-Trockim 15

Bublewicz Ksawery – – 1933 Zielonka,Gierwaickiej Wil-Trockim 16

Bublewicz Feliks – – 1933 Zielonka,Gierwaickiej Wil-Trockim 17

Bublewicz Waclaw – – 1933 Popiszki,Gierwiackiej Wil-Trocki 15

Buchlak Józef,Stanisław ss Michała Wilejski – – 1939 Krunie,Wojstomskiej 18

Bucko Jan – – 1928 Galczuny Wil-Trocki 59,51,182

Bucko Antoni s Piotra – – 1933 Kamionka Oszmianskim 2

Bucko Julia I Maria Podbierezka – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 47

Bucko Stefan – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 91

Bucko Barbara,Mark,Bazyli,Jozef – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 98

Bucko Wiktor – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 116

Bucko Olga – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 55

Bucko Jozef s Feliksa – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 125

Bucko Borys – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 146

Bucko Aleksy – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 115

Bucko Sergiuz,Mikolaj,Lola – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 49

Bucko Jozef s Aleksego – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 132

Bucko Aleksander,Stefa – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 147

Bucko Mikolaj,Kazimierz – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 10

Bucko Izabella – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 99

Bucko Serafima,Nadzieja – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 94

Bucko Justyna,Michal,Eugeniusz,Ksenia dz Jozefa – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 133

Bucko Stanisław – – 1937 Bialy Dwor,Herm’j Dzisnienskim 48

Bucwilowa Rozalja – – 1928 Galczuny Wil-Trocki 36232

Buczel Pawel – – 1930 Folwark Ignapol Dzisnienskim 15

Buczel Andrzej – – 1930 Folwark Ignapol Dzisnienskim 16

Buczel Jerzy I Klemens – – 1933 Mirkliszki Swiecianskim 34

Buczel Szymon I Jan – – 1933 Mirkliszki Swiecianskim 44

Buczel Justyn – – 1933 Mirkliszki Swiecianskim 50

Buczel Stanislaw,Helena – – 1933 Trokiele,Hoduciskiej Swiecianskim 2

Buczel Piotr s Szymona, Marja Jurkowianiec – – 1933 Trokiele,Hoduciskiej Swiecianskim 3

Buczel Jan,Paulina Kucka – – 1933 Trokiele,Hoduciskiej Swiecianskim 4

Buczel Roman,Helena – – 1933 Trokiele,Hoduciskiej Swiecianskim 9

Buczel Bazyl s Bartlomieja – – 1933 Trokiele,Hoduciskiej Swiecianskim 10

Buczel Jozef s Jana I Marja – – 1933 Trokiele,Hoduciskiej Swiecianskim 11

Buczel Wladyslaw,Michal,Anna – – 1933 Trokiele,Hoduciskiej Swiecianskim 12

Buczel Apolinary,Franciszka – – 1933 Trokiele,Hoduciskiej Swiecianskim 15

Buczel Klemens,Edward,Jozefa,Solomeja,Marjanna – – 1933 Trokiele,Hoduciskiej Swiecianskim 16

Buczel Ludwik,Mateusz,Bronislaw,Genowefa,Agata – – 1933 Trokiele,Hoduciskiej Swiecianskim 17

Buczel Franciszek – – 1933 Trokiele,Hoduciskiej Swiecianskim 18

Buczel Leonard,Franciszka – – 1933 Trokiele,Hoduciskiej Swiecianskim 21

Buczel Jozef s Bartlomieja – – 1933 Trokiele,Hoduciskiej Swiecianskim 24

Buczel Krzysztof – – 1937 Bialy Dwor,Herm’j Dzisnienskim 57

Buczel Justyn – – 1937 Bialy Dwor,Herm’j Dzisnienskim 57

Buczel Mikołaj – – 1937 Bialy Dwor,Herm’j Dzisnienskim 81

Buczel Ludwik – – 1938 Gotówki,hoduciskiej Swiecianski 23

Buczel Piotr – – 1938 Gotówki,hoduciskiej Swiecianski 1

Buczel Piotr s Szymona – – 1938 Gotówki,hoduciskiej Swiecianski 28

Buczel Spadk.Pauliny m.Franciszek dz.Zenon,Zofia – – 1938 Gotówki,hoduciskiej Swiecianski 9

Buczel Piotr,Pawel – – 1938 Gotówki,hoduciskiej Swiecianski 30

Buczel Spadk.Józefa z.Karolina synowie Stanisław,Piotr – – 1938 Gotówki,hoduciskiej Swiecianski 5

Buczel Józefa wdowa po Aleksandrze Swiecianski – – 1939 Dowejsie,hoduciskiej 27

Buczel Gabriel s Mikolaja Swiecianski – – 1939 Dowejsie,hoduciskiej 28

Buczel Karol s Ignacego Swiecianski – – 1939 Dowejsie,hoduciskiej 29

Buczel Ksawery s Ignacego Swiecianski – – 1939 Dowejsie,hoduciskiej 30

Buczel Wincenty s Krzysztofa Swiecianski – – 1939 Dowejsie,hoduciskiej 31

Buczel Ludwik Dzisnienskim – – 1939 Treskuny,Mikolajewskiej 23

Buczel Piotr s Jerzego Dzisnienskim – – 1939 Treskuny,Mikolajewskiej 1

Buczel Piotr s Szymona Dzisnienskim – – 1939 Treskuny,Mikolajewskiej 28

Buczel Franciszek,Zenon,Zofia Dzisnienskim – – 1939 Treskuny,Mikolajewskiej 9

Buczel Piotr,Paweł Dzisnienskim – – 1939 Treskuny,Mikolajewskiej 30

Buczel Karolina,Stanisław,Piotr Dzisnienskim – – 1939 Treskuny,Mikolajewskiej 5

Buczylo Katarzyna – – 1937 Weslawinieta,Smorgon Oszmianskim 140

Buczynski Feliks – – 1929 Mamakalnia Wil-Tocki 9

Buczynski Franciszek – – 1929 Mamakalnia Wil-Tocki 10

Buczynski Stanislaw,Juljan,Bronislaw,Rafaela – – 1929 Mamakalnia Wil-Tocki 11

Buda Eufrozyna c Jakuba z dz.Jan,Borys,Aleksander – – 1938 Jaznie,Krzywickiej Wilejski 150

Buda Piotr s Andrzeja – – 1938 Jaznie,Krzywickiej Wilejski 137

Buda Tomasz s Mikolaja – – 1938 Jaznie,Krzywickiej Wilejski 97

Buda Pawel s Mikolaja – – 1938 Jaznie,Krzywickiej Wilejski 96

Buda Julian s Mikolaja z bratem Pawl – – 1938 Jaznie,Krzywickiej Wilejski 95

Budaj Maciej – – 1936 Wawuki,kewskiej Oszmianskim 20

Budaj Bazyli – – 1936 Wawuki,kewskiej Oszmianskim 21

Budaj Michal,Zofia dz.Antoniego – – 1936 Wawuki,kewskiej Oszmianskim 22

Budkiewicz Jozef – – 1931 Bezwodna Wil-Trockim 1

Budkiewicz Tadeusz – – 1936 Poszylajcie, Wil-Trockim 47

Budniewicz Spadkob.Jana – – 1930 Gienie II,Mejszag’iej Wil-Trocki 5

Budo Teodor Dzisnienskim – – 1939 Poharce,mikolajewskiej 12

Budo Jan Dzisnienskim – – 1939 Poharce,mikolajewskiej 15

Budo Maksym Dzisnienskim – – 1939 Poharce,mikolajewskiej 25

Budowniczy Bencjan – – 1937 Drujsk,slobódzkiej Braslawskim 9

Budowniczy Dawid – – 1937 Drujsk,slobódzkiej Braslawskim 10

Budowniczy Gierszon,Simon,Libe,Dzina,Lejzer – – 1937 Drujsk,slobódzkiej Braslawskim 13

Budowniczy Hirsz – – 1937 Drujsk,slobódzkiej Braslawskim 14

Budowniczy Szolom,Dwejra – – 1937 Drujsk,slobódzkiej Braslawskim 15

Budowniczy Boruch,Jankiel Szlapin – – 1937 Drujsk,slobódzkiej Braslawskim 16

Budowniczy Motyl – – 1937 Drujsk,slobódzkiej Braslawskim 37

Budrewicz Stefan – – 1929 Daciszki,Widzkiej Braslawskim 9

Budrewicz Antoni – – 1933 Piotrowicze Dzisnienskim 22

Budziejko Ignacy – – 1931 Miciuny Wil-Trocki 82

Budzko Dominika – – 1936 Male-Gulbiny,rzeszanskiej Wil-Tockim 18

Budzko Jakub,Feliksa – – 1938 Uszakowo,Wojstomskiej Wilejski 1

Budzko Andrzej,Antoni – – 1938 Uszakowo,Wojstomskiej Wilejski 4

Bugiel Jerzy s Stanislawa – – 1936 Rupiny,duksztanskiej Swiecianskim 1

Bugiel Blazej s Stanislawa – – 1936 Rupiny,duksztanskiej Swiecianskim 13

Bugiel Michal s Stanislawa – – 1936 Rupiny,duksztanskiej Swiecianskim 31

Buhaj Adam – – 1930 Dawidki,Koscien’iej Wilejskim 44

Buhaj Antoni – – 1930 Dawidki,Koscien’iej Wilejskim 34

Buhajewicz Michal – – 1930 Dawidki,Koscien’iej Wilejskim 3

Buhlak Jerzy,Mikolaj – – 1930 Dawidki,Koscien’iej Wilejskim 12

Buhlak Jan – – 1930 Dawidki,Koscien’iej Wilejskim 13

Buhlak Jan,Jozef – – 1930 Dawidki,Koscien’iej Wilejskim 24

Buhlak Henryk – – 1930 Dawidki,Koscien’iej Wilejskim 21

Buhlak Jozef – – 1930 Dawidki,Koscien’iej Wilejskim 5

Buhlak Michal – – 1930 Dawidki,Koscien’iej Wilejskim 22

Bujewicz Anna,Maria – – 1937 Nurewiany,dryswiacka Braslawskim 13

Bujk Spadk.Jana Wil-Trocki – – 1927 Helenowo,Niemenczynskiej 11

Bujko Aniela,Stanislaw,Wladyslaw,Pius,Benedykt,Czeslaw,Anna – – 1932 Folwark Susliszki Oszminaskim 17

Bujko Michal,Aniela,Jadwiga – – 1933 Kamienny Lug,Szumskiej Wil-Trocki 2

Bujko Stanislawa,Franciszka – – 1933 Kamienny Lug,Szumskiej Wil-Trocki 31

Bujko Antoni, Anna Korwielowa,Stefanja Jermalowiczowa – – 1933 Kamienny Lug,Szumskiej Wil-Trocki 42

Bujko Bernard s Jana – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 30

Bujno Salomea – – 1932 Arcimowicze,Opeskiej Braslawskim 7

Bujnowski Franciszek – – 1933 Okolica Rudawa Braslawskim 54

Bujnowski Jan – – 1937 Taranda,rzeszanskiej Wil-Trockim 12

Bujnowski Kazimierz s Józefa Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 1

Bujnowski Szymon s Feliksa Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 11

Bujnowski Franciszek s Mateusza Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 14

Bujnowski Andrzej s Mateusza Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 15

Bujnowski Michał s Jana Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 16

Bujnowski Jerzy s Eliasza Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 17

Bujnowski Mateusz s Mateusza Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 20

Bujnowski Kazimierz s Michała Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 21

Bujnowski Konstanty s Antoniego Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 22

Bujnowski Michał s Antoniego Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 23

Bujnowski Wincenty Antoniego Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 24

Bujnowski Wincenty s Szymona Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 26

Bujnowski Spadk.Wincentego dz.Stanisław,Michał,Józef Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 27

Bujnowski Michałina I Magdalena cc Kazimierza Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 28

Bujnowski Anna c Andrzeja Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 31

Bujnowski Feliks s Tomasza Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 32

Bujnowski Hiploit s Michała Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 33

Bujnowski Jan s Michała Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 34

Bujnowski Eliasz s Michała Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 56

Bujnowski Józef s Eliasza Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 57

Bujnowski Adela c Wincentego Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 58

Bujnowski Stanisław,Józef,Elzbieta dz.Władysława Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 81

Bujnowski Wincenty s Dominika Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 82

Bujnowski Jan s Józefa Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 83

Bujnowski Emilia c Feliksa dz.Bolesław,Elzbieta,Edward,Bronisław Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 85

Bujnowski Felikds s Wincentego Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 86

Bujnowski Wiktor s Wincentego Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 87

Bujnowski Jozzef s Adama Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 88

Bujnowski Stanisław s Kazimierza I siostra Jadwiga Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 89

Bujnowski Spadk.Jana z Aniela dz.Józef,Wincenty,Konstanty Wilejski – – 1939 Abramowszczyzna,wojstomskiej 97

Bujwid Adela,Aleksander,Wincenty – – 1933 Horbaczewo,koscien’j Wilejskim 2

Bujwid Adela,Bronislawa,Janina,Marja,Jozefa,Emilja – – 1933 Horbaczewo,koscien’j Wilejskim 18

Bujwid Kazimierz – – 1933 Horbaczewo,koscien’j Wilejskim 23

Bujwid Adam – – 1933 Horbaczewo,koscien’j Wilejskim 10

Bujwid Jan – – 1933 Horbaczewo,koscien’j Wilejskim 12

Bujwid Bronislaw – – 1935 Bohusze,kreskiej Oszmianskim 10

Bujwid Kazimierz – – 1935 Bohusze,kreskiej Oszmianskim 11

Bujwidz Wincenty Wil-Trocki – – 1927 Helenowo,Niemenczynskiej 7

Bukat Antoni – – 1933 Luck Kozlowskie Postawskim 68

Bukat Aleksander – – 1933 Luck Kozlowskie Postawskim 70

Bukat Wiktor – – 1933 Luck Kozlowskie Postawskim 69

Bukiel Ludwik – – 1936 Bielkiszki,polanskiej Oszmianskim 15

Bukiel Jozef s Jana – – 1939 Kowale,solskiej Oszmianskim 67

Bukiel Spadk.Konstantego dz.Emilia,Bronislaw – – 1939 Kowale,solskiej Oszmianskim 68

Buko Albert s Bazylego – – 1933 Sautki Postawskim 22

Buko Grzegorz s Bazylego – – 1933 Sautki Postawskim 18

Buko Piotr s Bazylego – – 1933 Sautki Postawskim 21

Buko Helena c Leona – – 1933 Sautki Postawskim 20

Buko Piotr s Jana – – 1933 Sautki Postawskim 56

Buko Adolf s Adama – – 1933 Sautki Postawskim 54

Buko Antoni s Adama – – 1933 Sautki Postawskim 7

Buko Jozef s Piotra – – 1933 Sautki Postawskim 3

Buko Bronislaw s Anny – – 1933 Sautki Postawskim 33

Buko Ignacy,Antoni,Marja,Jozefa – – 1933 Sautki Postawskim 48

Buko Eljasz s Feliksa I Antoni s Eljasza – – 1933 Sautki Postawskim 29

Buko Walerjan s Stanislawa – – 1933 Sautki Postawskim 66

Buko Michal s Bazylego – – 1933 Sautki Postawskim 9

Buko Antoni s Bazylego – – 1933 Sautki Postawskim 76

Buko Wincenty s Bazylego – – 1933 Sautki Postawskim 41

Buko Klemens s Bazylego – – 1933 Sautki Postawskim 67

Buko Paulina c Bazylego – – 1933 Sautki Postawskim 5

Buko Bronislaw s Jakoba – – 1933 Sautki Postawskim 63

Buko Wladyslawa,Jozef,Jozefa,Anna,Antoni,Marja,Zofja – – 1933 Sautki Postawskim 8

Buko Justyn s Jakoba – – 1933 Sautki Postawskim 61

Buko Dorota, Marja – – 1933 Sautki Postawskim 28

Buko Henryk s Jana – – 1933 Sautki Postawskim 13

Buko Ignacy s Jana – – 1933 Sautki Postawskim 4

Buko Wiktor s Jana – – 1933 Sautki Postawskim 70

Buko Wincentyna,Stanislaw,Logina,Weronika,Marja – – 1933 Sautki Postawskim 69

Buko Edward,Adolfina dz Augustyna – – 1933 Sautki Postawskim 64

Buko Emilja,Marja – – 1933 Sautki Postawskim 68

Buko Emila, Wincentyna Iwanszkiewicz – – 1933 Sautki Postawskim 26

Buko Cyprjan s Kazimierza – – 1933 Sautki Postawskim 24

Buko Olga,Ignacy – – 1933 Sautki Postawskim 73

Buko Wladyslaw s Kazimierza – – 1933 Sautki Postawskim 6

Bukowski Jan I Bronilsaw Kurylowicz – – 1931 Zmitrowszczyzna Dzisnienskim 5

Bukowski Michal,Helena,Weronika,Apolonja – – 1934 Lawrynczukiski,Daugiel’j Swiecianskim 8

Bukowski Krzysztof – – 1934 Szakaryszki,Daugiel’j Swiecianskim 3

Bukowski Kazimierz s Aleksandra – – 1936 Korkozyszki,podbrodzkiej Swiecianskim 17

Bukowski Spadk.Rafala:Antoni chmiel zona Pietrunela ss Jan,Antoni I c Maria – – 1938 Wiciuny,podbrzeskiej Wilno-Trockim 77

Bukowski Michał,Helena,Weronika,Apolonja Swiecianski – – 1929 Lawrynczukiszki,Daugieliskiej 8

Bulach Piotr – – 1933 Jalowka,Prozorckiej Dzisienkim 3

Bulach Piotr – – 1936 Szaragi,Prozorockiej Dzisnienskim 3

Bulkiewicz Józef I Jan ss Józefa – – 1938 Pilolowka,trockiej Wilno-Trockim 24

Bulkiewicz Spadk.Aleksandra wdowa Michalina ss Karol,Aleksander,Władysław,Franciszek cc Zofia,Adela,Janina,Regina – – 1938 Pilolowka,trockiej Wilno-Trockim 25

Bullo Adam s Benedykta – – 1935 Nasielany,podbrodskiej Swiecianskim 39

Bullo Wiktorja,Stanislawa,Janina – – 1935 Nasielany,podbrodskiej Swiecianskim 41

Bullo Anna,Aleksander,Michal,Wladyslaw,Jadwiga,Leonora – – 1935 Nasielany,podbrodskiej Swiecianskim 46

Bulo Aniela + Weronika Wolodko – – 1933 Borejszuny Wil-Trockim 29

Bulygo Michał – – 1937 Milez,dolhinowskiej Wilejskim 41

Bulygo Andrzej – – 1937 Milez,dolhinowskiej Wilejskim 85

Bulygo Katarzyna,Agrypina,Paweł,Jan,Aleksander – – 1937 Milez,dolhinowskiej Wilejskim 87

Bulygo Tomasz – – 1937 Milez,dolhinowskiej Wilejskim 88

Bułach Ignacy – – 1938 Bondary,prozorockiej Dzisnienski 9

Bułach Spadk.Franiszka:zona Michalina s Jan,Stanisław,Józef,Władysław,Antoni – – 1938 Bondary,prozorockiej Dzisnienski 6

Bułach Jan – – 1938 Bondary,prozorockiej Dzisnienski 7

Bułach Kazimierz – – 1938 Horowyje,prozorockiej Dzisnienski 1

Bułach Bronisław z matka Franciszka – – 1938 Horowyje,prozorockiej Dzisnienski 2

Bułach Spadk.Józefa wdowa Józefa s Adolf cc Maria I Jadwiga – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 72

Bułach Antoni s Stanisława – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 77

Bułach Spadk.Mikolaja ss Bronisław,Waclaw,Antoni cc Malwina,Józefa – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 74

Bułach Piotr s Piotra – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 73

Bułach Maria – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 76

Bułach Teodor Wilejski – – 1939 Pleszczany,chocienczyckiej 1

Bułyho Michal – – 1938 Milcz,dolhinowskiej Wilejski 41

Bułyho Andrzej – – 1938 Milcz,dolhinowskiej Wilejski 85

Bułyho Katarzyna,Agrypina,Pawel,Jan,Aleksander – – 1938 Milcz,dolhinowskiej Wilejski 87

Bułyho Tomasz s Franciszka – – 1938 Milcz,dolhinowskiej Wilejski 88

Bunkiewicz Janina c Lucjana – – 1938 folw.Grunwald,kozlowszczyzna Postawski 8

Bunkiewicz Jan s Jana Postawski – – 1939 Bałaje,woropajewskiej 34

Bunkiewicz Elzbieta Postawski – – 1939 Bałaje,woropajewskiej 7

Bunkiewicz Hipolit s Kajetana Postawski – – 1939 Bałaje,woropajewskiej 17

Bunkiewicz Ludwik s Kajetana Postawski – – 1939 Bałaje,woropajewskiej 38

Bura Jozef – – 1929 Krewnia,Slobodzkiej Braslawskim 12

Bura Michalina – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 73

Buraczewski Spadk.Józefa wdowa Ewlina c Józefa,jadwiga,Maria,Emilia – – 1938 Lucyn,grodeckiej Molodecki 17

Buraczewski Roman s Onufrego – – 1938 Lucyn,grodeckiej Molodecki 18

Buraczewski Wincenty s Onufrego – – 1938 Lucyn,grodeckiej Molodecki 19

Buraczewski Wdowa Julia s Onufry cc Janina,Jadwiga – – 1938 Lucyn,grodeckiej Molodecki 20

Burak Ksawery – – 1934 Kruki Swiecianskim 43

Burak Marjanna I Piotr Golotylec – – 1933 Golotylce,hoduciskiej Swiecianskim 19

Burak Emilja – – 1933 Mirkliszki Swiecianskim 28

Burak Mikolaj – – 1933 Jozefinopol,Hoduciskiej Swiecianskim 9

Burak Stefan – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 97

Burak Jan – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 67

Burak Albin – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 37

Burak Franciszka – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 38

Burak Jerzy s Blazeja I Paulina – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 89

Burak Jerzy,Mikolaj,Piotr,Franciszek,Jozef,Wiktor – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 77

Burak Apolonja – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 53

Burak Wiktor – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 28

Burak Wiktor,Franciszek,Agata,Stefanja – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 34

Burak Kazimierz,Paulina – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 32

Burak Franciszek,Agata,Stefanja – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 35

Burak Karolina – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 31

Burak Roman s Jana – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 66

Burak Aleksander s Jana – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 20

Burak Aleksander,Kazimierz ss Mikolaja – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 79

Burak Emilja – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 122

Burak Aleksander s Jana – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim (plac) N.247

Burak Roman s Jana – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim (plac) N.248

Burak Kazimierz,Paulina – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 250

Burak Jan – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 256

Burak Maria,Antonina,Maria,Emilia,Adolfina – – 1936 Biala,woropajewskiej Postawskim 13

Burak Leon – – 1936 Biala,woropajewskiej Postawskim 4

Burak Aleksander – – 1936 Biala,woropajewskiej Postawskim 8

Burak Adam – – 1936 Biala,woropajewskiej Postawskim 14

Burak Hipolit,Maria – – 1936 Biala,woropajewskiej Postawskim 17

Burak Tomasz,Roman,August,Józefeta – – 1937 Jankowicze,hoduciskiej Swiecianskim 13

Burak Wiktor – – 1937 Jankowicze,hoduciskiej Swiecianskim 17

Burak Justyn – – 1937 Jankowicze,hoduciskiej Swiecianskim 19

Burak Bronisław – – 1937 Jankowicze,hoduciskiej Swiecianskim 24

Burak Piotr – – 1938 Juchowicze,lebiedziewskiej Molodeckiego 33

Burak Jerzy – – 1938 Juchowicze,lebiedziewskiej Molodeckiego 34

Burak Spadk.Michala z Antonina po drugim mezu Jurewiczowa ss Aleksander,Bazyli,Piotr + c Helena – – 1938 Juchowicze,lebiedziewskiej Molodeckiego 14

Burak Jan – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 2

Burak Spadk.Antoniego wdowa Maria I dz.Maria,Antonina,Emilia,Adolfina,Józefa,Emanuel – – 1938 Biala,woropajewskiej Postawski 13

Burak Leon – – 1938 Biala,woropajewskiej Postawski 4

Burak Aleksander – – 1938 Biala,woropajewskiej Postawski 8

Burak Adam – – 1938 Biala,woropajewskiej Postawski 14

Burak Hipolit I Maria – – 1938 Biala,woropajewskiej Postawski 17

Burak Jakub – – 1938 Biala,woropajewskiej Postawski 22

Burak Agata wdowa po Andrzeju Swiecianski – – 1939 Dowejsie,hoduciskiej 60

Burak Mikolaj s Błazeja Swiecianski – – 1939 Dowejsie,hoduciskiej 61

Burak Kazimierz s Jana Swiecianski – – 1939 Dowejsie,hoduciskiej 62

Burak Mikolaj s Jana Swiecianski – – 1939 Dowejsie,hoduciskiej 63

Burak Edward s Jana Swiecianski – – 1939 Dowejsie,hoduciskiej 64

Burakiewicz Anna,Ambrozy – – 1932 Susliszki/Sohlubiszki Oszminaskim 2

Burakiewicz Salomea,Jan,Kleofas,Kazimierz,Edward,Marja – – 1932 Susliszki/Sohlubiszki Oszminaskim 3

Burakiewicz Adam,Ambrozy – – 1933 Pakulnia,Widzkiej Braslawskim 5

Burakiewicz Salomea,jan,Kloefas,Kazimierz,Edward,Marja – – 1933 Pakulnia,Widzkiej Braslawskim 14

Burba Jozefa c Jozefa – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 10

Burblis Bronislaw s Tomasza – – 1936 Korkozyszki,podbrodzkiej Swiecianskim 62

Burbo Konstancja – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 93

Burbo wdowa Marianna I dzeci Jerzy,Wladyslaw – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 32

Burbo Ignacy s Jana – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 77

Burbo Jozef s Jakóba – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 72

Burbo Bronsilaw s Jakoba – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 33

Burbo Weronika,Wladyslaw,Jozef,Paulina – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 71

Burbo Helena – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 73

Burbo Piotr s Macieja – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 78

Burbo Hipolit,Franciszka,Helena – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 27

Burbo Ignacy s Mikolaja – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 39

Burbo Julian s Ignacego – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 11

Burbo Jan s Ignacego – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 119

Burbo Józefa c Józefa – – 1938 Kiwiszki,mickunskiej Wilno-Trockim 13

Burbo Konstancja – – 1938 Kiwiszki,mickunskiej Wilno-Trockim 23

Burbo Marianna,Jerzy,Władysław – – 1938 Kiwiszki,mickunskiej Wilno-Trockim 26

Burbo Ignacy s Jana – – 1938 Kiwiszki,mickunskiej Wilno-Trockim 27

Burbo Józef s Jakuba – – 1938 Kiwiszki,mickunskiej Wilno-Trockim 35

Burbo Bronisław s Jakuba – – 1938 Kiwiszki,mickunskiej Wilno-Trockim 37

Burbo Spadk.Jana:Weronika,Władysław,Józef,Paulina – – 1938 Kiwiszki,mickunskiej Wilno-Trockim 38

Burbo Helena – – 1938 Kiwiszki,mickunskiej Wilno-Trockim 39

Burbo Piotr s Macieja – – 1938 Kiwiszki,mickunskiej Wilno-Trockim 43

Burbo Franciszka,Hipolit,Helena I spadk.Stanisława:Emilia,Mieczyslaw,Józef – – 1938 Kiwiszki,mickunskiej Wilno-Trockim 44

Burbo Ignacy s Mikolaja – – 1938 Kiwiszki,mickunskiej Wilno-Trockim 54

Burbo Julian s Ignacego – – 1938 Kiwiszki,mickunskiej Wilno-Trockim 55

Burbo Jan s Ignacego – – 1938 Kiwiszki,mickunskiej Wilno-Trockim 62

Burca Spadk.Jana wdowa Maria c Helena – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 224

Burca Spadk. Bazylego wdowa Joanna s Bazyli cc Maria I Anna Szymanowa – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 226

Burca Spadk.Majanii maz Bonifacy c Aksenia I Nina – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 157

Burec Nikifor,Natalia – – 1937 Zapole,prozorockiej Dzisnienskim 7

Burec Arkadiusz – – 1937 Zapole,prozorockiej Dzisnienskim 19

Burec Andrzej – – 1938 Lepiejki,prozorockiej Dzisnienski 6

Burec Waclaw – – 1938 Lepiejki,prozorockiej Dzisnienski 1

Bureg Spadk.Cyryla wdowa Tekla córka Julia I dz.zmarlej c Cyryla Marli:Bazyli Harasimowicz I Zinaida oraz Antonina Holubowicz – – 1938 Iwoncewicze,krasnienskiej Molodecki 29

Bureg Spadk.Kazimierza wdowa Krystyna s Dymitry I siostra Eufrozyna – – 1938 Iwoncewicze,krasnienskiej Molodecki 30

Burel Antoni,Julja – – 1933 Okolica Rudawa Braslawskim 31

Burel Jozef – – 1933 Okolica Rudawa Braslawskim 32

Burk Piotr,Prakseda,Benedykt – – 1939 Trzeci Maj,smorgonskiej Oszmianskim 33

Burkowski Jozef,Adam – – 1936 Saule,mielegianskiej Swiecianskim 11

Burkowski Feliks,Adam – – 1936 Saule,mielegianskiej Swiecianskim 12

Burlowski Konstanty – – 1937 Matczyce,wiazynskiej Wilejskim 139

Burłakow Maksymiljan Braslawski – – 1928 Kiemierazy,Dryswiackiej 1

Burłakow Danil,Karp Braslawski – – 1928 Kiemierazy,Dryswiackiej 2

Burłakow Antoni,Siemion Braslawski – – 1928 Kiemierazy,Dryswiackiej 3

Burłakow Tadeusz Braslawski – – 1928 Kiemierazy,Dryswiackiej 4

Burłakow Maciej Braslawski – – 1928 Kiemierazy,Dryswiackiej 5

Burłakow Michał Braslawski – – 1928 Kiemierazy,Dryswiackiej 7

Burłakow Inscigniej,Jewsiej Braslawski – – 1928 Kiemierazy,Dryswiackiej 8

Bursewicz Jan,Anna – – 1937 Milez,dolhinowskiej Wilejskim 77

Bursewicz Jan,Anna – – 1938 Milcz,dolhinowskiej Wilejski 77

Bursewicz Spadk.Józefa:Jan,Konstanty Wilejski – – 1939 Niebyszyno I Siwce,dolhinowskiej 6

Bursewicz Helena Wilejski – – 1939 Niebyszyno I Siwce,dolhinowskiej 14

Bursewicz Konstanty Wilejski – – 1939 Niebyszyno I Siwce,dolhinowskiej 16

Bursewicz Piotr Wilejski – – 1939 Niebyszyno I Siwce,dolhinowskiej 20

Bursewicz Olga-Helena Wilejski – – 1939 Niebyszyno I Siwce,dolhinowskiej 21

Bursewicz Lukasz Wilejski – – 1939 Niebyszyno I Siwce,dolhinowskiej 33

Bursewicz Jan I Lukasz Wilejski – – 1939 Niebyszyno I Siwce,dolhinowskiej 41

Bursewicz Spadk.Jana:wdowa Anastazja dz.Jan,Lukasz,Helena Wilejski – – 1939 Niebyszyno I Siwce,dolhinowskiej 42

Bursewicz Stefan Wilejski – – 1939 Niebyszyno I Siwce,dolhinowskiej 46

Bursewicz Jan Wilejski – – 1939 Niebyszyno I Siwce,dolhinowskiej 47

Burtakow Aksentjuu,Trofim,Naum – – 1930 Mile,Swiecianskiej Swiecianskim 7

Bury Adam – – 1933 Kirylino,Slobodzkiej Braslaswskim 32

Bury Antoni s Jana – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 1

Bury Adam s Jana – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 2

Bury Piotr s Jana – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 3

Bury Piotr s Stanislawa – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 8

Bury Piotr s Konstantego – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 11

Bury Bronislaw s Stanislawa – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 14

Bury Stanislaw s Piotra – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 26

Bury Wincenty s Pawla – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 28

Bury Piotr s Pawla – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 29

Bury Jozef s Adama – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 52

Bury Wincenty s Adama – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 74

Bury Franciszek s Adama – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 85

Bury Jozef s Adama – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 86

Bury Stanislaw s Adama – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 88

Bury Adam s Antoniego – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 89

Bury Konstanty s Adama – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 91

Bury Antoni s Wincentego – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 93

Bury Jozef s Stanislawa – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 101

Bury Adam Braslawski – – 1928 Kiryno,Slobodzkiej 32

Bury Konstanty Braslawski – – 1939 Borowyje,slobodzkiej 10

Bury Jozef s Wincentego – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 87

Burzynski Justyn – – 1929 Michalowo,Daugiel Swiecianskim 9,57

Burzynski Justyn Swiecianski – – 1929 Michalowo,Daugielskiej 9

Busz Marja,Wincenty,Konstanty,Paulina – – 1933 Nowy-Kurzeniec Wilejskim 7

Busz Jan – – 1933 Nowy-Kurzeniec Wilejskim 6

Buszo Stanislaw – – 1936 Swir Swiecianskim 27

Buter Michał s Pawla Wilejski – – 1939 Litwinki,kurzenieckiej 37

Butkat Antoni – – 1938 Luck-Kozlowski,Kozlowszczyzna Postawskim 68

Butkat Aleksander – – 1938 Luck-Kozlowski,Kozlowszczyzna Postawskim 70

Butkat Wiktor – – 1938 Luck-Kozlowski,Kozlowszczyzna Postawskim 69

Butkiewicz Walclawa – – 1931 Suromszczyszna,D’ej Braslawskim 57

Butkiewicz Tadeusz – – 1932 Majkuny Wil-Trockim 4

Butkiewicz Felicja,Adma – – 1932 Majkuny Wil-Trockim 9

Butkiewicz Emilja,Stefan,Norbert,Franciszek,Marja – – 1933 Dziatkowce,slobod’j Braslawskim 6

Butkiewicz Piotr s Ignacego – – 1933 Dziatkowce,slobod’j Braslawskim 7

Butkiewicz Ignacy,Anotni,Andrzej – – 1933 Dziatkowce,slobod’j Braslawskim 8

Butkiewicz Wincenty – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 260

Butkiewicz Michal,Antoni,Feliks,Juljan,Jozef,Jan +4 – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 40

Butkiewicz Ewa,Jozef,Jan,Wladyslaw,Antoni+3 – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 13

Butkiewicz Jozef s Stefana I Helena – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 8

Butkiewicz Marja – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 262

Butkiewicz Jozef s Macieja – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 107

Butkiewicz Michal,Antoni,Mikolaj s Kazimierza – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 105

Butkiewicz Adam – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 106

Butkiewicz Piotr – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 4

Butkiewicz Bernard – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 1

Butkiewicz Jozef – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 156

Butkiewicz Wincenty – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 98

Butkiewicz Jan – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 158

Butkiewicz Maciej – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 159

Butkiewicz Wladylaw – – 1934 Gladkiszki,Mejszagolskiej Wil-Trockim 1

Butkiewicz Franciszek – – 1934 Gladkiszki,Mejszagolskiej Wil-Trockim 5

Butkiewicz Jan – – 1934 Gladkiszki,Mejszagolskiej Wil-Trockim 3

Butkiewicz Wladyslawa – – 1934 Gladkiszki,Mejszagolskiej Wil-Trockim 2

Butkiewicz Jan,Wladyslawa – – 1934 Gladkiszki,Mejszagolskiej Wil-Trockim 4

Butkiewicz Helena,Juljan,Piotr,Konstancja – – 1934 Lawrynczukiski,Daugiel’j Swiecianskim 9

Butkiewicz Mariana – – 1939 Lojcie,grauzyskiej Oszmianskim 60

Butkiewicz Józef s Józefa – – 1937 Pilolowka,trockiej Wil-Trockim 15

Butkiewicz Michalina,Karol,Aleksander,Władysław,Franciszek,Zofia,Adela,Janina,Regina – – 1937 Pilolowka,trockiej Wil-Trockim 3

Butkiewicz Telimena – – 1938 Nowosiolki,mickunskiej Wil-Trockim 5

Butkiewicz Piotr,Michal,Walerja Swiecianski – – 1927 Ozany,Daugieliskiej 23

Butkiewicz Nikodem Swiecianski – – 1927 Ozany,Daugieliskiej 29

Butkiewicz Wincenty Wil-Trocki – – 1927 Górnopoliszki,Niemenczynskiej 1

Butkiewicz Jan Wil-Trocki – – 1927 Górnopoliszki,Niemenczynskiej 5

Butkiewicz Spadk.Franciszka:zona Emilja ss.Stefan,Norbert,Franciszek I c.Marja Braslawski – – 1929 Dziadkowce,Slobodzkiej 6

Butkiewicz Piotr s Ignacego Braslawski – – 1929 Dziadkowce,Slobodzkiej 7

Butkiewicz Ignacy,Antoni,Andrzej Braslawski – – 1929 Dziadkowce,Slobodzkiej 8

Butkiewicz Helena,Juljan,Piotr,Konstancja Swiecianski – – 1929 Lawrynczukiszki,Daugieliskiej 9

Butkun Jozef – – 1936 Labunce,daugieliska Swiecianskim 33

Butkun Ignacy,Juljan,Emilja – – 1936 Labunce,daugieliska Swiecianskim 23

Butowicz Teodor – – 1937 Malonka,kozlowskiej Postawskim 12

Butowicz Helena – – 1937 Malonka,kozlowskiej Postawskim 24

Butowicz Jan – – 1937 Malonka,kozlowskiej Postawskim 15

Butrym Justyn s Justyna Swiecianski – – 1939 Liguny,duksztanskiej 6

Butrym Aniela wdowa po Krzysztofie I c Juliana Swiecianski – – 1939 Liguny,duksztanskiej 8

Butrym Michał s Michała Swiecianski – – 1939 Liguny,duksztanskiej 18

Butrym Piotr s Justyna Swiecianski – – 1939 Liguny,duksztanskiej 19

Butryma Piotr – – 1926 Wingiry,Daugieliskiej Swiecianskim 9

Buyczykowa Maria – – 1936 Swir Swiecianskim 25

Buzynska Stefanja – – 1931 Drawcze,Mejszag’j Wil-Trocki 3

Byczkowska Marja c Ignacego – – 1933 Paszki,herman’skiej Dzisienkim 42

Byk Mowsza – – 1936 Opsa,opeskiej Braslawskim 68

Bykow Gerszon – – 1936 Opsa,opeskiej Braslawskim 72

Bykowski Aleksy s Ignacego – – 1938 Mizniuny,szumskiej Wilno-Trockim 70

Bykowski Władysław I Aniela – – 1938 Mizniuny,szumskiej Wilno-Trockim 71

Bykowski Maria Szczerbuk z domu Bykowska – – 1938 Mizniuny,szumskiej Wilno-Trockim 72

Bykowski Jan,Antoni,Aleksandra – – 1938 Mizniuny,szumskiej Wilno-Trockim 73

Bylinski Adam – – 1928 Michalowszczyzna Pow.Oszmiana 95

Bylinski Leon – – 1935 Bohusze,kreskiej Oszmianskim 9

Bylinski Adam Oszmianski – – 1928 Michałowszczyzna,Holszanskiej 95

Bystrzycki Ignacy Wilenskim – – 1927 Wybranciszki,Podbrzeskiej 7

Bystrzycki Ignacy,Wincenty,Zygmunt Wil-Trocki – – 1927 Linkance,Podbrzeskiej 1

Całko Paulina c Jana – – 1938 Czeszki,prozorockiej Dzisnienski 50

Całko Adolf s Jana – – 1938 Czeszki,prozorockiej Dzisnienski 51

Całko Antoni s Jana – – 1938 Czeszki,prozorockiej Dzisnienski 14

Całko Wiktor s Jana – – 1938 Czeszki,prozorockiej Dzisnienski 10

Caryk Emilian s Jakuba – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 9

Caryk Ignacy s Jakuba – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 10

Caryk Zofia – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 11

Caryk Piotr s Michala – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 12

Caryk Michal s Piotra – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 13

Caryk Anna,Teodora – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 26

Caryk Apolinary s Bazylego I syn Wlodzimierz – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 27

Caryk Dymitr – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 51

Caryk Pawel – – 1939 Trzeci Maj,smorgonskiej Oszmianskim 4

Caryk Stefan s Andrzeja – – 1939 Trzeci Maj,smorgonskiej Oszmianskim 12

Caryk Michal s Ignacego – – 1939 Trzeci Maj,smorgonskiej Oszmianskim 13

Caryk Konstanty s Stefana – – 1939 Trzeci Maj,smorgonskiej Oszmianskim 38

Caryk Piotr s Stefana – – 1939 Trzeci Maj,smorgonskiej Oszmianskim 39

Caryk Jan s Izydora s Wlodzimierz c Nadzieja I Wera – – 1939 Suckowo,smorgonskiej Oszmianskim 12

Cegalko Michał,Konstanty,Stefan – – 1937 Milez,dolhinowskiej Wilejskim 28

Cegalko Michał,Aleksandra – – 1937 Milez,dolhinowskiej Wilejskim 29

Cegalko Mikołaj – – 1937 Milez,dolhinowskiej Wilejskim 30

Cegalko Mateusz – – 1937 Milez,dolhinowskiej Wilejskim 37

Cegalko Lucja,Konstanty,Wiera,Olga,Lukasz – – 1937 Milez,dolhinowskiej Wilejskim 38

Cegalko Michał – – 1937 Milez,dolhinowskiej Wilejskim 39

Cegalko Andrzej,Stefania – – 1937 Milez,dolhinowskiej Wilejskim 40

Cegalko Mikołaj – – 1937 Milez,dolhinowskiej Wilejskim 46

Cegalko Józef,Stefan – – 1937 Milez,dolhinowskiej Wilejskim 89

Cegalko Helena,Aleksander,Stefan,Lida – – 1937 Milez,dolhinowskiej Wilejskim 90

Cegalko Piotr – – 1937 Milez,dolhinowskiej Wilejskim 100

Cegałko Michal,Konstanty,Stefan – – 1938 Milcz,dolhinowskiej Wilejski 28

Cegałko Michal,Aleksandra – – 1938 Milcz,dolhinowskiej Wilejski 29

Cegałko Mikolaj – – 1938 Milcz,dolhinowskiej Wilejski 30

Cegałko Mateusz – – 1938 Milcz,dolhinowskiej Wilejski 37

Cegałko Lucja,Konstanty,Wiera,Olga,Lukasz – – 1938 Milcz,dolhinowskiej Wilejski 38

Cegałko Michal – – 1938 Milcz,dolhinowskiej Wilejski 39

Cegałko Andrzej,Stefania – – 1938 Milcz,dolhinowskiej Wilejski 40

Cegałko Mikolaj – – 1938 Milcz,dolhinowskiej Wilejski 46

Cegałko Józef,Stefan – – 1938 Milcz,dolhinowskiej Wilejski 89

Cegałko Helena,Aleksander,Stefan,Lida,Helena II – – 1938 Milcz,dolhinowskiej Wilejski 90

Cegałko Piotr – – 1938 Milcz,dolhinowskiej Wilejski 98

Cejlonska Gruna – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 350

Celewicz Andrzej – – 1929 Szarkiszki,Opeskiej Braslawskim 2

Celewicz Boleslaw – – 1929 Szarkiszki,Opeskiej Braslawskim 3

Cemach Zalman – – 1936 Buszyki,zaleskiej Dzisnienskim 7

Cemach Mota,Srol,Chaim,Zawil,Hela – – 1936 Buszyki,zaleskiej Dzisnienskim 9

Chachołko Teodozja c Eliasza I Anastazja c Eliasza Lednikowa – – 1938 Ledniki,holubickiej Dzisnienski 39

Chaćko Helena Dzisnienskim – – 1939 Olchowce,Szarkowszczyzna 9

Chadekiel Chackiel Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 98

Chajes Abram – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 348

Chalecka Marcela – – 1936 Werekale Pokretonskie Swiecianskim 33

Chalecki Aleksander – – 1930 Sorok Tatary,L’skiej Wil-Trocki 119,18,2

Charewicz Mikolaj – – 1928 Michalowszczyzna Pow.Oszmiana 8,12

Charewicz Wlodzimierz – – 1928 Michalowszczyzna Pow.Oszmiana 9

Charewicz Mikolaj Oszmianski – – 1928 Michałowszczyzna,Holszanskiej 8

Charewicz Wlodzimierz Oszmianski – – 1928 Michałowszczyzna,Holszanskiej 9

Charko Antoni s Stefana – – 1936 Winogrady,woropajewskiej Postawskim 26

Charlamp Lesnow – – 1929 Rodziewszczyzna Braslawskim 3

Charlaszow Jan – – 1936 Zygmuntowo,mikolajewskiej Dzisnienskim 4

Charlaszow Arciemjusz – – 1936 Zygmuntowo,mikolajewskiej Dzisnienskim 14

Charlaszow Piotr,Nestor,Józef,Marja,Irena,Teodora – – 1936 Zygmuntowo,mikolajewskiej Dzisnienskim 7

Charpowicki Boleslaw – – 1934 Pikieliszki Wil-Trocki 1

Charuk Wincenty – – 1938 Puhacze,rakowskiej Molodecki 78

Charyton Wincenty,Jozefa,Kazimiera,Wiktorja – – 1936 Opsa,opeskiej Braslawskim 26

Charyton Michal – – 1936 Opsa,opeskiej Braslawskim 28

Charyton Karolin,Jozef zona I s Wladyslawa – – 1936 Opsa,opeskiej Braslawskim 30

Charyton Feliks, Kazimierz I Jozefa – – 1936 Opsa,opeskiej Braslawskim 13

Chatkiewicz Emilia c Józefa – – 1937 Pilolowka,trockiej Wil-Trockim 11

Chatkiewicz Emilia c Józefa – – 1938 Pilolowka,trockiej Wilno-Trockim 2

Chazbijewicz Stefan Wil-Trocki – – 1929 Niemierz,Rudominskiej 73

Chermanowicz Wincenty,Agata – – 1932 Wasiewicze,Luczajskiej Postawskim 42

China Edward – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 250

Chledowicz Jozef – – 1933 Okolica Rudawa Braslawskim 56

Chmielewska Maria – – 1936 Male-Gulbiny,rzeszanskiej Wil-Tockim 38

Chmielewski Helena,Jozef dz Kazimierza – – 1936 Male-Gulbiny,rzeszanskiej Wil-Tockim 19

Chmielewski Domicela I Jan s Jana – – 1936 Male-Gulbiny,rzeszanskiej Wil-Tockim 20

Chmielewski Antoni – – 1936 Male-Gulbiny,rzeszanskiej Wil-Tockim 21

Chmielowa Weronika Wilejski – – 1939 Dolhinow II,dolhinowskiej 36

Chmylko Józefa,Leonara,Julja – – 1936 Reduta,lyntopskiej Swiecianskim 9

Chochlow Piotr – – 1929 Bielany,Braslawskiej Braslawskim 9

Chochlow Spadkobiercy Lazarza s Piotra – – 1929 Bielany,Braslawskiej Braslawskim 10

Chochlow Spadkob. Jana – – 1929 Chacilowce,Glebock Dzisnienskim 20

Chochlow Spadkob. Teodora – – 1929 Chacilowce,Glebock Dzisnienskim 21

Chochlow Spadkob. Antoniego – – 1929 Chacilowce,Glebock Dzisnienskim 22

Chochłow Piotr – – 1938 Bielany,mikolajskiej Dzisnienski 9

Chochłow Spadk.Lazarza s Piotra dz. Anastazja,Kalikieja,Ustinia – – 1938 Bielany,mikolajskiej Dzisnienski 10

Chocianowicz Mikolaj – – 1933 Folw.Starzyna,Pliskiej Dzisienkim 12

Chocianowicz Michal – – 1933 Folw.Starzyna,Pliskiej Dzisienkim 25

Chocianowicz Mikolaj Dzisnienskim – – 1929 Folw.Sterzyna,Pliskiej 12

Chocianowicz Michał Dzisnienskim – – 1929 Folw.Sterzyna,Pliskiej 25

Chocienowicz Eustachy – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 24

Chocienowicz Kondrat – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 33

Chocienowicz Magdalena,Mikolaj,Woldzimierz,Sergiuz,Nadzieja – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 17

Chocienowicz Kuzma – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 20

Chocienowicz Barzyli – – 1936 Osowo,krzywickiej Wilejskim 26

Chocilowiec Andrzej,Witalis,Nadzieja – – 1933 Chocilowce,gleboc’j Dzisnienskim 21

Chocilowiec Antoni,Walentyna,Wasilisa – – 1933 Chocilowce,gleboc’j Dzisnienskim 22

Chodanionok Zygmunt,Stanisław – – 1937 Hermanowicze,herman’j Dzisnienskim 74

Chodanionok Augustyn s Jana Postawski – – 1939 Ziemce,woropajewskiej 15

Chodasewicz Spadk. Kazimierza – – 1931 Folwark Dolgie,Prozo’j Dzisnienskim 10

Chodasewicz Spad.Ignacego wdowa Anna dz. Albert,Józefa,Franciszka,Maria Braslawski – – 1939 Powiacie,drujskiej 29

Chodasewicz Adolf s Stefana Braslawski – – 1939 Powiacie,drujskiej 30

Chodasewicz Spadk.Filipa wdowa Malwina Braslawski – – 1939 Powiacie,drujskiej 31

Chodasewicz Władysław s Pawla Braslawski – – 1939 Powiacie,drujskiej 32

Chodasewicz Michał s Józefa Braslawski – – 1939 Powiacie,drujskiej 33

Chodasewicz Maria c Wincentego Braslawski – – 1939 Powiacie,drujskiej 34

Chodasewicz Józef,Adam,Wiktor,Konstancja Braslawski – – 1939 Powiacie,drujskiej 35

Chodasewicz Zofia Braslawski – – 1939 Powiacie,drujskiej 93

Chodasewicz Franciszek Braslawski – – 1939 Powiacie,drujskiej 96

Chodkiewicz Jozef I Konstanty Atrachimowicz – – 1931 Laskowo,Herman’l Dzisnienskim 2

Chodkiewicz Aleksander Dzisnienskim – – 1929 Powarki,Parafjanowskiej 14

Chodkiewicz Stefanja,Bolesław,Leontyna Dzisnienskim – – 1929 Powarki,Parafjanowskiej 2

Chodorowicz Teofil,Michal,Antoni,Katarzyna – – 1938 Slabsny,smorgonskiej Oszmianskim 22

Chodorowicz Bronislaw,Stefania,Jozefa,Helena Warpochowa – – 1938 Slabsny,smorgonskiej Oszmianskim 49

Chodorowicz Jan – – 1938 Slabsny,smorgonskiej Oszmianskim 52

Chodorowicz Michal,Franciszek – – 1938 Slabsny,smorgonskiej Oszmianskim 1

Chodorowicz Wladyslaw – – 1938 Slabsny,smorgonskiej Oszmianskim 26

Chodorowicz Brygida,Piotr,Marta,Anna,Maria – – 1938 Slabsny,smorgonskiej Oszmianskim 31

Chodorowicz Jozef s Michala – – 1938 Slabsny,smorgonskiej Oszmianskim 3

Chodorowicz Maria,Kazimierz,Michalina,Bronislawa,Stefania – – 1938 Slabsny,smorgonskiej Oszmianskim 63

Chodorowicz Florian – – 1938 Slabsny,smorgonskiej Oszmianskim 5

Chojnowski Bazyli – – 1929 Chacilowce,Glebock Dzisnienskim 14

Chojnowski Benedykt – – 1929 Chacilowce,Glebock Dzisnienskim 15

Chojnowski Baszyli – – 1933 Chocilowce,gleboc’j Dzisnienskim 13

Chojnowski Benedykt – – 1933 Chocilowce,gleboc’j Dzisnienskim 14

Cholawa Jan – – 1937 Hermanowicze,herman’j Dzisnienskim 7

Cholawa Platon Dzisnienskim – – 1939 Zalesie,zaleskiej 5

Chomecki Florja – – 1931 Suromszczyszna,D’ej Braslawskim 13

Chomicz Anastazja – – 1937 Pozenki,Mikołajewskiej Dzisnienskim 1

Choruzy Jozef s Wawrzynca – – 1934 Wielkie Lepie,dziewieniskiej Oszmianskim 18

Choruzy Wincenty s Wawrzynca,Franciszek s Wincentego – – 1934 Wielkie Lepie,dziewieniskiej Oszmianskim 9

Choruzy Jan s Wawrzynca – – 1934 Wielkie Lepie,dziewieniskiej Oszmianskim 43

Choruzyk Mikolaj – – 1938 Myksa,kewskiej Oszmianskim 7

Chowryn Spadk.Jana zona Ewa s Mikolay c Lidja Braslawski – – 1929 Dziadkowce,Slobodzkiej 13

Chowryn Gabryel s Grzegorza Braslawski – – 1929 Dziadkowce,Slobodzkiej 17

Chowryn Ewa,Mikolaj,Lidja – – 1933 Dziatkowce,slobod’j Braslawskim 13

Chowryn Gabrjel s Grzegorza – – 1933 Dziatkowce,slobod’j Braslawskim 17

Chrapowicki Wladyslaw – – 1936 Miszkince,podbrzeskiej Wil-Trockim 16

Chrapowicki Karol – – 1937 Rynkiany,swiecanskiej Swiecianskim 1

Chrapowicki Izabela,Bronisław,Emilia,Benedykta – – 1937 Rynkiany,swiecanskiej Swiecianskim 2

Chrebtowicz Jan,Katarzyna Wil-Trocki – – 1929 Niemierz,Rudominskiej 4

Chrol Teresa – – 1936 Sawionki,pliskiej Dzisnienskim 3

Chrol Nadzieja – – 1936 Sawionki,pliskiej Dzisnienskim 32

Chrol Jan – – 1936 Sawionki,pliskiej Dzisnienskim 11

Chrol Darja – – 1936 Sawionki,pliskiej Dzisnienskim 31

Chrol Agata,Anastazja,Piotr,Pelagja – – 1936 Sawionki,pliskiej Dzisnienskim 34

Chrol jan – – 1936 Sachnowicze,prozorckiej Dzisnienskim 17

Chrol Wlodzimierz – – 1936 Ulino,huzeckiej Dzisnienskim 1

Chrol Helena,Mikolaj,Wiktor,Stefania – – 1936 Ulino,huzeckiej Dzisnienskim 3

Chrol Dorota s Ignacego – – 1936 Ulino,huzeckiej Dzisnienskim 5

Chrol Antoni s Jana – – 1936 Ulino,huzeckiej Dzisnienskim 18

Chrol Anna c Jana,Leonard,Witold,Henryk,Jadwiga – – 1936 Ulino,huzeckiej Dzisnienskim 24

Chrol Bazyli s Grzegorza – – 1936 Ulino,huzeckiej Dzisnienskim 25

Chrol Anastazja,Olga,Anna cc Igncacego – – 1936 Ulino,huzeckiej Dzisnienskim 27

Chrol Włodzimierz – – 1937 Ulino,luzeckiej Dzisnienskim 1

Chrol Helena,Mikołaj,Wiktor,Stefania – – 1937 Ulino,luzeckiej Dzisnienskim 3

Chrol Dorota,Stefan,Aleksy,Wiktor – – 1937 Ulino,luzeckiej Dzisnienskim 5

Chrol Antoni – – 1937 Ulino,luzeckiej Dzisnienskim 20

Chrol Anna,Leonard,Witold,Henryk,Jadwiga – – 1937 Ulino,luzeckiej Dzisnienskim 36

Chrol Bazyli – – 1937 Ulino,luzeckiej Dzisnienskim 37

Chrol Anastazja,Olga,Anna – – 1937 Ulino,luzeckiej Dzisnienskim 39

Chroł Spadk.Stanisława:Karolina,Adam,Stanisław – – 1938 Ciereszki,hermanowickiej Dzisnienski 68

Chroł Konstancja I Stanisław, Kosiewiczowa Jadwiga I Ciereszko Jan – – 1938 Ciereszki,hermanowickiej Dzisnienski 108

Chroł Stanisław s Jana – – 1938 Ciereszki,hermanowickiej Dzisnienski 111

Chroł Magdalena c Franciszka – – 1938 Ciereszki,hermanowickiej Dzisnienski 30

Chroł Spadk.Jana wdowa Magdalena s Adam I córki Magdalena,Konstancja,Emilia I Wiktoria – – 1938 Ciereszki,hermanowickiej Dzisnienski 32

Chroł Stanisław s Kazimierza – – 1938 Ciereszki,hermanowickiej Dzisnienski 46

Chroł Spadk. Justyna dz.Justyn I Wilhemina – – 1938 Ciereszki,hermanowickiej Dzisnienski 23

Chroł Paulina,Adolf,Franciszek – – 1938 Ciereszki,hermanowickiej Dzisnienski 91

Chroł Spadk.Justyna wdowa Anna I dz. Maria,Julia,Stanisław,Ignacy – – 1938 Ciereszki,hermanowickiej Dzisnienski 38

Chroł Augustyn s Jana – – 1938 Ciereszki,hermanowickiej Dzisnienski 112

Chroł Justyn s Jana – – 1938 Ciereszki,hermanowickiej Dzisnienski 119

Chroł Maria – – 1938 Ciereszki,hermanowickiej Dzisnienski 120

Chroł Wincenty s Ludwika – – 1938 Ciereszki,hermanowickiej Dzisnienski 94

Chroł Spadk.Jana wdowa Bronisława, dz.Helena,Maria,Józef,Irena – – 1938 Ciereszki,hermanowickiej Dzisnienski 101

Chroł Józef s Andrzeja – – 1938 Ciereszki,hermanowickiej Dzisnienski 98

Chroł Elzbieta c Andrzeja – – 1938 Ciereszki,hermanowickiej Dzisnienski 100

Chroł Bazyli s Andrzeja – – 1938 Ciereszki,hermanowickiej Dzisnienski 76

Chrom Wladyslawa – – 1936 Opsa,opeskiej Braslawskim 34

Chrom Adam – – 1936 Opsa,opeskiej Braslawskim 48

Chrom Stanislaw,katarzyna – – 1936 Opsa,opeskiej Braslawskim 49

Chrom Jozef,Adolf,Stanislaw – – 1936 Opsa,opeskiej Braslawskim 17

Chrom Wladyslaw,Piotr,Edward – – 1936 Opsa,opeskiej Braslawskim 16

Chromiec Roman s Marli – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 5

Chromiec Daniel – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 6

Chromiec Sylwester – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 7

Chromiec Jan I Teodor – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 8

Chromiec Arseniusz – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 53

Chromiec Dymitr – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 54

Chromiec Aleksandra – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 76

Chromiec Jan I Joachim – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 122

Chromiec Polikarp – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 123

Chromiec Andrzej – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 139

Chromiec Marek – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 140

Chromy Maksym – – 1936 Sawionki,pliskiej Dzisnienskim 33

Chropowicka Maria,Emilia Lachowicz – – 1937 Jankowicze,hoduciskiej Swiecianskim 20

Chrypacz Jan s Gabriela – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 94

Chrypacz Teodor s Gabriela – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 95

Chrypacz Daniel – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 118

Chrypacz Spadk.Józefa:wdowa Anna c Teodora s Andrzej cc Zofia Szunelkowa I Fomaida Gasewiczowa – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 115

Chrypacz Spadk.Makara ss Parfeniusz,Szymon,Jan c Wasilina – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 66

Chrypacz Aleksander – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 202

Chrypacz Weronika – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 199

Chrypacz Spadk.Romana s Aleksander c Justyna Bieglikowna – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 203

Chrzanowicz Andrzej Wil-Trocki – – 1927 Helenowo,Niemenczynskiej 2

Chrzczonowicz Antoni,Jozef,Wincenty – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 117

Chrzczonowicz Antoni,Józef,Wincenty – – 1938 Kiwiszki,mickunskiej Wilno-Trockim 59

Chudoba Michal – – 1929 Michalowo,Daugiel Swiecianskim 32

Chudoba Michal Swiecianski – – 1929 Michalowo,Daugielskiej 32

Chwieckowicz Anna c Ignacego Braslawski – – 1939 Podziawy,przebrodzkiej 8

Chwiedziewicz Karol – – 1936 Werekale Pokretonskie Swiecianskim 16

Chwietkiewicz Jan s Jozefa – – 1933 Kamionka,Holszanskiej Oszmianskim 45

Chwietkiewicz Stanislaw s Jana – – 1933 Kamionka,Holszanskiej Oszmianskim 23

Chwietkiewicz Piotr s Jana – – 1933 Kamionka,Holszanskiej Oszmianskim 9

Chwoinski Icek – – 1932 Dolna I,Podbrrzeskiej Wil-Trockim 14

Chwolnski Icek – – 1931 Podbrzezie (Miasto) Wil-Trocki 55

Ciak Stanislaw – – 1932 Dwojlince,niemen’j Wil-Trockim 7

Ciapelik Donat,Leon,Stanislawa – – 1932 Wielka Olsia,Postaw’j Postawskim 37

Ciapelik Kazimierz – – 1932 Wielka Olsia,Postaw’j Postawskim 6

Ciapelik Albin Swiecianski – – 1928 Daszki,Jasiewskiej 25

Ciapelik Spadk.Justyna Swiecianski – – 1928 Daszki,Jasiewskiej 26

Cichan Nadzieja – – 1930 Podzisienniki Braslawskim 2

Cichonow Finagiej Dzisnienskim – – 1939 Zalesie,zaleskiej 19

Cichonow Mojzesz Dzisnienskim – – 1939 Zalesie,zaleskiej 59

Ciechanowicz Anna,Józef,Zofja – – 1936 Lozowiki,kozlowska Postawskim 15

Ciechanowicz Tomasz s Filipa – – 1936 Lozowiki,kozlowska Postawskim 40

Ciechanowicz Spadk.Piotra dz.Janina,Anna wdowa Agata po II mezu Jazniewicz – – 1938 Jaznie,Krzywickiej Wilejski 219

Ciechanowicz Kazimierz s Stanisława z siostrami Anna,Karolina I brat Feliks – – 1938 Jaznie,Krzywickiej Wilejski 146

Ciechanowicz Helena z domu Karatkiewicz c.Maria Karatkieiwcz – – 1938 Jaznie,Krzywickiej Wilejski 163

Ciechanowicz Antoni s Kazimierza – – 1938 Jaznie,Krzywickiej Wilejski 121

Ciechanowicz Józef s Pawla – – 1938 Jaznie,Krzywickiej Wilejski 158

Ciechanowicz Franciszek s Kazimierza – – 1938 Jaznie,Krzywickiej Wilejski 127

Ciechanowicz Jan s Józefa – – 1938 Jaznie,Krzywickiej Wilejski 23

Ciechanowicz Andrzej s Józefa – – 1938 Jaznie,Krzywickiej Wilejski 179

Ciechanowicz Maria c Józefa – – 1938 Jaznie,Krzywickiej Wilejski 178

Ciechanowicz Antoni s Ludwika – – 1938 Jaznie,Krzywickiej Wilejski 114

Ciechanowicz Andrzej s Tadeusza, brat Jan – – 1938 Jaznie,Krzywickiej Wilejski 126

Ciechanowicz Edward s Antoniego – – 1938 Jaznie,Krzywickiej Wilejski 156

Ciechanowicz Antoni s Justyna – – 1938 Jaznie,Krzywickiej Wilejski 131

Ciechanowicz Bronisław s Antoniego – – 1938 Jaznie,Krzywickiej Wilejski 24

Ciechanowicz Jan s Józefa – – 1938 Jaznie,Krzywickiej Wilejski 226

Ciechanowicz Spadk.Stefania brat Sylwester wdowa Anna – – 1938 Jaznie,Krzywickiej Wilejski 31

Cieleg Piotr – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 6126

Cielica Julja – – 1932 Orzechowno,Gleb’j Dzisnienskim 8

Ciepalik Kazimierz Swiecianski – – 1939 Jarzewo,hoduciskiej 20

Ciepalik Adolf Swiecianski – – 1939 Jarzewo,hoduciskiej 21

Cierechow Grzegorz – – 1936 Zygmuntowo,mikolajewskiej Dzisnienskim 3

Ciereszko Teofila I Sergjusz Lagunionok – – 1933 Paszki,herman’skiej Dzisienkim 80

Ciereszko Józef s Józefa – – 1938 Ciereszki,hermanowickiej Dzisnienski 42

Ciereszko Jan s Józefa – – 1938 Ciereszki,hermanowickiej Dzisnienski 105

Ciereszko Wojciech s Józefa – – 1938 Ciereszki,hermanowickiej Dzisnienski 72

Ciereszko Spadk.Franciszka wdowa Michalina I s Józef – – 1938 Ciereszki,hermanowickiej Dzisnienski 49

Ciereszko Spadk. Adama dz. Lucja I Albina – – 1938 Ciereszki,hermanowickiej Dzisnienski 43

Cierluk Gabryel – – 1932 Wasiewicze,Luczajskiej Postawskim 19

Ciesiun Ignacy – – 1936 Pustylki,podbrzeskiej Wil-Tockim 4

Ciesiun Jozef,Adrzej,Maria dz. Jana – – 1936 Pustylki,podbrzeskiej Wil-Tockim 5

Ciesiun Ignacy – – 1937 Pilolowka,trockiej Wil-Trockim 7

Ciesiun Józef,Andrzej,Maria – – 1937 Pilolowka,trockiej Wil-Trockim 6

Cikoto Stefan Wilejski – – 1929 zasc.Okuszkowo,Zodziskiej 1

Cikoto Józef s Piotra Wilejski – – 1929 zasc.Okuszkowo,Zodziskiej 2

Cikoto Walerjan Wilejski – – 1929 zasc.Okuszkowo,Zodziskiej 3

Cikoto Józef Wilejski – – 1929 zasc.Okuszkowo,Zodziskiej 8

Cilewicz Boleslaw,Andrzej,Kazimierz – – 1933 Okolica Rudawa Braslawskim 52

Cimaszkiewicz Konstancja – – 1930 Grotony,Dryswiackiej Braslawskim 25

Cimoszko Spadk.Gabriela wdowa Klaudia dz.Antoni I Helena Machowa – – 1938 Slemierniki,gródeckiej Molodecki 41

Cimoszko Bazyli – – 1938 Slemierniki,gródeckiej Molodecki 42

Cimoszko Spadk.Leona wdowa Stefania dz.Bazyli,Olga,maria,Anastazja – – 1938 Slemierniki,gródeckiej Molodecki 43

Cimoszko Stefan – – 1938 Slemierniki,gródeckiej Molodecki 46

Cimoszko Michal – – 1938 Slemierniki,gródeckiej Molodecki 47

Cimoszko Pawel – – 1938 Slemierniki,gródeckiej Molodecki 48

Cinman Mendel – – 1937 Drujsk,slobódzkiej Braslawskim 25

Cinman Sról – – 1937 Drujsk,slobódzkiej Braslawskim 38

Cisko Justyn – – 1938 Wolodzkowo,Pliskiej Dzisnienski 40

Cisko Szymon – – 1938 Wolodzkowo,Pliskiej Dzisnienski 28

Cisko Jerzy – – 1938 Wolodzkowo,Pliskiej Dzisnienski 11

Ciszkiewicz Bronislaw,Marja Rudakowa – – 1936 Sachnowicze,prozorckiej Dzisnienskim 9

Ciszko Nikodem – – 1932 Jodlowicze,opeskiej Braslawskim 7

Ciszko Konstancja I Albina Krukowska – – 1932 Jodlowicze,opeskiej Braslawskim 24

Ciszko Franciszek s. Karola – – 1932 Jodlowicze,opeskiej Braslawskim 31

Ciszko Anna,Kazimierz – – 1932 Jodlowicze,opeskiej Braslawskim 46

Ciszko Adolf s Karola, Urszula Warnel – – 1932 Jodlowicze,opeskiej Braslawskim 47

Ciszko Nikodem s Augustyna – – 1935 Sadlowicze,opeskiej Braslawskim 21

Ciszko Konstancja, Albina Krukowska – – 1935 Sadlowicze,opeskiej Braslawskim 11

Ciszko Franciszek s Karola I Karolina – – 1935 Sadlowicze,opeskiej Braslawskim 25

Ciszko Anna,Kazimierz – – 1935 Sadlowicze,opeskiej Braslawskim 8

Ciszko Adolf s Karola I Urszula Warnel – – 1935 Sadlowicze,opeskiej Braslawskim 45

Ciućman Antoni Dzisnienskim – – 1939 Polany,dolhinowskiej 4

Ciuksza Walentyna – – 1937 Przegrodz,miadziolskiej Postawskim 29

Ciuksza Walentyna – – 1938 Przogrodz,miadziolskiej Postawski 11

Ciuksza Bolesław s Jerzego Swiecianski – – 1939 Zabieliszki,kiemieliskiej 1

Ciuksza Ignacy s Jerzego Swiecianski – – 1939 Zabieliszki,kiemieliskiej 2

Ciuksza Jan s Jerzego Swiecianski – – 1939 Zabieliszki,kiemieliskiej 3

Ciulkow Matrona,Antoni s Merkurego – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 46

Ciulkow Teodor s Merkurego – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 45

Ciulkow Antoni s Merkurego I matka Matrona – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 124

Ciulkow Teodor s Merkurego – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 125

Ciunajtis Franciszek – – 1932 Dwojlince,niemen’j Wil-Trockim 10

Ciunajtis Kajetan – – 1932 Dwojlince,niemen’j Wil-Trockim 22

Ciunel Anna – – 1933 Okolica Rudawa Braslawskim 55

Ciunelis Spadk. Kazimierza – – 1930 Folwark Ignapol Dzisnienskim 4

Ciunelis Franciszek – – 1936 Werekale Sudackie Swiecianskim 14

Ciunelis Jan s Kazimierza – – 1936 Werekale Sudackie Swiecianskim 15

Ciunelis Kazimierz – – 1936 Werekale Pokretonskie Swiecianskim 28

Ciunelis Jan s Kajetana – – 1936 Werekale Pokretonskie Swiecianskim 35

Ciunelis Justyn – – 1936 Werekale Pokretonskie Swiecianskim 36

Ciunowicz Michal s Michala I Anna – – 1936 Chocilki,swirskiej Swiecianskim 17

Ciunowicz Zygmunt,Alfons,Helena,Marja dz. Antoniego – – 1936 Chocilki,swirskiej Swiecianskim 19

Ciunowicz Wiktor,Stanisław,Helena,Emilia dz.Rajmunda – – 1938 Mizniuny,szumskiej Wilno-Trockim 27

Cwieczkowska Zofja – – 1931 Suromszczyszna,D’ej Braslawskim 15

Cwieczkowska Donata c Antoniego Warmachowski Braslawski – – 1939 Powiacie,drujskiej 41

Cwieczkowski Spadk.Ignacego – – 1931 Suromszczyszna,D’ej Braslawskim 46

Cwietkow Michal,Antoni,Grzegorz,Konstanty,Feliks – – 1936 Winogrady,woropajewskiej Postawskim 33

Cwietkow Awerian,Matrona – – 1937 Apidamy,lyntupskiej Swiecianskim 33

Cwietkow Kirian – – 1937 Apidamy,lyntupskiej Swiecianskim 51

Cwietkow Anna – – 1937 Apidamy,lyntupskiej Swiecianskim 17

Cwietkow Praskowia – – 1937 Apidamy,lyntupskiej Swiecianskim 45

Cwietkow Awerian I Matrona – – 1938 Apidamy,lyntupskiej Swiecianski 26

Cwietkow Kirian – – 1938 Apidamy,lyntupskiej Swiecianski 28

Cwietkow Anna – – 1938 Apidamy,lyntupskiej Swiecianski 29

Cwietkow Praskowia – – 1938 Apidamy,lyntupskiej Swiecianski 32

Cwietkowa Stepanida,Marja – – 1933 Zwojryszki,Lyntupskiej Swiecianskim 27

Cwietkowa Kalina,Barbara – – 1933 Zwojryszki,Lyntupskiej Swiecianskim 37

Cwietkowa Efimja – – 1933 Zwojryszki,Lyntupskiej Swiecianskim 18

Cwik Jozef – – 1933 Piotrowicze Dzisnienskim 16

Cybowski Spadk. Bazylego z Nadzieja I syn Alik – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 14

Cybowski Pawel s Bazylego – – 1939 Kunawa,smorgonskiej Oszmianskim 15

Cybulska Anna – – 1937 Auguciszki,daugieliskiej Swiecianskim 5

Cybulski Spadk.Adama – – 1932 Wielka Olsia,Postaw’j Postawskim 45

Cybulski Jan, Benigna Lastawska – – 1932 Wielka Olsia,Postaw’j Postawskim 84

Cybulski Dyonizy – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 334

Cycan Weronika,Albina,Wiktor,Leon,Franciszek – – 1934 Szakaryszki,Daugiel’j Swiecianskim 15

Cycan Michał s Macieja – – 1937 Dowboryszki,daugieliska Swiecianskim 1

Cycan Ludwik s Macieja – – 1937 Dowboryszki,daugieliska Swiecianskim 5

Cycan Michał – – 1937 Auguciszki,daugieliskiej Swiecianskim 8

Cycan Monika,Paulina,Anna, Izabella Brukszto – – 1937 Auguciszki,daugieliskiej Swiecianskim 10

Cycan Marcela – – 1937 Auguciszki,daugieliskiej Swiecianskim 7

Cycan Karol – – 1937 Auguciszki,daugieliskiej Swiecianskim 12

Cycan Antoni,Anna Cybulska – – 1937 Auguciszki,daugieliskiej Swiecianskim 6

Cycan Konstanty – – 1937 Weclawiszki,daugieliskiej Swiecianskim 7

Cycan Antoni Swiecianski – – 1927 Ozany,Daugieliskiej 19

Cycan Konstanty,Leon,Feliks,Leonard Swiecianski – – 1927 Ozany,Daugieliskiej 78

Cycan Salomeja,Zuzanna Swiecianski – – 1927 Ozany,Daugieliskiej 10

Cycan Nikodem Swiecianski – – 1927 Ozany,Daugieliskiej 49

Cycan Kazimierz Swiecianski – – 1927 Ozany,Daugieliskiej 28

Cycen Bernard,Feliks – – 1932 Rokiszki II,Daugiel’j Swiecianskim 3

Cycen Wiktor,Elzbieta – – 1932 Rokiszki II,Daugiel’j Swiecianskim 4

Cycen Michal – – 1932 Rokiszki II,Daugiel’j Swiecianskim 5

Cycen Spadk.Karola:Julja,Justyn,Boleslaw,Helena – – 1932 Rokiszki II,Daugiel’j Swiecianskim 10

Cycenówna Aniela c Krzysztofa – – 1936 Reduta,lyntopskiej Swiecianskim 24

Cycyn Adam – – 1929 Michalowo,Daugiel Swiecianskim 1

Cycyn Adam Swiecianski – – 1929 Michalowo,Daugielskiej 1

Cylwik Ewa – – 1933 Gajlusze,Hoduciskiej Swiecianskim 16

Cymmer Drejza – – 1936 Buszyki,zaleskiej Dzisnienskim 8

Cypuk Zysla – – 1937 Drujsk,slobódzkiej Braslawskim 22

Cypuk Ruwim,Icyk,Szmujla – – 1937 Drujsk,slobódzkiej Braslawskim 33

Cypuk Rocha-Leja,Gicel,Ruwim – – 1937 Drujsk,slobódzkiej Braslawskim 34

Cypuk Zelik – – 1937 Drujsk,slobódzkiej Braslawskim 39

Cypuk Szejna-Rocha,Zalman – – 1937 Drujsk,slobódzkiej Braslawskim 42

Cypuk Kassel – – 1937 Drujsk,slobódzkiej Braslawskim 43

Cyruk Dmitry – – 1933 Piotrowicze Dzisnienskim 29

Cytowicz Bazyli Dzisnienskim – – 1939 Olchowce,Szarkowszczyzna 4

Cytowicz Piotr Dzisnienskim – – 1939 Olchowce,Szarkowszczyzna 5

Cytowicz Jan s Leona Dzisnienskim – – 1939 Olchowce,Szarkowszczyzna 6

Cytowicz Spadk.Jana z Leokadia s konstanty c Barbara Dzisnienskim – – 1939 Olchowce,Szarkowszczyzna 8

Cytowicz Julian,Zachariasz,Antoni,Konstanty,Anatol Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 10

Cytowicz Szymon Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 11

Cytowicz Ignacy Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 12

Cytowicz Jan Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 34

Cytowicz Antoni Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 35

Cytowicz Kuzma Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 36

Cytowicz Spadk.Mikolaja z Katarzyna dz.Arkadiusz,Mikolaj,Anna,Olimpia,Nadzieja Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 37

Cywinski Antoni – – 1937 Hermanowicze,herman’j Dzisnienskim 34

Czabadan Michał Dzisnienskim – – 1929 Powarki,Parafjanowskiej 8

Czabadan Symon Dzisnienskim – – 1929 Powarki,Parafjanowskiej 9

Czabrowski Jan – – 1933 Piotrowicze Dzisnienskim 6

Czabrowski Jan,Adolf,Anna – – 1933 Piotrowicze Dzisnienskim 58

Czabrowski Adolf – – 1933 Piotrowicze Dzisnienskim 21

Czabrowski Anna,Zygmunt,Mieczyslaw – – 1933 Piotrowicze Dzisnienskim 25

Czabrowski Anna,Adolf – – 1933 Piotrowicze Dzisnienskim 79

Czabrycki Jan,Jozef – – 1930 Dawidki,Koscien’iej Wilejskim 17

Czabrycki Franciszek,Michal – – 1930 Dawidki,Koscien’iej Wilejskim 37

Czabrycki Teodor – – 1933 Horbaczewo,koscien’j Wilejskim 8

Czabrycki Franciszek – – 1933 Horbaczewo,koscien’j Wilejskim 5

Czaczykowa Katarzyna Wilejski – – 1939 Dolhinow II,dolhinowskiej 71

Czajkowska Emilia – – 1938 Cymbaliszki,duksztanskiej Swiecianski 9

Czajkowski Piotr,Wikto,Urszula,Elzbieta – – 1929 Michalowo,Daugiel Swiecianskim 30

Czajkowski Franciszek – – 1929 Michalowo,Daugiel Swiecianskim 33

Czajkowski Wincenty – – 1930 Grotony,Dryswiackiej Braslawskim 12

Czajkowski Antoni – – 1930 Grotony,Dryswiackiej Braslawskim 2

Czajkowski Napoleon – – 1930 Grotony,Dryswiackiej Braslawskim 1

Czajkowski Kazimierz – – 1930 Grotony,Dryswiackiej Braslawskim 24

Czajkowski Gabryel,Helena – – 1930 Grotony,Dryswiackiej Braslawskim 23

Czajkowski Gavryel,Walerjan,Boleslaw,+ – – 1930 Grotony,Dryswiackiej Braslawskim 19,21

Czajkowski Stanislaw – – 1934 Osipany,Solskiej Oszmianskim 22

Czajkowski Stanislaw – – 1935 Gaudziewicze,Solskiej Oszmianskim 22

Czajkowski Emilia – – 1937 Cymbaliszki,duksztanskiej Swiecianskim 9

Czajkowski Józef – – 1937 Cymbaliszki,duksztanskiej Swiecianskim 7

Czajkowski Józef – – 1937 Hermanowicze,herman’j Dzisnienskim 8

Czajkowski Michał – – 1937 Hermanowicze,herman’j Dzisnienskim 8

Czajkowski Justyn,Genowefa,Gracyta – – 1937 Hermanowicze,herman’j Dzisnienskim 21

Czajkowski Józef – – 1938 Cymbaliszki,duksztanskiej Swiecianski 7

Czajkowski Piotr,Wiktor,Urszula,Elzbieta Swiecianski – – 1929 Michalowo,Daugielskiej 30

Czajkowski Franciszek Swiecianski – – 1929 Michalowo,Daugielskiej 33

Czalej Aniela,Waleria,Maria – – 1937 Przegrodz,miadziolskiej Postawskim 52

Czaleja Spadk.Józefa:Aniela,Waleria,Maria – – 1938 Przogrodz,miadziolskiej Postawski 2

Czalko Filip – – 1933 Mirkliszki Swiecianskim 45

Czalko Tit I Fieodozja – – 1933 Mirkliszki Swiecianskim 61

Czalko Nazar I Fieodozja – – 1933 Mirkliszki Swiecianskim 60

Czalko Jakob – – 1933 Zwojryszki,Lyntupskiej Swiecianskim 20

Czalko Nikifor – – 1933 Zwojryszki,Lyntupskiej Swiecianskim 55

Czalko Natalja,Mina,Jan,Aleksandryna – – 1933 Zwojryszki,Lyntupskiej Swiecianskim 53

Czałno Adam,Salomeja Swiecianski – – 1927 Ozany,Daugieliskiej 14

Czanski Romuald,Paulina – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 72

Czaplinska Salomea – – 1932 Arcimowicze,Opeskiej Braslawskim 41

Czaplinski Eljasza – – 1929 Konowaly,Widzkiej Braslawskim 8,30

Czaplinski Jozef – – 1929 Konowaly,Widzkiej Braslawskim 9,29

Czaplinski Alfons – – 1929 Konowaly,Widzkiej Braslawskim 10,28

Czaplinski Ignacy Wil-Trocki – – 1927 Dejlidany,Niemenczynskiej 22

Czapska Ludwika – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 104

Czapski Jerzy – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 46

Czapski Juljan – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 21

Czapski Jerzy – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 265

Czapski Krzysztof s Jana Swiecianski – – 1939 Dowejsie,hoduciskiej 19

Czapski Tomasz s Tomasza Swiecianski – – 1939 Dowejsie,hoduciskiej 20

Czapski Antoni Swiecianski – – 1939 Rakieciszki,hoduciskiej 22

Czapul Michal – – 1934 Szakaryszki,Daugiel’j Swiecianskim 9

Czapulis Wincenty – – 1926 Wingiry,Daugieliskiej Swiecianskim 10

Czapulis Krzysztow – – 1926 Wingiry,Daugieliskiej Swiecianskim 4

Czapura Alfons s Jozefa – – 1938 Siostrzence,Widzkiej Braslawski 1

Czapura Michal s Franciszka – – 1938 Siostrzence,Widzkiej Braslawski 11

Czapura Nikodem s Jozefa – – 1938 Siostrzence,Widzkiej Braslawski 12

Czapura Ignacy,Alfons ss Kazimierza – – 1938 Siostrzence,Widzkiej Braslawski 13

Czapuro Alfons Braslawski – – 1928 Siestrzence,Widzkiej 1

Czapuro Michał Braslawski – – 1928 Siestrzence,Widzkiej 11

Czapuro Nikodem Braslawski – – 1928 Siestrzence,Widzkiej 12

Czapuro Ignacy, Alfons Braslawski – – 1928 Siestrzence,Widzkiej 13

Czarnocki Szmujlo – – 1933 Jozefinopol,Hoduciskiej Swiecianskim 7

Czarnocki Zalman – – 1933 Jozefinopol,Hoduciskiej Swiecianskim 8

Czarnocki Szmul – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 467

Czarny Teodor – – 1938 Wolodzkowo,Pliskiej Dzisnienski 41

Czarny Spadk.Aleksego wdowa Anna dz.Maria,Wasilina,Barbara – – 1938 Wolodzkowo,Pliskiej Dzisnienski 24

Czarny Spadk.Nestora wdowa Anastazja I s Piotr – – 1938 Wolodzkowo,Pliskiej Dzisnienski 25

Czarny Szymon – – 1938 Wolodzkowo,Pliskiej Dzisnienski 15

Czarny Stanisław – – 1938 Wolodzkowo,Pliskiej Dzisnienski 36

Czarny Piotr – – 1938 Wolodzkowo,Pliskiej Dzisnienski 7

Czarny Jan – – 1938 Wolodzkowo,Pliskiej Dzisnienski 8

Czarny Andrzej – – 1938 Wolodzkowo,Pliskiej Dzisnienski 33

Czarny Spadk.Michala wdowa Anna dz.Ontoni,Genowefa,Albina,Anna,Weronika,Eleonora – – 1938 Wolodzkowo,Pliskiej Dzisnienski 32

Czarny Maksym Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 38

Czclalo Maria – – 1937 Zaborce,Mikołajewskiej Dzisnienskim 26

Czechowicz Władysław – – 1937 Weslawinieta,Smorgon Oszmianskim 145

Czechowicz Kazimierz,Anna Wilejski – – 1939 Dolhinow (ulPilsudskiego),dolhinowskiej 24

Czegis Karol,Jozef – – 1936 Werekale Sudackie Swiecianskim 5

Czegis Konstanty,Jozef – – 1936 Werekale Sudackie Swiecianskim 6

Czegis Adam – – 1936 Werekale Sudackie Swiecianskim 7

Czegis Konstanty s Macieja – – 1936 Werekale Sudackie Swiecianskim 8

Czegis Karol,Piotr – – 1936 Werekale Sudackie Swiecianskim 9

Czegis Marianna,Franciszka,Weronika – – 1936 Werekale Pokretonskie Swiecianskim 17

Czejda Kazimierz – – 1932 Dwojlince,niemen’j Wil-Trockim 9

Czejda Waclaw – – 1932 Dwojlince,niemen’j Wil-Trockim 28

Czelalo Michał – – 1937 Morozy,miorskiej Braslawskim 5

Czelalo Konstanty – – 1937 Sloboda-Dryhucka,Mikołajewskiej Dzisnienskim 7

Czelaly Aleksy,Piotr,Aleksander,Natalia,Elżbieta,Anastazja,Tekla – – 1937 Szaragi,Mikołajewskiej Dzisnienskim 12

Czempkowska Katarzyna – – 1937 Litowce,porpiskiej Dzisnienskim 86

Czenko Michal – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 273

Czepan Jozef,Onufy,Izabela – – 1936 Werekale Pokretonskie Swiecianskim 29

Czepan Justyn – – 1936 Werekale Pokretonskie Swiecianskim 30

Czepan Elzbieta,Ludwik,Antoni,Ignacy,Marianna,Weronika – – 1936 Werekale Pokretonskie Swiecianskim 31

Czepan Adam – – 1936 Werekale Pokretonskie Swiecianskim 32

Czepan Marcela,Filip,Angieszka,Walentyna – – 1937 Rynkiany,swiecanskiej Swiecianskim 16

Czepeilewska Anna – – 1933 Kamienny Lug,Szumskiej Wil-Trocki 26

Czepukow Antoni – – 1933 Zwojryszki,Lyntupskiej Swiecianskim 33

Czepukow Dawid – – 1933 Zwojryszki,Lyntupskiej Swiecianskim 22

Czepukow Lakeiej – – 1933 Zwojryszki,Lyntupskiej Swiecianskim 35

Czepul Jan,Franciszka,Karolina,Aniela – – 1929 Zybki Braslawskim 9

Czepulis Marjanna,Cecylja,Malwina Swiecianski – – 1927 Ozany,Daugieliskiej 72

Czepulis Blazej Swiecianski – – 1927 Ozany,Daugieliskiej 74

Czepulkowska Weronika – – 1933 Borejszuny Wil-Trockim 16

Czepulkowska Marja – – 1933 Folwark Szykszniszki Wil-Trocki 7,14

Czepulonok Stefan Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 66

Czepulonok Cyprian Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 67

Czepułkowski Teresa wdowa po Wincentym dz.Edward,Anna Swiecianski – – 1939 Zabieliszki,kiemieliskiej 5

Czepułkowski Józef,Petronela dz.Antoniego Swiecianski – – 1939 Zabieliszki,kiemieliskiej 6

Czepułkowski Franciszek s Antoniego Swiecianski – – 1939 Zabieliszki,kiemieliskiej 7

Czepułkowski Petronela c Antoniego Swiecianski – – 1939 Zabieliszki,kiemieliskiej 8

Czepułkowski Jan s Izydora Swiecianski – – 1939 Zabieliszki,kiemieliskiej 9

Czepułkowski Michał s Izydora Swiecianski – – 1939 Zabieliszki,kiemieliskiej 10

Czepułkowski Zofia wdowa po Adamie Swiecianski – – 1939 Zabieliszki,kiemieliskiej 11

Czepułkowski Władysław Swiecianski – – 1939 Zabieliszki,kiemieliskiej 12

Czerkiewicz Mikolaj s Kazimierza Wilejski – – 1939 Dworzec,ilskiej 25

Czerkiewicz Konstanty I matka Stefania Wilejski – – 1939 Dworzec,ilskiej 26

Czerkiewicz Julian s Ignacego Wilejski – – 1939 Dworzec,ilskiej 27

Czerkiewicz Wincenty s Juliana Wilejski – – 1939 Dworzec,ilskiej 28

Czerniak Aleksander s Dominika – – 1938 Poleniki,grauzyskiej Oszmianskim 17

Czerniak Wladyslaw – – 1937 Studzienica,smorgonskiej Oszmianskim 1

Czerniawicz Maciej,Adam,Piotr,Jozef – – 1934 Kursze Wil-Trocki 65

Czerniawska Jadwiga – – 1930 Podroksze,Smolw’iej Braslawskim 4,10

Czerniawska Franciszka – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 61

Czerniawska Petronela – – 1938 Ciereszki,hermanowickiej Dzisnienski 70

Czerniawski Jozef – – 1928 Michalowszczyzna Pow.Oszmiana 24,88,114

Czerniawski Pawel – – 1928 Michalowszczyzna Pow.Oszmiana 73126

Czerniawski Jerzy – – 1928 Michalowszczyzna Pow.Oszmiana 93127

Czerniawski Sparkobiercy Jana – – 1928 Michalowszczyzna Pow.Oszmiana 25,72,113

Czerniawski Waclaw – – 1929 Bielany,Braslawskiej Braslawskim 1,14

Czerniawski Ignacy – – 1929 Jakobance,Podbrzesk Wil-Tocki 6

Czerniawski Adam – – 1929 Jakobance,Podbrzesk Wil-Tocki 11

Czerniawski Jozef – – 1929 Jakobance,Podbrzesk Wil-Tocki 13

Czerniawski Jan – – 1930 Podroksze,Smolw’iej Braslawskim 6

Czerniawski Jozef – – 1930 Podroksze,Smolw’iej Braslawskim 8

Czerniawski Jan – – 1930 Podroksze,Smolw’iej Braslawskim 9

Czerniawski Jozef, Adrzej – – 1934 Kursze Wil-Trocki 64

Czerniawski Jan – – 1934 Kursze Wil-Trocki 30

Czerniawski Ignacy s Konstantego – – 1934 Gryciuny Wil-Trocki 50,67,59

Czerniawski Jozef s Konstantego – – 1934 Gryciuny Wil-Trocki 33,57

Czerniawski Ludwik s Konstantego – – 1934 Gryciuny Wil-Trocki 24,54,88

Czerniawski Piotr s Andrzeja – – 1934 Gryciuny Wil-Trocki 30,55

Czerniawski Jan s Stanislawa – – 1934 Gryciuny Wil-Trocki 49

Czerniawski Jan – – 1932 Dwojlince,niemen’j Wil-Trockim 17

Czerniawski Wincenty – – 1932 Dwojlince,niemen’j Wil-Trockim 42

Czerniawski Ignacy – – 1936 Grynciuny,niemen’j Wil-Trockim 50

Czerniawski Józef – – 1936 Grynciuny,niemen’j Wil-Trockim 33

Czerniawski Ludwik – – 1936 Grynciuny,niemen’j Wil-Trockim 24

Czerniawski Piotr – – 1936 Grynciuny,niemen’j Wil-Trockim 30

Czerniawski jan – – 1936 Grynciuny,niemen’j Wil-Trockim 49

Czerniawski Bronislaw s Wincentego – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 62

Czerniawski Bronislaw s Wincentego, Franciszka – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 54

Czerniawski Waclaw – – 1938 Bielany,mikolajskiej Dzisnienski 1

Czerniawski Bronisław s Wincentego – – 1938 Kiwiszki,mickunskiej Wilno-Trockim 42

Czerniawski Józef Oszmianski – – 1928 Michałowszczyzna,Holszanskiej 24

Czerniawski Paweł Oszmianski – – 1928 Michałowszczyzna,Holszanskiej 73

Czerniawski Jerzy Oszmianski – – 1928 Michałowszczyzna,Holszanskiej 93

Czerniawski Spadk.Jana Oszmianski – – 1928 Michałowszczyzna,Holszanskiej 25

Czerniawski Krzysztof s Adama Swiecianski – – 1939 Liguny,duksztanskiej 7

Czerniawski wdowa Elzbieta s Antoni c Adela Swiecianski – – 1939 Liguny,duksztanskiej 22

Czerniawski Szymon Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 39

Czerniawski Benedykt Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 40

Czerniawski Konstanty Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 41

Czerniawski Spadk.Józefa z Helena dz.Michał,Mikolaj,Klaudia Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 42

Czerniawski Bronisław Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 74

Czerniawski Józefa Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 92

Czerniewska Konstancja – – 1935 Gielesze,drujskiej Braslawskim 4

Czerniewski Jozef – – 1932 Jodlowicze,opeskiej Braslawskim 28

Czerniewski Jozef,Heronim Surowiec – – 1935 Gielesze,drujskiej Braslawskim 5

Czerniewski Jozef s Stanislawa – – 1935 Sadlowicze,opeskiej Braslawskim 28

Czernik Antoni s Mikolaja – – 1938 Puhacze,rakowskiej Molodecki 54

Czernik Jan s Jana I Anny I Czernik Anna – – 1938 Puhacze,rakowskiej Molodecki 55

Czernik Jan s Jana I Ireny – – 1938 Puhacze,rakowskiej Molodecki 56

Czernik Piotr – – 1938 Puhacze,rakowskiej Molodecki 57

Czernik Józef,Aleksander,Paraska,Stefania – – 1938 Puhacze,rakowskiej Molodecki 58

Czernik Adam,Antonina,Anna – – 1938 Puhacze,rakowskiej Molodecki 59

Czernis Waclaw – – 1936 Male-Gulbiny,rzeszanskiej Wil-Tockim 22

Czernis Stanislaw – – 1936 Male-Gulbiny,rzeszanskiej Wil-Tockim 23

Czernis Bronislaw,Anastazia,Kazimierz – – 1936 Male-Gulbiny,rzeszanskiej Wil-Tockim 24

Czernis Julian – – 1936 Male-Gulbiny,rzeszanskiej Wil-Tockim 25

Czernis Anna,Boleslaw,Wladyslaw,Wincenty – – 1936 Male-Gulbiny,rzeszanskiej Wil-Tockim 26

Czernomordy Jozef s Stanislawa – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 50

Czernomordy Jozef,Michal ss Adolfa – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 51

Czernomordy Stanislaw s Stanislawa – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 61

Czernomordy Juljan,Alfons,Jan,Marjanna Braslawski – – 1929 Leoszki,Slobodzkiej 2

Czernomordy Wincenty Braslawski – – 1929 Leoszki,Slobodzkiej 3

Czernomordy Juljan Braslawski – – 1929 Leoszki,Slobodzkiej 19

Czernomordy Wacław Braslawski – – 1929 Leoszki,Slobodzkiej 20

Czernomordy Wacław Stanisław Braslawski – – 1929 Leoszki,Slobodzkiej 21

Czernomordy Antoni Braslawski – – 1929 Leoszki,Slobodzkiej 34

Czernow Terentjusz – – 1933 Jozefinopol,Hoduciskiej Swiecianskim 1

Czeronko Jan – – 1937 Lisica/Hornostaje,pliskiej Dzisnienskim 24

Czeronko Bronisław – – 1937 Lisica/Hornostaje,pliskiej Dzisnienskim 26

Czeronko Leokadia – – 1937 Lisica/Hornostaje,pliskiej Dzisnienskim 8

Czeronko Stanisława – – 1937 Lisica/Hornostaje,pliskiej Dzisnienskim 4

Czeronko Józef – – 1937 Lisica/Hornostaje,pliskiej Dzisnienskim 3

Czeronko Leonarda po mezu Pomeronek – – 1937 Lisica/Hornostaje,pliskiej Dzisnienskim 11

Czeronko Jan – – 1938 Lisice,Pliskiej Dzisnienski 24

Czeronko Bronislaw – – 1938 Lisice,Pliskiej Dzisnienski 26

Czeronko Leokadia – – 1938 Lisice,Pliskiej Dzisnienski 8

Czeronko Stanislaw – – 1938 Lisice,Pliskiej Dzisnienski 4

Czeronko Józef – – 1938 Lisice,Pliskiej Dzisnienski 3

Czeronko Leonarda po mezu Tomczonek – – 1938 Lisice,Pliskiej Dzisnienski 11

Czerwinska Salomea I Marcela Zakrzewska Braslawski – – 1929 Sekty,Widzkiej 5

Czerwinski Stanislaw – – 1930 Wilnoki,Rymszanskiej Braslawskim 3

Czerwinski Stanislaw,Juljan,Edward,Piotr – – 1930 Lataniszki,Widkzkiej Braslawskim 1

Czerwinski Konstanty – – 1931 Minkiele,Niemen’iej Wil-Trockim 1

Czesiulewicz Jozef,Jan,Kazimierz – – 1929 Jakobance,Podbrzesk Wil-Tocki 8

Czesul Ludwik – – 1936 Wazgielance II Braslawskim 13

Czesul Ludwik Braslawski – – 1927 Wazgielance,Rymszanskiej 13

Czeszkiewicz Hilary s Kazimierza – – 1938 Czeszki,prozorockiej Dzisnienski 59

Czeszkiewicz Kazimierz s Jana – – 1938 Czeszki,prozorockiej Dzisnienski 66

Czeszkiewicz Spadk.Wincentego:zona Emilia I ss Hieronim,Klemens – – 1938 Czeszki,prozorockiej Dzisnienski 63

Czetowicz Bazyli,Adelja – – 1932 Wasiewicze,Luczajskiej Postawskim 37

Czetyrkowski Spadk. Jozefa – – 1930 Porudomino Wil-Trocki 181

Czetyrkowski Spadk. Mikolaja – – 1930 Porudomino Wil-Trocki 99

Czetyrkowski Wincenty – – 1930 Porudomino Wil-Trocki 179

Czetyrkowski Jozef – – 1930 Porudomino Wil-Trocki 178

Czetyrkowski Aleksander,Weronika – – 1936 Sorokowszczyzna Wil-Tockim 8

Czetyrkowski Michal – – 1936 Sorokowszczyzna Wil-Tockim 9

Czetyrkowski Wincenty – – 1936 Sorokowszczyzna Wil-Tockim 10

Czetyrkowski Jozef – – 1936 Sorokowszczyzna Wil-Tockim 11

Czetyrkowski Jan Wil-Trocki – – 1928 Taraszyszki,Solecznickiej 17

Czetyrkowski Bolesław Wil-Trocki – – 1928 Taraszyszki,Solecznickiej 18

Czolno Krzysztof,Karol – – 1937 Bialy Dwor,Herm’j Dzisnienskim 25

Czolno Maciej – – 1937 Bialy Dwor,Herm’j Dzisnienskim 42

Czubat Michal I Olga – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 57

Czubat Michal,Nicyfor,Marta – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 107

Czubat Prokop I Zofia – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 108

Czubat Pawel – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 109

Czubat Jan s Hilarego – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 110

Czubat Jan s Stefana – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 112

Czubat Kuzma – – 1938 Rabun,koscieniewckiej Wilejski 113

Czuchanski Konstanty Wil-Trocki – – 1927 Gowstany,Niemenczynskiej 7

Czuchanski Marja,Waclaw,Aleksander Wil-Trocki – – 1927 Pojunele vel Poniuele,Niemenczynskiej 2

Czuchonski Ludwik Wil-Trocki – – 1927 Pojunele vel Poniuele,Niemenczynskiej 10

Czuczurko Michal,Zofja,Gracylja – – 1933 Poszumien,kolty’j Swiecianskim 6

Czujwid Karol – – 1933 Zalesie,Komajskiej Swiecianskim 1

Czunkiewicz Apolonia,Piotr,Ludmila,Eudokia,Julia,Apolonia s I dz Jana – – 1937 Studzienica,smorgonskiej Oszmianskim 23

Czunkiewicz Jakub – – 1937 Studzienica,smorgonskiej Oszmianskim 75

Czunkiewicz Antoni – – 1937 Studzienica,smorgonskiej Oszmianskim 61

Czunkiewicz Piotr – – 1937 Studzienica,smorgonskiej Oszmianskim 72

Czurlowska Emilia,Julian,Jozefa – – 1939 Kowale,solskiej Oszmianskim 28

Czurlowski Spadk.Ludwika z Katarzyna dz Jan,Michal,Jozef,Piotr,Aleksandra – – 1939 Kowale,solskiej Oszmianskim 29

Czurylo Kazimierz s Macieja – – 1936 Dajnowo,oranskiej Wil-Trockim 15

Czurylo Andrzej s Jakóba – – 1936 Dajnowo,oranskiej Wil-Trockim 16

Czurylo Agata,Wiktoria – – 1936 Dajnowo,oranskiej Wil-Trockim 17

Czuwalow Fiokla,Larian,Maksym,Wosta,Anna – – 1937 Apidamy,lyntupskiej Swiecianskim 34

Czuwałow Spadk.Jana z Fiokła ss Larion,Maksym cc Wassa,Anna – – 1938 Apidamy,lyntupskiej Swiecianski 45

Czypko Jan – – 1930 Szyrki Postawskim 21,65

Czypko Jan s Antoniego – – 1938 Szyrki,postawskiej Postawski 9

Czyryk Pawel – – 1932 Pogurbie,Duksztan’j Swiecianskim 2

Czyryk Gabryel s Wincentego – – 1936 Rupiny,duksztanskiej Swiecianskim 42

Czyryk Antoni s Wincentego – – 1936 Rupiny,duksztanskiej Swiecianskim 44

Czyryk Marjanna,Adolf,Weronika,jan – – 1936 Rupiny,duksztanskiej Swiecianskim 47

Czyryk Jan,Marcela dz. Michala – – 1936 Rupiny,duksztanskiej Swiecianskim 50

Czyryk Jan s Michala – – 1936 Rupiny,duksztanskiej Swiecianskim 8

Czyryk Kazimierz,Michal,Justyn,Ignacy ss Jana – – 1936 Rupiny,duksztanskiej Swiecianskim 6

Czyryk Urszula c Mateusza – – 1936 Rupiny,duksztanskiej Swiecianskim 58

Czyryk Kazimierz s Gabrjela – – 1936 Rupiny,duksztanskiej Swiecianskim 10

Czyryk Jan s Gabrjela – – 1936 Rupiny,duksztanskiej Swiecianskim 11

Czyryk Michal s Gabrjela – – 1936 Rupiny,duksztanskiej Swiecianskim 46

Czyryk Leon s Wincentego – – 1936 Rupiny,duksztanskiej Swiecianskim 36

Czyryk Agata c Jana – – 1936 Rupiny,duksztanskiej Swiecianskim 79

Czyryk Adolf s Antoniego – – 1936 Rupiny,duksztanskiej Swiecianskim 20

Czystowa Spadk.Samsona – – 1930 Strapieliczki,Swirskiej Swiecianskim 79

Czystowa Ksenja – – 1930 Strapieliczki,Swirskiej Swiecianskim 56

Czystowa Ksienia – – 1936 Swir Swiecianskim 54

Czysztowa Eudokia,Klaudia c Sampsona – – 1936 Swir Swiecianskim 52

Czyz Kazimierz Wil-Trocki – – 1929 Niemierz,Rudominskiej 9

Czyżewska Anastazja – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 110

Czyżewska Maria c Maksyma – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 240

Czyżewski Dymitry – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 192

Czyżewski Teodor s Jakuba – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 232

Czyżewski Spadk.Mikity:wdowa Maria c Maksyma ss Jan,Piotr cc Krystyna,Olga,Aleksandryna – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 238

Czyżewski Teodor s Szymona – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 58

Czyżewski Florian – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 51

Czyżewski Mikolaj – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 108

Dabrow marcin,Izabella – – 1929 Konowaly,Widzkiej Braslawskim 11,23,38

Dabrowski Juljan – – 1933 Kramniszki Wil-Trocki 3

Dabrowski Spadk.Franciszka z Antonina s Stanislaw – – 1938 Myksa,kewskiej Oszmianskim 1

Dabrowski Tadeusz – – 1938 Myksa,kewskiej Oszmianskim 2

Dabrowski Spadk.Jana z Emila dz.Franciszek,Wincenty,Wladyslaw,Dominik,Anna,Elzbieta,Helena – – 1938 Myksa,kewskiej Oszmianskim 3

Dabrowski Konstancja z domu Rodziewicz I Antoni – – 1938 Myksa,kewskiej Oszmianskim 4

Dabrowski Stanislaw s Antoniego – – 1938 Myksa,kewskiej Oszmianskim 5

Dabrowski Rozalia,Weronika,Zofia Siluk z Dabrowska – – 1938 Myksa,kewskiej Oszmianskim 6

Dadełło Jan s Michala – – 1938 Kiwiszki,mickunskiej Wilno-Trockim 50

Dadełło Spadk.Józefa:Józef,Bronisław,Bolesław I Julia Baraszkowa – – 1938 Kiwiszki,mickunskiej Wilno-Trockim 51

Dadełło Kazimierz s Michala – – 1938 Kiwiszki,mickunskiej Wilno-Trockim 52

Dadełło Karol s Michala – – 1938 Kiwiszki,mickunskiej Wilno-Trockim 53

Dadetto Jan s Michala – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 35

Dadetto Jozef,Bronislaw,Boleslaw – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 80

Dadetto Kazimierz s Michala – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 37

Dadetto Karol s Michala – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 31

Dajankiewicz Fabian s Jakuba – – 1938 Buniany,grausz’j Oszmianskim 20

Dajnowiec Jan – – 1931 Dworce,Szumskiej Wil-Trocki 26

Dajnowiec Spadk. Romualda – – 1931 Dworce,Szumskiej Wil-Trocki 27

Dalecka Michałina Braslawski – – 1929 Leoszki,Slobodzkiej 14

Dalecki Jan – – 1929 Sztokowce,Slobodzkiej Braslawskim 10

Dalecki Spadkob. Dominiku – – 1929 Sztokowce,Slobodzkiej Braslawskim 20

Dalecki Adam – – 1929 Sztokowce,Slobodzkiej Braslawskim 21

Dalecki Michal – – 1929 Sztokowce,Slobodzkiej Braslawskim 12

Dalecki Juljan – – 1929 Sztokowce,Slobodzkiej Braslawskim 13

Dalecki Antoni – – 1929 Sztokowce,Slobodzkiej Braslawskim 15

Dalecki Nikodem – – 1929 Sztokowce,Slobodzkiej Braslawskim 16

Dalecki Boleslaw – – 1929 Sztokowce,Slobodzkiej Braslawskim 18

Dalecki Donat – – 1929 Sztokowce,Slobodzkiej Braslawskim 11

Dalecki Jozef,Antoni – – 1929 Sztokowce,Slobodzkiej Braslawskim 14

Dalecki Feliks,Jozef,Juljan – – 1932 Arcimowicze,Opeskiej Braslawskim 19

Dalecki Johanna,Jozef,Helena – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 14

Dalecki Adam s Andrzeja – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 16

Dalecki Piotr s Adama – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 17

Dalecki Jozef s Adama – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 18

Dalecki Stansiaw s Adama – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 19

Dalecki Jan s Adama – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 20

Dalecki Zofja,Konstanty – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 23

Dalecki Jozef s Antoniego – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 35

Dalecki Jan s Antoniego – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 36

Dalecki Adam s Jana – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 42

Dalecki Stanislaw s Adama – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 48

Dalecki Mikolaj s Tadeusza – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 49

Dalecki Piotr s Tadeusza – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 50

Dalecki Antoni s Tadeusza – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 51

Dalecki Stanislaw s Wincentego – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 57

Dalecki Antoni,Jozef ss Wincentego – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 58

Dalecki Michal s Adama – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 59

Dalecki Jozef s Jozefa – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 62

Dalecki Piotr s Jozefa – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 63

Dalecki Adam s Wincentego – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 68

Dalecki Jan,Tomasz – – 1933 Kropiszki,Slobodzkiej Braslaswskim 49

Dalecki Jerzy – – 1933 Kropiszki,Slobodzkiej Braslaswskim 55

Dalecki Jan Braslawski – – 1927 Kowaliszki,Slobodzkiej 1

Dalecki Mikolaj Braslawski – – 1927 Kowaliszki,Slobodzkiej 8

Dalecki Jan,Tomasz Braslawski – – 1928 Kiryno,Slobodzkiej 49

Dalecki Jerzy Braslawski – – 1928 Kiryno,Slobodzkiej 55

Dalecki Andrzej Braslawski – – 1928 Jelence,Slobodzkiej 15

Dalecki Józef Braslawski – – 1928 Jelence,Slobodzkiej 18

Dalecki Jan Braslawski – – 1928 Jelence,Slobodzkiej 19

Dalecki Kajetan, Michałina Dragunowa Braslawski – – 1929 Leoszki,Slobodzkiej 5

Dalecki Donata,Franciszek,Piotr,Bronisława Braslawski – – 1929 Leoszki,Slobodzkiej 13

Dalecki Wincenty Braslawski – – 1929 Leoszki,Slobodzkiej 15

Dalecki Adam Braslawski – – 1929 Leoszki,Slobodzkiej 24

Dalecki Adolf Braslawski – – 1929 Leoszki,Slobodzkiej 28

Dalecki Józef Braslawski – – 1929 Leoszki,Slobodzkiej 29

Dalecki Juljan Braslawski – – 1929 Leoszki,Slobodzkiej 30

Damaszko Jerzy,Nikodem Swiecianski – – 1927 Ozany,Daugieliskiej 63

Danielewicz Spadkobiercy Eijasza – – 1928 Michalowszczyzna Pow.Oszmiana 37

Danielewicz Piotr s. Michala – – 1928 Michalowszczyzna Pow.Oszmiana 36,38,97

Danielewicz Kamilja – – 1928 Michalowszczyzna Pow.Oszmiana 77

Danielewicz Piotr s. Michala – – 1928 Michalowszczyzna Pow.Oszmiana 81125

Danielewicz Spadkobiercy Konstantego – – 1928 Michalowszczyzna Pow.Oszmiana 86134135

Danielewicz Spadkobiercy Mikolaja – – 1928 Michalowszczyzna Pow.Oszmiana 23,89,104

Danielewicz Stefan – – 1928 Michalowszczyzna Pow.Oszmiana 50,98,99

Danielewicz Spadkobiercy Jana – – 1928 Michalowszczyzna Pow.Oszmiana 53

Danila Karol – – 1931 Miciuny Wil-Trocki 32107

Danilewicz Spadk.Eljasza Oszmianski – – 1928 Michałowszczyzna,Holszanskiej 37

Danilewicz Piotr s Michała Oszmianski – – 1928 Michałowszczyzna,Holszanskiej 36

Danilewicz Kamilja Oszmianski – – 1928 Michałowszczyzna,Holszanskiej 77

Danilewicz Piotr s Michała Oszmianski – – 1928 Michałowszczyzna,Holszanskiej 81

Danilewicz Spadk.Konstantego Oszmianski – – 1928 Michałowszczyzna,Holszanskiej 86

Danilewicz Spadk.Mikolaja Oszmianski – – 1928 Michałowszczyzna,Holszanskiej 23

Danilewicz Stefan Oszmianski – – 1928 Michałowszczyzna,Holszanskiej 50

Danilewicz Spadk.Jana Oszmianski – – 1928 Michałowszczyzna,Holszanskiej 53

Danilewicz Anna,Maria Balasz Dzisnienskim – – 1939 Dzienisowo,Mikolajewskiej 20

Danilewicz Michał,Wlodzimierz Dzisnienskim – – 1939 Dzienisowo,Mikolajewskiej 22

Danilewicz Wlodzimierz z zona Stefandia Dzisnienskim – – 1939 Dzienisowo,Mikolajewskiej 23

Danilowicz Jozef s Wladyslawa – – 1939 Szylowicze,kewskiej Oszmianskim 13

Danilowicz Paulina,Adolf,Anna – – 1939 Szylowicze,kewskiej Oszmianskim 14

Daniszewska Rozalia c Antoniego z Jurewiców – – 1936 Korkozyszki,podbrodzkiej Swiecianskim 11

Daniszewska Eleonora c Jana – – 1936 Korkozyszki,podbrodzkiej Swiecianskim 36

Daniszewski Antoni – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 215

Darmaczonek Józef – – 1937 Lisica/Hornostaje,pliskiej Dzisnienskim 8

Darmaczonek Scholastyka,Józefa,Leon,Konstanty,Bolesław – – 1937 Lisica/Hornostaje,pliskiej Dzisnienskim 10

Darmaczonek Emilia,Zofia,Józefa,Jadwiga – – 1937 Lisica/Hornostaje,pliskiej Dzisnienskim 9

Darmaczonek Adolf – – 1937 Lisica/Hornostaje,pliskiej Dzisnienskim 3

Darmaczonek Spadk Ignacego z Scholastyka dz Józefa,Leon,Konstanty,Boleslaw – – 1938 Hornostaje,Pliskiej Dzisnienski 10

Darmaczonek Spadk Ludwika dz Emilia,Zofia,Józefa,Jadwiga – – 1938 Hornostaje,Pliskiej Dzisnienski 9

Darmaczonek Adolf – – 1938 Hornostaje,Pliskiej Dzisnienski 3

Daszczynska Maria – – 1936 Biala,woropajewskiej Postawskim 18

Daszczynski Józef – – 1937 Worniszki,podbrzeskiej Wil-Trockim 1

Daszczyńska Maria – – 1938 Biala,woropajewskiej Postawski 18

Daszkiewicz Pola – – 1931 Podbrzezie (Miasto) Wil-Trocki 64

Daszkiewicz Pola – – 1932 Dolna I,Podbrrzeskiej Wil-Trockim 34

Daszkiewicz Justyn – – 1933 Gajlusze,Hoduciskiej Swiecianskim 29

Daszkiewicz Jan – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 355

Daszkiewicz Rafal – – 1936 Male-Gulbiny,rzeszanskiej Wil-Tockim 29

Daszkiewicz Aniela,Alfons,Waclaw,Jozef,Kazimierz,Boleslaw – – 1936 Male-Gulbiny,rzeszanskiej Wil-Tockim 32

Daszkiewicz Stefan,Wincenty,Franciszek ss Antoniego – – 1936 Male-Gulbiny,rzeszanskiej Wil-Tockim 33

Daszkiewicz Augustyn,Leon – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 102

Daszkiewicz Augustyn s Augustyna – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 101

Daszkiewicz Julia – – 1937 Przegrodz,miadziolskiej Postawskim 45

Daszkiewicz Władysław – – 1937 Zaborce,Mikołajewskiej Dzisnienskim 2

Daszkiewicz Adolf – – 1937 Zaborce,Mikołajewskiej Dzisnienskim 7

Daszkiewicz Józef – – 1937 Zaborce,Mikołajewskiej Dzisnienskim 25

Daszkiewicz Leonard – – 1937 Szaragi,Mikołajewskiej Dzisnienskim 5

Daszkiewicz Mikołaj – – 1937 Szaragi,Mikołajewskiej Dzisnienskim 4

Daszkiewicz Taras – – 1937 Szaragi,Mikołajewskiej Dzisnienskim 3

Daszkiewicz Józef – – 1937 Jankowicze,hoduciskiej Swiecianskim 10

Daszkiewicz Ludwik I jego matka Marianna – – 1938 Gotówki,hoduciskiej Swiecianski 34

Daszkiewicz Julian I jego matka Marianna – – 1938 Gotówki,hoduciskiej Swiecianski 12

Daszkiewicz Bronisław I jego matka Marianna – – 1938 Gotówki,hoduciskiej Swiecianski 21

Daszkiewicz Karol s Stanisława – – 1938 Wiktoryszki,turgiel Wilno-Trockim 60

Daszkiewicz Józef s Stanisława – – 1938 Wiktoryszki,turgiel Wilno-Trockim 76

Daszkiewicz Jan s Antoniego – – 1938 Wiktoryszki,turgiel Wilno-Trockim 63

Daszkiewicz Wincenty s Antoniego – – 1938 Wiktoryszki,turgiel Wilno-Trockim 64

Daszkiewicz Pawel s Antoniego – – 1938 Wiktoryszki,turgiel Wilno-Trockim 75

Daszkiewicz Feliks s Antoniego – – 1938 Wiktoryszki,turgiel Wilno-Trockim 67

Daszkiewicz Karolina c Michala – – 1938 Wiktoryszki,turgiel Wilno-Trockim 71

Daszkiewicz Julja – – 1938 Przogrodz,miadziolskiej Postawski 39

Daszkiewicz Spadk.Rozalii – Augustyn I Leon – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 112

Daszkiewicz Augustyn s Augustyna – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 113

Daszkiewicz Ignacy Wilejski – – 1939 Bujaki,wiszniewskiej 5

Daszkiewicz Wincenty s Ignacego Wilejski – – 1939 Bujaki,wiszniewskiej 6

Daszkiewicz Wincenty s Antoniego Wilejski – – 1939 Bujaki,wiszniewskiej 37

Daszkiewicz Wincenty s Jana Wilejski – – 1939 Bujaki,wiszniewskiej 38

Daszkiewicz Michał Wilejski – – 1939 Szymanele,wiszniewskiej 61

Daszkiewicz Hiploit s Michała Wilejski – – 1939 Szymanele,wiszniewskiej 62

Daszkiewicz Kazimierz,Ignacy ss Stanisława Wilejski – – 1939 Chocilowicze,wiszniewskiej 8

Daszkiewicz Jozzef s Mikolaja Wilejski – – 1939 Chocilowicze,wiszniewskiej 9

Daszkiewicz Bolesław s Mikolaja Wilejski – – 1939 Chocilowicze,wiszniewskiej 10

Daszkiewicz Marianna,Ludwik Dzisnienskim – – 1939 Treskuny,Mikolajewskiej 34

Daszkiewicz Marianna,Bronisław Dzisnienskim – – 1939 Treskuny,Mikolajewskiej 21

Daugielewicz Michal,Jozef,Aleksander,Jozefa,Pauline,Teresa – – 1935 Zydziszki,trockiej Wil-Tockim 22

Dauksz Spadk.Feliksa Wilenskim – – 1927 Wybranciszki,Podbrzeskiej 13

Dauksz Spadk.Jozefa Wilenskim – – 1927 Wybranciszki,Podbrzeskiej 15

Dauksza Kazimierz – – 1929 Zakiszki Wil-Tocki 1,6

Daukszewicz Jan – – 1930 Porudomino Wil-Trocki 174

Daukszewicz Jan – – 1936 Sorokowszczyzna Wil-Tockim 15

Dawgiel Wladyslaw,Marja – – 1932 Wasiewicze,Luczajskiej Postawskim 56

Dawgiel Jan,Anna – – 1932 Wasiewicze,Luczajskiej Postawskim 50

Dawgiel Walery – – 1932 Wasiewicze,Luczajskiej Postawskim 47

Dawidowicz Jan – – 1932 Milejszuny Oszminaskim 21

Dawidowicz Antoni s Bazylego – – 1936 Winogrady,woropajewskiej Postawskim 14

Dawidowicz Jozef s Bazylego – – 1936 Winogrady,woropajewskiej Postawskim 15

Dawidowska Zofia – – 1937 Rudomino,rudominskiej Wil-Trockim 28

Dawidson Jozef – – 1932 Arcimowicze,Opeskiej Braslawskim 31

Dawidson Piotr – – 1933 Zolwa,braslaswskiej Braslawskim 1

Dawidson Wladyslaw – – 1933 Zolwa,braslaswskiej Braslawskim 2

Dawidson Jozef,Antoni,Stanislaw,Marja – – 1933 Zolwa,braslaswskiej Braslawskim 3

Dbendef Budgor – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 256

Debeltar Lejba – – 1930 Sorok Tatary,L’skiej Wil-Trocki 52

Debies Aniela – – 1938 Buniany,grausz’j Oszmianskim 27

Debies Spadk.Stefana z Stefania ss Feliks,Bronislaw – – 1938 Buniany,grausz’j Oszmianskim 28

Debies Wincenty s Jozefa – – 1938 Buniany,grausz’j Oszmianskim 29

Debies Jozef,Michal dz.Jozefa – – 1938 Buniany,grausz’j Oszmianskim 30

Dejcz Ida – – 1937 Drujsk,slobódzkiej Braslawskim 29

Dejcz Szaja – – 1937 Drujsk,slobódzkiej Braslawskim 30

Dejcz Bejnus Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 63

Dejczman Chackiel – – 1937 Drujsk,slobódzkiej Braslawskim 21

Dejczman Grejman – – 1937 Drujsk,slobódzkiej Braslawskim 24

Dejnerowa Stanisława c Jana Wilejski – – 1939 Dolhinow II,dolhinowskiej 57

Dementiew Aleksander – – 1938 Morozki,Miorski Braslawski 6

Demjanczuk Stefan – – 1929 Chacilowce,Glebock Dzisnienskim 10

Demjanczuk Spadkob. Ignacego – – 1929 Chacilowce,Glebock Dzisnienskim 16

Demjanczuk Jakob – – 1929 Chacilowce,Glebock Dzisnienskim 17

Demjanczuk Agnieszka,Bazyli,Roman – – 1929 Chacilowce,Glebock Dzisnienskim 18

Demjanczuk Michal – – 1929 Chacilowce,Glebock Dzisnienskim 19

Demjanczuk Anna,Jacyna,Aleksandra,Mikolaj – – 1929 Chacilowce,Glebock Dzisnienskim 23

Demjanczuk Stefan – – 1933 Chocilowce,gleboc’j Dzisnienskim 15

Demjanczuk Paulina,Jan,Wlodzimierz,Elzbieta,+2 – – 1933 Chocilowce,gleboc’j Dzisnienskim 16

Demjanczuk Jakob – – 1933 Chocilowce,gleboc’j Dzisnienskim 17

Demjanczuk Agniesza,Bazyli,Roman – – 1933 Chocilowce,gleboc’j Dzisnienskim 18

Demjanczuk Michal – – 1933 Chocilowce,gleboc’j Dzisnienskim 19

Derwis Antoni,Jozef s Michala – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 172

Derwis Jozef s Macieja – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 11

Derwis Antoni s Jakoba – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 57

Derwis Walenty,Wladyslaw – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 55

Derwis Tomasz – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 60

Derwis Jozef s Antoniego – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 41

Derwis Waclaw – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 9

Derwis Pelagja,Stanislawa,Helena – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 58

Derwis Genowefa – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 14

Derwis Piotr,Marta – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 37

Derwis Stanislaw – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 15

Derwis Michal – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 39

Derwis Jozef,Janina,Wladyslawa – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 42

Derwis Michal,Ignacy,Katarzyna – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 112

Derwis Kazimerz – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 110

Derwis Feliks – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 157

Dewejkis Kazimierz – – 1933 Dudy,Daugieliskiej Swiecianskim 2

Diechtiar Juljan,Wilim,Ewa I Albina Korol – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 67

Diemientiew Mikolaj Dzisnienskim – – 1939 Zalesie,zaleskiej 29

Diemientiew Andron Dzisnienskim – – 1939 Zalesie,zaleskiej 41

Disner Mender – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 398

Disner Eljasz – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 415

Disner Hillel,Lejb – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 417

Dobrolowicz Wincenty s Antoniego – – 1933 Kamionka,Holszanskiej Oszmianskim 1

Dobrowolski Kazimierz – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 356

Dobrowski Jan – – 1930 Rudziany,Zablociskiej Swiecianskim 16,26

Dobrzanski Stefan,Cezary,Bolesław – – 1937 Sloboda,zosnianskiej Postawskim 26

Dohurno Spadk.Antoniego Oszmianski – – 1929 Wielbutowo,Grauzyskiej 1

Dohurno Stanisław Oszmianski – – 1929 Wielbutowo,Grauzyskiej 7

Dohurno Spadk.Juljana Oszmianski – – 1929 Wielbutowo,Grauzyskiej 9

Dokszewicz Jak Wil-Trocki – – 1929 Niemierz,Rudominskiej 35

Dokszewicz Michał Wil-Trocki – – 1929 Niemierz,Rudominskiej 36

Dokurno Pawel s Alfonsa – – 1933 Kamionka,Holszanskiej Oszmianskim 35

Dokurno Marja,Boleslaw,Albert,Witold,Marja,Natalja – – 1933 Kamionka,Holszanskiej Oszmianskim 39

Dokurno Edward s Wladyslawa I Marja – – 1933 Kamionka,Holszanskiej Oszmianskim 19

Dokurno Franciszek s Jozefa – – 1933 Kamionka,Holszanskiej Oszmianskim 53

Dokurno Bernard s Izydora – – 1933 Kamionka,Holszanskiej Oszmianskim 49

Dokurno Bronislaw s Jozefa I Kazimierz s Karola – – 1933 Kamionka,Holszanskiej Oszmianskim 5

Dokurno Emilja,Bronislaw,Adolf,Stanislawa – – 1933 Kamionka,Holszanskiej Oszmianskim 30

Dokurno Jozefa, Melanja Zahorenko – – 1933 Kamionka,Holszanskiej Oszmianskim 13

Dokurno Stanislaw s Pawla I Jadwiga – – 1933 Kamionka,Holszanskiej Oszmianskim 7

Dokurno Helena c Jozefa – – 1933 Kamionka,Holszanskiej Oszmianskim 54

Dokurno Ignacy Oszmianski – – 1929 Wielbutowo,Grauzyskiej 2

Dokurno Spadk.Ignacego Oszmianski – – 1929 Wielbutowo,Grauzyskiej 5

Dolhowicz Józef,Bronislaw,Anastazja – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 5

Dolhowicz Ewa,Jozefa – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 41

Dolhowicz Adam s Wincentego – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 81

Dolhowicz Adam s Stefana – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 90

Dolincowa Jadwiga – – 1936 Labunce,daugieliska Swiecianskim 16

Domaracki Spadk. Józefa c. Anna – – 1938 Zaborie II vel Zaborze,jaznienskiej Dzisnienski 11

Domaradzka Anna c Józefa Dzisnienskim – – 1939 Zaborje II vel Zaborze II,jaznienskiej 11

Domaszko Antoni – – 1932 Rokiszki II,Daugiel’j Swiecianskim 1

Domaszko Piotr – – 1932 Rokiszki II,Daugiel’j Swiecianskim 2

Donowa Leja – – 1936 Hoduciszki,Hoduciskiej Swiecianskim 419

Dormaczonek Józef – – 1938 Hornostaje,Pliskiej Dzisnienski 8

Dorniak Augustyn – – 1929 Wolkowszczyzna Oszminskim 1,15,23,38

Dorniak Folgenty – – 1929 Wolkowszczyzna Oszminskim 2,16,27,33

Dorniak Karol – – 1929 Wolkowszczyzna Oszminskim 3,29,18,40

Dorniak Jerzy,Johanna – – 1929 Wolkowszczyzna Oszminskim 4,28,17,32,45

Dorniak Michal,Antoni,Karolina – – 1929 Wolkowszczyzna Oszminskim 5,34

Dorniak Stefanja,Stanislaw,Janina – – 1929 Wolkowszczyzna Oszminskim 11,30,20,25

Dorniak Augustyn – – 1930 Wolkowszczyzna Oszmianski 1,15,23,38

Dorniak Fulgenty – – 1930 Wolkowszczyzna Oszmianski 2,16,27,33

Dorniak Karol – – 1930 Wolkowszczyzna Oszmianski 3,29,18,40

Dorniak Jerzy,Johanna – – 1930 Wolkowszczyzna Oszmianski 4,28,17,32,45

Dorniak Michal,Antoni,Karolina – – 1930 Wolkowszczyzna Oszmianski 5,34

Dorniak Stefanja,Stanislaw,Janina – – 1930 Wolkowszczyzna Oszmianski 11,30,20,25

Dorniak Stefan – – 1932 Lepie,Dziewienskiej Oszminaskim 4

Dorniak Kamilla+ – – 1932 Lepie,Dziewienskiej Oszminaskim 6

Dorniak Andrzej – – 1932 Lepie,Dziewienskiej Oszminaskim 7

Dorniak Antonina + – – 1932 Lepie,Dziewienskiej Oszminaskim 8

Dorniak Stanislaw – – 1932 Lepie,Dziewienskiej Oszminaskim 9

Dorofiejewa Aleksiejwa (Spadk) – – 1930 Mile,Swiecianskiej Swiecianskim 22

Dorofiejewa Katarzyna – – 1930 Mile,Swiecianskiej Swiecianskim 23

Doronda Jan,Praskowja,Andrzej,Jozef – – 1929 Rodziewszczyzna Braslawskim 17

Doronda Bazyli – – 1929 Rodziewszczyzna Braslawskim 21

Doroszczonok Joachim Dzisnienskim – – 1939 Piotrowicze,Szarkowszczyzna 9

Doroszczonok Aleksander Dzisnienskim – – 1939 Piotrowicze,Szarkowszczyzna 10

Doroszczonok Klaudia I matka Krystyna Ordynska Dzisnienskim – – 1939 Piotrowicze,Szarkowszczyzna 45

Doroszkiewicz Tomasz – – 1937 Jankowicze,hoduciskiej Swiecianskim 2

Doroszkiewicz Leon – – 1937 Jankowicze,hoduciskiej Swiecianskim 3

Doroszkiewicz Adam – – 1937 Jankowicze,hoduciskiej Swiecianskim 4

Dorozko Donat, Klementyna Ugarynko – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 45

Dorozko Antoni – – 1933 Kropiszki,Slobodzkiej Braslaswskim 46

Dorozko Teodor – – 1933 Zamosze,Leonpolskiej Braslawskim 14

Dorozko Barbara c Aleksego – – 1938 Borsuki,Leonpolskiej Braslawski 1

Dorozko Antoni Braslawski – – 1928 Kiryno,Slobodzkiej 46

Dorozko Michałina s Franciszek c Adela Braslawski – – 1939 Czemiery,leonpolskiej 25

Dorożkiewicz Jan s Maksyma – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 68

Dorożkiewicz Michal s Maksyma – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 120

Dorożkiewicz Maksym – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 205

Dorożkiewicz Spadk.Pachoma s Maksyma s Bazyli cc Antonina I Maria – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 146

Dorożkiewicz Pachoma s Maksyma Spadk. Jan,Wlodzimierz cc Aleksandryna,Nadzieja – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 143

Dorożkiewicz Saweli – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 155

Dorożkiewicz Szymon – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 154

Dorożkiewicz Praskowia – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 152

Dorożkiewicz Spadk.Piotra wdowa Eudokia s Leon cc Nadzieja,Maria,Stefania,Anna – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 153

Dorożkiewicz Spadk.Pawla s Leon,Aleksander c Lidia – – 1938 Wielkie Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 156

Dorzynkiewicz Marja – – 1934 Wielkie Lepie,dziewieniskiej Oszmianskim 68

Dotman Wincenty – – 1933 Luck Kozlowskie Postawskim 16

Dotman Jozef – – 1933 Luck Kozlowskie Postawskim 38

Dotman Jan,Marja + Natalja,Mikolaj,Donat Wolk – – 1933 Luck Kozlowskie Postawskim 105

Dotman Wincenty – – 1938 Luck-Kozlowski,Kozlowszczyzna Postawskim 16

Dotman Józef – – 1938 Luck-Kozlowski,Kozlowszczyzna Postawskim 38

Dowejko alfons s Józefa – – 1938 Balciuniszki,mejszagolskiej Wilno-Trockim 4

Dowejko Spadk.Tadeusza zona Kazimiera I s Tadeusz – – 1938 Balciuniszki,mejszagolskiej Wilno-Trockim 6

Dowejko Bolesław – – 1938 Balciuniszki,mejszagolskiej Wilno-Trockim 8

Dowejko Witold – – 1938 Balciuniszki,mejszagolskiej Wilno-Trockim 9

Dowejko Tadeusz s Wincentego z Zofia I c Wiktoria – – 1938 Balciuniszki,mejszagolskiej Wilno-Trockim 11

Dowejko Albin s Tadeusza – – 1938 Balciuniszki,mejszagolskiej Wilno-Trockim 12

Dowgiallo Emilia c Jana I voto Burbo – – 1936 Kiwiszki,mickunskiej Wil-Tockim 66

Dowgiałło Emilia c Jana I voto Burbo voto Dowgiałłowa – – 1938 Kiwiszki,mickunskiej Wilno-Trockim 17

Dowzuk Elżbieta c Stefana – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 134

Dowżuk Elzbieta c Stefana – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 46

Drabionok Szymon – – 1937 Litowce,porpiskiej Dzisnienskim 37

Drabionok Polikarp,Konstanty,Aleksander – – 1937 Litowce,porpiskiej Dzisnienskim 82

Drabo Teodor Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 95

Drabowicz Michal – – 1933 Justynopol,Swiecianskiej Swiecianskim 3

Drabowicz Boleslaw – – 1933 Justynopol,Swiecianskiej Swiecianskim 2

Drabowicz Aleksander,Maria – – 1938 Nowosiolki,mickunskiej Wil-Trockim 8

Dragiel Aleksander Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 52

Dragiel Spadk.Szymona dz.Wladylaw,Michał,Antonina Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 53

Dragiel Paweł Braslawski – – 1939 Nowy Pohost,nowopohoskiej 110

Dragun Aleksander,Katarzyna – – 1930 Draguny,Leonpolski Braslawskim 10,19

Dragun Filip – – 1930 Draguny,Leonpolski Braslawskim 12,18

Dragun Karolina,Jozef,Antoni,Anna,Apolonja – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 34

Dragun Stefan,Franciszek,Stanislaw,Malwina,Elzbieta – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 35

Dragun Boleslaw s Adama – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 79

Dragun Jan s Adama – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 80

Dragun Szymon – – 1937 Zapasniki,kozlowska Postawskim 2

Dragun Bazyli – – 1937 Zapasniki,kozlowska Postawskim 3

Dragun Andrzej – – 1937 Zapasniki,kozlowska Postawskim 5

Dragun Teodor – – 1937 Zapasniki,kozlowska Postawskim 6

Dragun Wiktor – – 1937 Zapasniki,kozlowska Postawskim 7

Dragun Grzegorz,Anna – – 1937 Zapasniki,kozlowska Postawskim 16

Dragun Jakub s Tomasza Dzisnienskim – – 1939 Cielesze,Prozorockiej 4

Dragun Józef s Tomasza Dzisnienskim – – 1939 Cielesze,Prozorockiej 12

Drawnel Kazimierz – – 1931 Apuszyny,Kiemelskiej Swiecianskim 15

Drawnel Adolf – – 1931 Apuszyny,Kiemelskiej Swiecianskim 29

Drema Aleksander – – 1928 Galczuny Wil-Trocki 213

Drema Rozalja, Emilja – – 1928 Galczuny Wil-Trocki 32148

Drema Janina – – 1928 Galczuny Wil-Trocki 52197

Drobysowa Jadwiga c Sylwesztra – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 14

Drobysz Mikolaj – – 1932 Wielka Olsia,Postaw’j Postawskim 43

Drobysz Jadwiga c Sylwestra – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 123

Drobysz Kazimierz Swiecianski – – 1928 Daszki,Jasiewskiej 9

Drozd Jakob,Marja – – 1933 Okolica Rudawa Braslawskim 25

Drozd Jerzy – – 1933 Okolica Rudawa Braslawskim 26

Drozd Zofja – – 1933 Okolica Rudawa Braslawskim 27

Drozd Michal,Antonina – – 1933 Okolica Rudawa Braslawskim 28

Drozd Ksawery – – 1936 Jawniuny,mejszag’j Wil-Trockim 29

Drozd Izabela – – 1937 Rynkiany,swiecanskiej Swiecianskim 33

Drozdowicz Janinan, Jan – – 1938 Folw. Zarzecze, Prozorockiej Dzisnienski 1

Drozdowicz Stanislaw – – 1938 Folw.Drozdowszczyzna,Prozorckiej Dzisnienski 7

Drozdowicz Robert – – 1938 Folw.Drozdowszczyzna,Prozorckiej Dzisnienski 2

Drozdowicz Karol,Ignacy,Józef – – 1938 Folw.Drozdowszczyzna,Prozorckiej Dzisnienski 3

Drozdowicz Józef – – 1938 Folw.Drozdowszczyzna,Prozorckiej Dzisnienski 6

Drozdowicz Kazimierz – – 1938 Folw.Drozdowszczyzna,Prozorckiej Dzisnienski 5

Drozdowicz Jan – – 1938 Folw.Drozdowszczyzna,Prozorckiej Dzisnienski 4

Drozdowicz Emilia c Adama – – 1938 Folw. Kulhaje,prozorockiej Dzisnienski 3

Drozdowicz Wiktor Dzisnienskim – – 1939 Ostrowszczyzna,Jaznienskiej 12

Drozdowski Kazimierz s Jana – – 1936 Pustylki,podbrzeskiej Wil-Tockim 17

Drozdowski Kazimierz – – 1937 Pilolowka,trockiej Wil-Trockim 10

Drozdowski Jan – – 1938 Dowciany,mejszagolskiej Wilno-Trockim 2

Drozdowski Waclaw – – 1938 Dowciany,mejszagolskiej Wilno-Trockim 3

Drozdowski Jan s Władysława – – 1938 Dowciany,mejszagolskiej Wilno-Trockim 4

Drozdowski Kazimierz – – 1938 Dowciany,mejszagolskiej Wilno-Trockim 29

Drutel Adam – – 1931 Siolki,Polanskiej Oszmianskim 8

Drutel Adam – – 1932 Solki,Polanskiej Oszminaskim 6

Drutel Jozef s Antoniego – – 1938 Buniany,grausz’j Oszmianskim 17

Druzgal Andrzej – – 1938 Dowciany,mejszagolskiej Wilno-Trockim 7

Drygancewicz Maciej – – 1933 Kobiele,Porpliskiej Dzisnienskim 5

Drygancewicz Stefan – – 1933 Kobiele,Porpliskiej Dzisnienskim 6

Drygancewicz Klemens – – 1933 Kobiele,Porpliskiej Dzisnienskim 30

Dryło Adam Dzisnienskim – – 1939 Poharce,mikolajewskiej 18

Dryło Andrzej Dzisnienskim – – 1939 Poharce,mikolajewskiej 28

Dryło Dymitr Dzisnienskim – – 1939 Poharce,mikolajewskiej 10

Dryło Jan Dzisnienskim – – 1939 Poharce,mikolajewskiej 9

Dryło Spadk.Tekli Dzisnienskim – – 1939 Poharce,mikolajewskiej 27

Dryło Michał Dzisnienskim – – 1939 Poharce,mikolajewskiej 19

Dryło Anna Dzisnienskim – – 1939 Poharce,mikolajewskiej 11

Dryło Agata Dzisnienskim – – 1939 Poharce,mikolajewskiej 23

Dubak Jan – – 1929 Michalowo,Daugiel Swiecianskim 15

Dubak Antoni – – 1929 Michalowo,Daugiel Swiecianskim 22,58

Dubak Jan Swiecianski – – 1929 Michalowo,Daugielskiej 15

Dubak Antoni Swiecianski – – 1929 Michalowo,Daugielskiej 22

Dubaka Antoni – – 1937 Zybaki,rymszanskiej Braslawskim 5

Dubaka Jan – – 1937 Zybaki,rymszanskiej Braslawskim 6

Dubaka Izabela,Leon,Franciszek – – 1937 Zybaki,rymszanskiej Braslawskim 7

Dubaka Julian – – 1937 Zybaki,rymszanskiej Braslawskim 26

Dubako Jozef – – 1930 Wilnoki,Rymszanskiej Braslawskim 6

Dubako Helena po mezu Burzynska – – 1930 Wilnoki,Rymszanskiej Braslawskim 7

Dubaniewicz Helena,Józef Wilejski – – 1928 Witowce,Dolhinowskiej 1

Dubaniewicz Wacław Wilejski – – 1928 Witowce,Dolhinowskiej 5

Dubaniewicz Jadwiga Wilejski – – 1928 Witowce,Dolhinowskiej 6

Dubaniewicz Stanisław Wilejski – – 1928 Witowce,Dolhinowskiej 8

Dubaniewicz Józef Wilejski – – 1928 Witowce,Dolhinowskiej 40

Dubaniewicz Marja Wilejski – – 1928 Witowce,Dolhinowskiej 47

Dubaniewicz Stanisław,Wiktor,Adolf,Józef 1, Piotr,Rozalja,Bronisław,Elijasz,Józef 2 Wilejski – – 1928 Witowce,Dolhinowskiej 81

Dubaniewicz Jan,Stanisław Wilejski – – 1928 Witowce,Dolhinowskiej 50

Dubaniewicz Antoni s Józefa Wilejski – – 1928 Witowce,Dolhinowskiej 41

Dubaniewicz Anna,Zofja,Marja,Józef,Kazimierz,Zygmunt,Klementyna Wilejski – – 1928 Witowce,Dolhinowskiej 70

Dubaniewicz Jan Wilejski – – 1939 Dolhinow (ulPilsudskiego),dolhinowskiej 21

Dubaniewicz Adolf,Bronisław,Rozalia,Julia dz. Antoniego Wilejski – – 1939 Dolhinow (ulPilsudskiego),dolhinowskiej 22

Dubaniewicz Adam Wilejski – – 1939 Dolhinow (ulPilsudskiego),dolhinowskiej 23

Dubaniewicz Józef s Karola I matka Katarzyna Wilejski – – 1939 Dolhinow II,dolhinowskiej 86

Dubicki Joanna,Jan,Wladyslawa,Amelia – – 1939 Kowale,solskiej Oszmianskim 30

Dubicki Spadk.Andrzeja z Bogumila dz.Wojciech,Jozef,Edward,Mieczysla,Anastazja – – 1939 Kowale,solskiej Oszmianskim 31

Dubicki Jerzy – – 1938 Slabsny,smorgonskiej Oszmianskim 91

Dubicki Maria,Wincenty,Wladyslaw,Agata,Julia – – 1938 Slabsny,smorgonskiej Oszmianskim 24

Dubicki Anna,Aleskander, Anastazja Szafrowska – – 1938 Slabsny,smorgonskiej Oszmianskim 9

Dubicki Michał Wilejski – – 1939 Bujaki,wiszniewskiej 36

Dubilowicz Justyna – – 1934 Folw.Cielesze,Drujskiej Braslawskim 4

Dubilowicz Antonina c Piotra – – 1936 Folw.Glinówka Braslawskim 1

Dubilowicz Justyna – – 1935 Gielesze,drujskiej Braslawskim 4

Dubina Anna,Mikolaj,Alesksander,Zofia+ – – 1930 Podzisienniki Braslawskim 8

Dubina Jan – – 1930 Podzisienniki Braslawskim 9

Dubino Spadk.Aleksandra:z.Helena dz.Aleksander,Jan,Konstanty,Antonina,Maria Braslawski – – 1939 Zadworce,hohinskiej 3

Dubino Piotr,Rozalia Braslawski – – 1939 Zadworce,hohinskiej 4

Dubino Jakub Braslawski – – 1939 Zadworce,hohinskiej 5

Dubino Szymon Braslawski – – 1939 Zadworce,hohinskiej 6

Dubino Aleksy Braslawski – – 1939 Zadworce,hohinskiej 7

Dubinowicz Jan – – 1933 Zwojryszki,Lyntupskiej Swiecianskim 44

Dubowik Bogumila,Piotr,Antoni,Boleslaw,Jozef – – 1932 Wasiewicze,Luczajskiej Postawskim 43

Dubowik Ludwik – – 1932 Wasiewicze,Luczajskiej Postawskim 28

Dubowik Paulina,Emilja,Serafina,Stefanja – – 1932 Wasiewicze,Luczajskiej Postawskim 25

Dubowikowa Weronika c. Jozefa – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 32152

Dubowikowa Anna – – 1933 folw.Kazimierowka Wilejskim 4

Dubowscy Pawel,Mikolaj,Adrzej,Ewdokja – – 1930 Szyrki Postawskim 14,40

Dubowski Antoni – – 1930 Turczylowo Braslawskim 6

Dubowski Spadk.Jozefie – – 1930 Turczylowo Braslawskim 7

Dubowski Aleksander – – 1933 Zaplisie,luckiej Postawskim 3

Dubowski Antoni – – 1933 Zaplisie,luckiej Postawskim 4

Dubowski Pawel s Piotra z bracmi Mikolaj,Andrzej I matka Eudokia – – 1938 Szyrki,postawskiej Postawski 12

Dubowski Teodor s Grzegorza I matka Anna c Gabriela Dzisnienskim – – 1939 Szarabaje Nowe,Glebockiej 2

Dubowski Aleksander s Andrzeja Dzisnienskim – – 1939 Szarabaje Nowe,Glebockiej 14

Dubowski Józef s Andrzeja Dzisnienskim – – 1939 Szarabaje Nowe,Glebockiej 22

Dubrowski Jozef – – 1936 Opsa,opeskiej Braslawskim 94

Dubrowski Ignacy – – 1938 Jankowo,mikolajewskiej Dzisnienski 10

Dubrowski Mikolaj – – 1938 Jankowo,mikolajewskiej Dzisnienski 5

Duczko Teodor s Mikolaja – – 1936 Niwki,koscieniewskiej Wilejskim 12

Duczko Gabrjel s Jerzego – – 1936 Niwki,koscieniewskiej Wilejskim 20

Duczko Lucja,Filimon,Jerzy,Nina,Aleksandra – – 1936 Niwki,koscieniewskiej Wilejskim 37

Duczko Andrzej,Tekla dz. Jana – – 1936 Niwki,koscieniewskiej Wilejskim 70

Duczmanowa Jadwiga – – 1933 Folwark Woropniszki Wil-Trocki 1,2,10

Duczynski Krystyna,Roman,Stefania,Emilia Dzisnienskim – – 1939 Treskuny,Mikolajewskiej 10

Duczynski Ksawery Dzisnienskim – – 1939 Treskuny,Mikolajewskiej 19

Duczynski Agata,Emilia Dzisnienskim – – 1939 Treskuny,Mikolajewskiej 11

Duczynski Adolf Dzisnienskim – – 1939 Treskuny,Mikolajewskiej 4

Duczyński Spadk. Kazimierza zona Ktystyna dz. Roman,Stefania,Emilia – – 1938 Gotówki,hoduciskiej Swiecianski 10

Duczyński Ksawery – – 1938 Gotówki,hoduciskiej Swiecianski 19

Duczyński Spadk.Józefa z.Agata córka Emilia – – 1938 Gotówki,hoduciskiej Swiecianski 11

Duczyński Adolf – – 1938 Gotówki,hoduciskiej Swiecianski 4

Duda Jozefa,Bronislaw,Helena – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 77

Dudan Grzegorz Swiecianski – – 1927 Ozany,Daugieliskiej 82

Dudarenok Piotr,Wlodzimierz,Aleksander,Eufrosinja – – 1934 Ananicze,prozorockiej Dzisienkim 1

Dudarenok Konstanty – – 1934 Ananicze,prozorockiej Dzisienkim 6

Dudarenok Bazyli – – 1934 Ananicze,prozorockiej Dzisienkim 9

Dudarenok Wiaczeslaw,Eugenjusz,Lidja,Anastazja,Paraskiewa – – 1934 Lastowka,prozorockiej Dzisienkim 2

Dudarenok Piotr – – 1934 Lastowka,prozorockiej Dzisienkim 7

Dudarenok Piotr s Jana – – 1934 Lastowka,prozorockiej Dzisienkim 8

Dudarewicz Jan Wil-Trocki – – 1928 Mikuciszki,Rudominskiej 1

Dudarewicz Antoni Wil-Trocki – – 1928 Mikuciszki,Rudominskiej 2

Dudaronok Antoni s Wiktora – – 1936 Sachnowicze,prozorckiej Dzisnienskim 4

Dudaronok Aleksander – – 1936 Sachnowicze,prozorckiej Dzisnienskim 5

Dudaronok Pawel,Aleksander,Anna dz. Jana – – 1936 Sachnowicze,prozorckiej Dzisnienskim 6

Dudaronok Antoni s Leona – – 1936 Sachnowicze,prozorckiej Dzisnienskim 7

Dudaronok Michał – – 1937 Skwirce,jaznienskiej Dzisnienskim 5

Dudaronok Bazyli – – 1937 Skwirce,jaznienskiej Dzisnienskim 21

Dudaronok Szymon – – 1937 Skwirce,jaznienskiej Dzisnienskim 32

Dudek Adela – – 1937 Weslawinieta,Smorgon Oszmianskim 207

Dudel Jewstafij – – 1933 Mirkliszki Swiecianskim 3

Dudel Jefim – – 1933 Mirkliszki Swiecianskim 33

Dudojciowa Anna c Jana – – 1939 Lojcie,grauzyskiej Oszmianskim 58

Dudzien Adam – – 1931 Kiemiany,Szumkiej Wil-Trocki 3

Dukalska Maria – – 1938 Waskance,niemenczynskiej Wilno-Trockim 30

Dukiel Tadeuz – – 1930 Wisztoki,Polanskiej Oszmianskim 7

Dukiel Antoni,Andrzej – – 1930 Wisztoki,Polanskiej Oszmianskim 17

Dukiel Elzbieta Swiecianski – – 1927 Ozany,Daugieliskiej 30

Dukiel Cecylja Swiecianski – – 1927 Ozany,Daugieliskiej 21

Dukiel Michal Swiecianski – – 1927 Ozany,Daugieliskiej 73

Dulincowie Michal,Edward,Jan,Barbara – – 1931 Wolkolata,Wolokolackiej Postawskim 102

Duliniec Konstanty s Tomasza – – 1932 Dulino,Kozlowszczyzna Postawskim 70

Duliniec Kazimierz I s Tomasza, Zuzanna – – 1932 Dulino,Kozlowszczyzna Postawskim 69

Duliniec Justyn,Ambrozy,Jozef,Franciszek,Antoni+ – – 1932 Dulino,Kozlowszczyzna Postawskim 68

Duliniec Adolf,Eljasz,Ignacy,Bronislawa +10 – – 1932 Dulino,Kozlowszczyzna Postawskim 93

Duliniec Donat,Walerja Sudnik – – 1932 Dulino,Kozlowszczyzna Postawskim 105

Duliniec Albina,Jozefa,Cecylja,Jozef+6 – – 1932 Dulino,Kozlowszczyzna Postawskim 113

Duliniec Kazimierz II s Tomasza – – 1932 Dulino,Kozlowszczyzna Postawskim 92

Duliniec Jan s Tomasza – – 1932 Dulino,Kozlowszczyzna Postawskim 91

Duliniec Hilary,Albin – – 1932 Dulino,Kozlowszczyzna Postawskim 81

Duliniec Elzbieta – – 1932 Dulino,Kozlowszczyzna Postawskim 46

Duliniec Jan s Kazimierza,Emilja,Witold,Adam +4 – – 1932 Dulino,Kozlowszczyzna Postawskim 97

Duliniec Aniela,Adela,Kasper,Adam,Franciszek+6 – – 1932 Dulino,Kozlowszczyzna Postawskim 94

Duliniec Genowefa,Kruhta,Kaarzyna,Justyna – – 1932 Dulino,Kozlowszczyzna Postawskim 40

Duliniec Eljasz s Macieja – – 1932 Dulino,Kozlowszczyzna Postawskim 41

Duliniec Witalis s Jana – – 1932 Dulino,Kozlowszczyzna Postawskim 95

Duliniec Kazimiera,Ferdynand,Justyn,Helena+ – – 1932 Dulino,Kozlowszczyzna Postawskim 96

Duliniec Aniela,Karol,Anna – – 1932 Dulino,Kozlowszczyzna Postawskim 86

Duliniec Augustyn s Benedykta – – 1932 Dulino,Kozlowszczyzna Postawskim 110

Duliniec Teofila,Hipolit,Nikodem,Michalina – – 1932 Dulino,Kozlowszczyzna Postawskim 100

Duliniec Aleksander,Hilary – – 1932 Dulino,Kozlowszczyzna Postawskim 72

Duliniec Karol s Stefana – – 1932 Dulino,Kozlowszczyzna Postawskim 73

Duliniec Jan s Gabrjela – – 1932 Dulino,Kozlowszczyzna Postawskim 90

Duliniec Anna,UrszulaJadwiga,Genowefa,Adolfina + – – 1932 Dulino,Kozlowszczyzna Postawskim 71

Duliniec Jadwiga,Wiktor,Pawel,Piotr – – 1932 Dulino,Kozlowszczyzna Postawskim 116

Dulko Anna I Zacharjasz Tumas – – 1930 Zloukty,Turgielskeij Wil-Trocki 23

Dulko Marcin – – 1937 Lesna,turgielskiej Wil-Trockim 8

Dulko Michał,Anna – – 1937 Lesna,turgielskiej Wil-Trockim 10

Dulko Jan – – 1937 Lesna,turgielskiej Wil-Trockim 13

Dulko Paweł – – 1937 Lesna,turgielskiej Wil-Trockim 14

Dulko Feliks,Józefa – – 1937 Lesna,turgielskiej Wil-Trockim 15

Dulko Antoni – – 1937 Lesna,turgielskiej Wil-Trockim 16

Dulko Maciej – – 1937 Lesna,turgielskiej Wil-Trockim 17

Dulko Stanisław – – 1937 Lesna,turgielskiej Wil-Trockim 18

Dulko Józef s Jana – – 1937 Lesna,turgielskiej Wil-Trockim 20

Dulko Józef s Macieja – – 1937 Lesna,turgielskiej Wil-Trockim 22

Dulko Joanna – – 1937 Lesna,turgielskiej Wil-Trockim 24

Dulko Kazimierz – – 1937 Lesna,turgielskiej Wil-Trockim 26

Dunda Alfons Braslawski – – 1939 Podziawy,przebrodzkiej 9

Dunda Julina s Tomasza Braslawski – – 1939 Podziawy,przebrodzkiej 11

Dunder Adam s Klemensa – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 2

Dunder Michal s Michala – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 5

Dunder Stanislaw s Stefana I Anastazja – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 7

Dunder Juljan s Stefana – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 8

Dunder Jozef s Michala – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 28

Dunder Jozef,Julia dz. Adama – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 34

Dunder Jakob s Mikolaja – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 46

Dunder Stefanja – – 1933 Obabje-Duze,Slobodzkiej Braslaswskim 70

Dunder Józef,Antoni,Julian,Antonina,Felicja,Malwina Braslawski – – 1939 Borowyje,slobodzkiej 2

Duniec Jozef – – 1933 Folw.Buda,luckiej Postawskim 3

Duniec Jerzy – – 1933 Folw.Buda,luckiej Postawskim 4

Duniec Michal,Marja dz. Aleksego I Antuch Marja – – 1933 Folw.Buda,luckiej Postawskim 2

Duniewski Michal – – 1929 Bielany,Braslawskiej Braslawskim 19

Duniewski Michal – – 1938 Bielany,mikolajskiej Dzisnienski 19

Durakiewicz Prakseda – – 1936 Opsa,opeskiej Braslawskim 121

Durejko Michal s Adama – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 114

Durejko Eliasz s Adama – – 1939 Gaucie,Soly Pow. Oszmiana 115

Durejko Urszula ss Antoni,Eliasz Wilejski – – 1939 Krunie,Wojstomskiej 78

Durilowa Maura Braslawski – – 1939 Konowalowszczyzna,slobodzkiej 22

Dwilewicz Melchoir – – 1932 Dwojlince,niemen’j Wil-Trockim 27

Dworzanski Kazimierz s Wincentego – – 1933 Powiaze,Kucewickiej Oszminaskim 97

Dylewicz Sygmunt,Wiktor – – 1930 Borkowszczyzna Braslawskim 34

Dylewicz Walerjan – – 1930 Borkowszczyzna Braslawskim 16

Dylewicz Spadk.Jozefa – – 1930 Borkowszczyzna Braslawskim 27

Dylewicz Jan – – 1930 Borkowszczyzna Braslawskim 25

Dylewicz Wincenty – – 1930 Borkowszczyzna Braslawskim 21

Dylewicz Fabian – – 1937 Zybaki,rymszanskiej Braslawskim 16

Dymbelowa Stefania c Krzysztofa Swiecianski – – 1939 Dowejsie,hoduciskiej 76

Dziadzilo Jan – – 1931 Wolkolata,Wolokolackiej Postawskim 88

Dziagiel Kazimierz I brat Aleksander – – 1938 Kisielewo,prozorockiej Dzisnienski 7

Dziagiel Stefan I siostra Albertyna – – 1938 Kisielewo,prozorockiej Dzisnienski 6

Dziagiel Boleslaw I matka Antonina – – 1938 Kisielewo,prozorockiej Dzisnienski 5

Dziagiel Adam – – 1938 Kisielewo,prozorockiej Dzisnienski 17

Dziagiel Spadk.Franciszka z.Ludwika I dz. Kazimierz,Waclaw,Wiktoria – – 1938 Kisielewo,prozorockiej Dzisnienski 8

Dziakewicz Pawel,Anna – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 4

Dziakowicz Stanislaw s Mikolaja – – 1936 Lunie,slobodzkiej Braslawskim 78

Dziatlik Józef Wilejski – – 1939 Dolhinow (ulPilsudskiego),dolhinowskiej 43

Dziatlik Karol,Karolina Wilejski – – 1939 Dolhinow (ulPilsudskiego),dolhinowskiej 44

Dziatlowski Antoni – – 1937 Taranda,rzeszanskiej Wil-Trockim 19

Dziatlowski Witold – – 1937 Taranda,rzeszanskiej Wil-Trockim 6

Dziatlowski Stanisław – – 1937 Taranda,rzeszanskiej Wil-Trockim 7

Dziatlowski Stanisław,Maria oraz Zofia Kolaszewska – – 1937 Taranda,rzeszanskiej Wil-Trockim 17

Dziatlowski Piotr – – 1937 Taranda,rzeszanskiej Wil-Trockim 18

Dziatlowski Anna – – 1937 Taranda,rzeszanskiej Wil-Trockim 13

Dziauguc Ludwik s Adama – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 114

Dziauguc Ksawery s Adama – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 44

Dziauguc Jadwiga s Jana – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 129

Dziauguc Aniela,Mikołaj,Aniela z.i dz.Jerzego – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 130

Dziauguc Aniela c Kazimierza I Emilia – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 153

Dziauguc Sylwester s Marcina – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 119

Dziauguc Elżbieta,Dominik,Romuald,Weronika – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 21

Dziauguc Augustyn s Stefana – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 63

Dziauguc Emilia c Kazimierza – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 90

Dziauguc Sylwester s Franciszka – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 131

Dziauguc Józef s Franciszka – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 89

Dziauguc Dominik s Antoniego – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 22

Dziauguc Aniela c Tadeusza – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 112

Dziauguc Józefa c Piotra – – 1937 Norkiewicze,komajskiej Swiecianskim 41

Dziauguć Ludwik s Adama – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 6

Dziauguć Ksawery s Adama – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 7

Dziauguć Jadwiga c Jana – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 8

Dziauguć Spadk.Jerzego zona Aniela s Mikolaj c Aniela – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 9

Dziauguć Kazimierza I matka Emilia Orzel – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 16

Dziauguć Sylwester s Marcina – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 18

Dziauguć Spadk.Antoniego zona Elzbieta s Dominik,Romuald – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 59

Dziauguć Augustyn s Stefana – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 60

Dziauguć Emilia c Kazimierza – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 81

Dziauguć Sylwester s Franciszka – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 106

Dziauguć Józef s Franciszka – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 107

Dziauguć Dominik s Antoniego – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 139

Dziauguć Aniela c Tadeusza z Orzelów – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 144

Dziauguć Józefa c Piotra – – 1938 Norkiewicze,komajskiej Swiecianski 149

Dziaukszta Jan – – 1936 Drusciany,swiecianskiej Swiecianskim 17

Dziaukszta Helena,Marcin – – 1936 Drusciany,swiecianskiej Swiecianskim 25

Dziblo Malwina, Stanislaw,Stanislawa – – 1929 Obaly Wil-Trocki 15,40,57

Dziczkiewicz Lukasz s Zacharjusza – – 1936 Ureczje,kolowickiej Wilejskim 260

signature

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.