Inne

Płaszów 1787 – 1903

opracowanie Iwona Łaptaszyńska (TGCP)


źródło: Publikacja “Płaszów 1912-2012” pod redakcją Melani Tutak (Dom Historii Podgórza).

 


Zawarte wykazy:

1. Numery domów i nazwiska ich właścicieli w 1787r.w Płaszowie
 (Centralne Archiwum Państwowe Ukrainy we Lwowie, Fond 19, Opis 1,
 Sprawa 28)

2. Wykaz domów i nazwiska włascicieli w 1848r. w Płaszowie.
 (APKr, Kataster Galicyjski, sygn. KKrak op.109, s. 305-310)

3. Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17.12.1903r.
  (APKR, Gmina Płaszów, sygn. GmP X-32, s.169 – 171)

4. Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna w Płaszowie – 16.12.1903r.
  (APKr, Gmina Płaszów, sygn. Gmp X-32, s.661)

5. Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie.
 (APKR, Gmina Płaszów, sygn. GmP X-32, s.657)

6. Spis robotników cegielni Teresy Geissler w Płaszowie – 16.12.1903r.
 (APKr. Gmina Płaszów, sygn.GmP X-32, s.655)

Nazwisko Imię – – Uwagi/lata – Nr domu – dane z listy:


Austeria (karczma) – – własność WP Wodzickiego – 96 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Balicki Franciszek – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Banach Szymon – – – 47a – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Bartoszek Maciej – – – 71 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Bembenek Jan – – – 88 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Bernstein Władysław – – 50 – – Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

Bierończyk Bartłomiej – – – 29 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Binkus Makary – – palacz – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Birdolf Karol – – 36 – – Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

Bolechała Antoni – – palacz – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Bolko Józef – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Bugajski Jan – – cieśla – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Bysek Michał – – – 23 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Bysiek Antoni – – – 23a – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Bysiek Antoni – – – 64 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Bysiek Kasper – – – 72 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Bysiek Błażej – – – 39a – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Bysiek Jan – – – 39b – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Bysiek Józef – – – 57 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Chruściel Antoni – – – 125 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Chrząszcz Stanisław – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Chwaja Mateusz – – – 32 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Chwaja Marjanna – – – 109 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Chwaja Wojciech – – – 117b – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Chwal Jan – – – 60 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Cieślak Józef – – – 77 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Cieślak Franciszek – – – 108 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Cmilowski Kazimierz – – – 29b – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Czapala Paweł – – – 142 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Dajwarek Józef – – 28 – – Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna – 16 12 1903r

Daniec Franciszek – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Donajka Maciej – – – 49 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Donajka Antoni – – – 84 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Donajka Michał – – spadek – 14 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Donajka Józef – – – 52 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Donajka Andrzej – – – 61 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Duda Szczepan – – – 3a – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Dudara Maria – – – 126 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Dudzik Marcin – – 52-lata – – Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

Dudzik Józef – – 26-lata – – Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

Dugobnik Antoni – – 22-lata – – Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

Dutkiewicz Józef – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Dyduła Władysław – – 38-lata – – Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

Dyl Jakób – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Dyl Michał – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Dziechciarz Jan – – cieśla – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Dziedzic Franciszek – – – 40 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Dziewoński Łukasz – – – 75 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Dziewoński Franciszek – – – 114 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Figut Józef – – – 104 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Filipowicz Józef – – palacz – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Filipowicz Szczepan – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Ganda Franciszek – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Gastół Jan – – spadek – 9 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Gawlik Piotr – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Gazyk Jakób – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Gąsiorowski Wawrzyniec – – – 136 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Gil Józef – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Goebel Józef – – maszynista – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Goldstein Leon – – magazynier – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Golik Andrzej – – – 17 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Golik Jan – – – 18 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Golik Józef – – – 19 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Golik Sebastian – – – 33 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Golik Jakub – – – 40a – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Golik Stanisław – – – 24 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Golik Błażej – – – 30a – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Golik Antoni – – – 46 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Gołębiowski Walenty – – – 45 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Gołębiowski Michał – – – 5 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Góra Jan – – 30 – – Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

Górka Wawrzyniec – – – 34 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Górka Stanisław – – – 35 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Górka Michał – – – 45 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Grela Wojciech – – – 90 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Grela Jan – – – 95a – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Grela Jan – – 33-lata – – Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

Grela Helena – – – 98 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Grela Jan – – – 105 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Grela Marcin – – – 51 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Grochol Wojciech – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Gruchai Jan – – kowal – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Grudnik Michał – – – 133 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Grząka Mikołaj – – – 48 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Grzywacz Walenty – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Haczyk Józef – – – 44 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Halbtuch Julian – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

hastl – – – 132 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Heretyk Szymon – – – 57 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Heretyk Michał – – – 60 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Heretyk Franciszek – – – 62 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Heretyk Wawrzyniec – – – 65 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Heretyk Franciszek – – – 66 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Heretyk Sebastian – – – 67 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Heretyk Walenty – – – 71 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Heretyk Andrzej – – – 102 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Heretyk Antoni – – – 106 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Heretyk Józef – – 29-lata – – Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

Heretyk Salomea – – – 75a – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Heretyk Marianna – – – 6 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Heretyk Wojciech – – – 83 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Heretyk Paweł – – – 13 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Heretyk Stanisław – – – 85 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Heretyk Jakub – – – 88 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Heretyk Szymon – – – 101 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Heretyk Jan – – – 117a – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Heretyk Józef – – – 44 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Heretyk Wojciech – – – 123 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Heretyk Jakub – – – 63 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Heretyk Wojciech – – 46 – – Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

Heretyk Jan – – 56 – – Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

Heretyk Michał – – 24 – – Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

Heretyk Jakub – – 26 – – Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

Heretyk Franciszek – – 24 – – Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

Heretykowa x – – wdowa – 59 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Hudecki Jędrzej – – 46 – – Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

Idenc Jan – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Jachnik Jan – – – 58 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Jachnik Łukasz – – – 61 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Jachnik Małgorzata – – – 73 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Jachnik Marcin – – – 76 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Jachymczak Michał – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Jadrygas Piotr – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Jamka Wojciech – – – 80 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Jamka x – – – 70 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Janeyka Krzysztof – – – 63 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Janeyka Jan – – – 64a – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Janeykowa x – – wdowa – 103 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Janika Marcin – – – 4 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Jarzyna Franciszek – – – 37 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Jasek Antoni – – z Rybitw – 116 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Jasek Krzysztof – – – 120 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Jaśkiewicz Jan – – 65 – – Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna – 16 12 1903r

Jedynak Antoni – – 48 – – Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna – 16 12 1903r

Jochemczyk Michał – – 30 – – Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

Jokra Jan – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Jonczyk Michał – – – 82 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Jonczyk Ludwik – – – 31 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Jonczyk Marianna – – – 40 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Kalinowski Michał – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Kania Michał – – furman – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Kania Józef – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Karaman Franciszek – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Karbownik Stanisław – – – 2 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Karbownik Wawrzyniec – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Karbownik Szymon – – – 68 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Kędzior Stanisław – – – 74 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Kędzior Filip – – 40 – – Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

Kiryłowicz Mikołaj – – 47 – – Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna – 16 12 1903r

Klęsk Wojciech – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Klima Stanisław – – palacz – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Kociela Błażej – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Kohut Józef – – 36 – – Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

Kolasiński Józef – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Kołodziej Wincenty – – – 10 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Kołodziej Bartłomiej – – – 18 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Kołodziej Tomasz – – – 21a – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Kołodziej Jakób – – – 93 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Kołodziejczyk Franciszek – – – 104 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Korzeniowski Jan – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Kosołka Józef – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Kowalczyk Stanisław – – – 51 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Kowalski Jan – – – 12 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Koza Jakub – – stróż – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Kozioł Antoni – – – 32 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Kozioł Michał – – – 17 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Krówka Jan – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Krówka Michał – – 42 – – Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna – 16 12 1903r

Krupa Bartłomiej – – – 14 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Krupa Andrzej – – – 108 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Krupa Jan – – – 25 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Krupa Józef – – – 42 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Krupa Andrzej – – – 67a – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Krzemień Wojciech – – – 16 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Krzemień Sebastian – – – 119 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Kubik Kazimierz – – – 16 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Kubik Jan – – – 37 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Kubik Wojciech – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Kubik Antoni – – – 8 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Kubowicz Józef – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Kucharczyk Jan – – – 80 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Kucharczyk Franciszek – – – 94 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Kucharczyk Błażej – – – 111 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Kucharczyk Wawrzyniec – – – 112 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Kula Antoni – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Kurdensz Michał – – 40 – – Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

Kurylens Paweł – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Kutrzeba Szczepan – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Larys Wojciech – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Lenda Wojciech – – – 84 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Lenda Karol – – – 122 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Lenda Maria – – – 127 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Lenda Wojciech – – – 58 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Lenda Ignacy – – 38 – – Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

Leśniak Wojciech – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Lewacki Michał – – – 43 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Łaczny Jan – – – 121 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Łasek Andrzej – – – 10 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Łączny Michał – – – 85 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Łączny Jakub – – – 87 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Łodziński Jakób – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Łoś Klemens – – 50 – – Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

Maciejczyk Adam – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Majcher Józef – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Malek Wojciech – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Maniecki Wojciech – – – 33 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Maniecki Ludwik – – – 47 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Mardyla Jan – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Mardyla Franciszek – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Marschałek Michał – – 40 – – Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

Marzec Tomasz – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Mazurek Sebastian – – – 3 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Mazurek Paweł – – – 11 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Mazurek Jan – – – 36 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Mazurek Jan – – – 50 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Mazurek Andrzej – – – 53 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Mazurek Jakub – – – 72 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Mazurek Wawrzyniec – – – 83 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Mazurek Wojciech – – – 107 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Mazurek Andrzej – – – 112 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Mazurek Jan – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Mazurek Michał – – – 12a – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Mazurek Maciej – – – 21b – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Mazurek Wawrzyniec – – – 100 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Mazurek Szymon – – – 103 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Mazurek Tomasz – – – 34 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Mazurek Tomasz – – – 124 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Mazurek Kacper – – – 128a – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Mazurek Franciszek – – – 64a – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Mazurek Tomasz – – – 64b – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Mazurek Antoni – – – 143 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Mazurek Jakub – – 50 – – Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

Mazurkowa x – – wdowa – 5 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Medrych Mikołaj – – – 62 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Miasto Kazimierz – – folwark Beszcz – 45a – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Miasto Kazimierz – – folwark Beszcz – 46 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Michno Karol – – – 101 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Michno Józef – – – 28 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Mucha Bartłomiej – – – 69 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Nazim Jan – – 40 – – Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna – 16 12 1903r

Nazimek Marcin – – – 47 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Nazimek Andrzej – – – 105 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Noga Stanisław – – dozorca – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Nosal Jan – – palacz – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Nowotny Józef – – majster – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Ochajna Andrzej – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Ogrodnik Piotr – – – 135 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Ogrodnik Stanisław – – – 137 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Okoń Marcin – – – 9 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Okoń Tomasz – – – 15 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Okoń Mikołaj – – – 43 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Okoń Jan – – – 20 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Okoń Wojciech – – – 29a – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Pająk Piotr – – 45 – – Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna – 16 12 1903r

Pajurowa Teresa – – 40 – – Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna – 16 12 1903r

Palinker Wolf – – stróż – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Pelikant Ignacy – – zarządca – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Piech Stanisław – – 39 – – Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

Piekarczyk Jan – – – 79 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Piekarczyk Walenty – – – 92 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Piekarski Antoni – – – 76 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Piradek Stanisław – – – 52 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Piwowarczyk Sebastian – – – 70 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Piwowarczyk Wojciech – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Placzek Jan – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Pluta Michał – – – 21 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Popiołek Jan – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Prochowski Ludwik – – – 27 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Prochowski Maciej – – – 53 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Prociak Stanisław – – 34 – – Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

Przybyło Stanisław – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Pstrusiński Tomasz – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Ptak Marcin – – – 69 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Pych Aleksander – – palacz – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Pyrczak Józef – – – 90 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Pyrczak Tomasz – – – 65 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Rajca Franciszek – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Ramota Antoni – – – 26 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Ramota Michał – – – 48 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Robak Karol – – 46 – – Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

Roskocha Wojciech – – 40 – – Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

Rybka Ludwik – – 54 – – Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

Rymarczyk Józef – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Rypalski Wincenty – – – 59 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Ryszkiewicz Jędrzej – – 24 – – Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna – 16 12 1903r

Sarna Józef – – – 67b – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Sciezierki x – – wdowa – 30 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Scięzor Stanisław – – – 41 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Scięzor Antoni – – – 54 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Scięzor Jakub – – – 55 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Scięzor Piotr – – – 56 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Scięzor Andrzej – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Scięzor Wojciech – – – 66a – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Scięzorowa x – – wdowa – 38 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Semla Ignacy – – – 26 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Sibuda Józef – – – 39 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Sibuda Szymon – – – 12b – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Siepak Paweł – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Siwek Ludwik – – – 78 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Skawiński Szymon – – – 95 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Słaby Józef – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Słodki Wawrzyniec – – – 20 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Słowik Andrzej – – – 7b – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Snida Józef – – – 23 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Socha Franciszek – – – 86 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Socha Ignacy – – 40 – – Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

Socha Wojciech – – 40 – – Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

Solecki Florian – – 48 – – Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

Solecki Franciszek – – 62 – – Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna – 16 12 1903r

Spiradek Wawrzyniec – – – 8 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Spiradek Józef – – palacz – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Spiradek Wojciech – – – 87 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Spiradek Wawrzyniec – – – 35 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Starowicz Adam – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Stefanik Wojciech – – – 95 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Stefański Wawrzyniec – – – 92 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Suchyła Ignacy – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Suchyła Jakub – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Suder Jan – – 39 – – Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

Suriak Krzysztof – – – 79 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Suryaka Wojciech – – – 73 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Szafraniec Jakub – – – 74 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Szafraniec Filip – – – 78 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Szafraniec Kazimierz – – – 91 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Szafraniec Regina i Wiktor – – – 36 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Szafraniec Maciej – – – 118 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Szatan Maciej – – – 49a – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Szczepanik Walenty – – – 98 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Szczypczyk Franciszek – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Szępiak Paweł – – 40 – – Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

Szfraniec Marianna – – – 107 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Szlęzak Andrzej – – maszynista – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Szostak Nikodem – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Szwachowicz Antoni – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Szymoniak Tomasz – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Ślusarek Kasper – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Ślusarek Franciszek – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Śmietana Jan – – 39 – – Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

Taforska x – – wdowa – 27 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Talarek Józef – – – 97 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Talarkowicz Marcin – – – 13 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Toforowski Wojciech – – – 41 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Tomana Wojciech – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Tomana Józef – – odlewacz form – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Tomana Jan – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Tomana Kazimierz – – 32 – – Spis robotników cegielni Jakóba Rothhirscha w Płaszowie

Tomaszewski Florian – – – 42 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Tomczyk Franciszek – – 45 – – Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna – 16 12 1903r

Trzaskalski Michał – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Trzos Edmund – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Turchan Wawrzyniec – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Tyrka Jakub – – – 97 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Tyrpa Ferdynand – – 46 – – Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

Ujejski Michał – – – 24 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Urban Jan – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Walasik Jakub – – – 6 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Walek Antoni – – – 91 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Walek Jan – – – 38 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Walkowski Stanisław – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Waśniowski Karol – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Wawrzkiewicz Wawrzyniec – – – 30b – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Wątroba Wincenty – – – 19 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Wątroba Adam – – 68 – – Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna – 16 12 1903r

Wiatrak Stanisław – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Wiatrak Jakób – – 55 – – Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna – 16 12 1903r

Wiatrakowa Marya – – 50 – – Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna – 16 12 1903r

Widocki Walenty – – – 48a – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Wiesławski Jan – – 42 – – Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna – 16 12 1903r

Wilk Wacław – – – 86 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Wilk Wojciech – – – 81 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Wilkoszka Augusta – – – 141 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Wirzban Sebastian – – – 110 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Wirzban Karol – – – 140 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Włodarczyk Jakub – – – 82 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Włodarczyk Michał – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Włodarczyk Kazimierz – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Włodarczyk Mikołaj – – – 99a – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Włodarczyk Szymon i Klara – – – 113 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Włodarczyk Wiktoria – – – 115 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Włodarczyk Jakub – – – 128b – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Wodzicki – – – 1 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Wojciechowski Wojciech – – – 68 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Wojciechowski Szymon – – – 89 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Wojciechowski Szczepan – – – 93 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Wojciechowski Szymon – – – 100 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Wojciechowski Wincenty – – – 7a – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Wojciechowski Stanisław – – – 89 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Wojciechowski August – – – 102 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Wojciechowski Stanisław – – – 129 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Woyiaka Jan – – – 28 – Numery domów i nazwiska ich właścicieli w Płaszowie – 1787r.

Wójcik Grzegorz – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Wójcik Józef – – – 77 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Wójcik Stanisław – – – 11 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Wójcik Józef – – – 15 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Wójcik Maria – – – 49 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Wójcik Jan – – – 50 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Wójcik Stanisław – – – 54 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Wójcik Stanisław – – 50 – – Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

Zając Andrzej – – – 99b – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848 Zarzycki Jakób – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r Zdzieński Aleksander – – – 1 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Zdzieński Aleksander – – – 2 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Zdzieński Aleksander – – – 3 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Zdzieński Aleksander – – – 96 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Zdzieński Aleksander – – – 55 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Zdzieński Aleksander – – – 56 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Zdzieński Aleksander – – – 130 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Zdzieński Aleksander – – – 131 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Zdzieński Aleksander – – – 134 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Zdzieński Aleksander – – – 138 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Zdzieński Aleksander – – – 139 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Zielińska Katarzyna – – 52 – – Spis robotników fabryki gipsu Leopolda Taubmanna – 16 12 1903r

Zolinczyk Maciej – – 36 – – Spis robotników cegielni Teresy Geisser 16 XII 1903

Żelazny Andrzej – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Żurek Katarzyna – – – 94 – Wykaz domów w gminie Płaszów wraz z nazwiskami właścicieli – 1848

Żyła Jan – – wyrobnik – – Spis robotników fabryki dachówek w Płaszowie – 17 12 1903r

Artykuł pochodzi ze strony Janusza Stankiewicza

signature

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *